Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

48. Aprilveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 8 april 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Ongesigneerd, 17e Eeuwse twee-master op zee
Startprijs 250 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Hollandse School. 17e Eeuwse twee-master op zee. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 57 x B 48 cm. In matige staat.

Jan Ouwersloot, Landschap met waterput en vee
Startprijs 250 EUR

Jan Ouwersloot. 1912 - 1975. Landschap met waterput en vee. Verso titel achter de boerderij 1944. Olieverf op paneel. Afmeting: H 26 x B 22 cm. In goede staat.

Jan Ouwersloot, Rivièra
Startprijs 250 EUR

Jan Ouwersloot. 1912 - 1975. Rivièra 1961. Olieverf op paneel. Afmeting: H 38 x B 53 cm. In goede staat.

Jan Ouwersloot, Heidegezicht in de zomer
Startprijs 250 EUR

Jan Ouwersloot. 1912 - 1975. Heidegezicht in de zomer. Olieverf op paneel. Afmeting: H 45 x B 65 cm. In goede staat.

C. Verschuur, Herderin bij schaapskooi
Startprijs 250 EUR

C. Verschuur. Cor Bouter. 1888 - 1966. Herderin bij schaapskooi en coming sheep. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 78 cm. In goede staat.

C. Verschuur, Herderin met koeien op zandpad
Startprijs 250 EUR

C. Verschuur. Cor Bouter. 1888 - 1966. Herderin met koeien op zandpad. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 80 cm. In goede staat.

Jan Mankes, Melkende boerin
Startprijs 275 EUR

Jan Mankes. 1889 - 1920. Melkende boerin. Handgesigneerd. Houtsnede op papier. Afmeting: H 9 x B 14 cm. In goede staat.

J.H. v.d. Heijden, Boeren vrouw bij mand vol appelen
Startprijs 280 EUR

J.H. v.d. Heijden. Circa 1880. Boeren vrouw bij mand vol appelen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 21 x B 16 cm. In goede staat.

Fedde de Jong, Abstracte compositie
Startprijs 280 EUR

Fedde de Jong. 1915 - 1977. Abstracte compositie. Olieverf op linnen. Afmeting: H 85x B 120 cm. In goede staat.

Fedor van Kregten, Poldergezicht met windmolens
Startprijs 300 EUR

Fedor van Kregten. 1871 - 1937. Poldergezicht met windmolens en vee. Olieverf op linnen. Afmeting: H 46 x B 67 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Herberg met middeleeuwse figuren
Startprijs 300 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Herberg met middeleeuwse figuren op terras. Olieverf op linnen. Afmeting: H 46 x B 41 cm. In goede staat.

Wim Izaks, De manke
Startprijs 300 EUR

Wim Izaks, '88. 1950 - 1989. De manke. Olieverf op paneel. Afmeting: H 39 x B 50 cm. In goede staat.

J.P. Molenaar, Rotterdamse haven met vrachtschepen
Startprijs 300 EUR

J.P. Molenaar. 1914 - 1989. Rotterdamse haven met vrachtschepen. Houtskool op papier. Afmeting: H 48 x B 79 cm. In goede staat.

Arie Wassenburg, Winters stadsgezicht met woonark
Startprijs 300 EUR

Arie Wassenburg. 1896 - 1970. Winters stadsgezicht met woonark in gracht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 47 x B 60 cm. In goede staat.

Lind, Dorpsgezicht Ravillo Italië
Startprijs 300 EUR

Lind. 1934. Duitse School. Dorpsgezicht Ravillo, Italië. Pastel op papier. Afmeting: H 70 x B 90 cm. In goede staat.

Toegeschr. aan Jan Toorop, Hollands stadsgezicht met nonnen en kindje Jezus
Startprijs 300 EUR

Toegeschreven aan Jan Toorop. 1858 - 1928. Hollands stadsgezicht met nonnen en kindje Jezus. Ets op papier. Afmeting: H 21 x B 15 cm. In goede staat.

J. Stademan, Wintergezicht
Startprijs 350 EUR

J. Stademan. Hollandse School. Circa 1900. Wintergezicht met houtsprokkelaars en figuren in boot. Olieverf op paneel. Afmeting: H 39 x B 54 cm. In goede staat.

J. Rockx, Rotterdams' havengezicht
Startprijs 350 EUR

J. Rockx. 1892 - 1952. Rotterdams' havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

Johan Mari Henri Ten Kate, Landschap met meisje op klompen
Startprijs 350 EUR

Johan Mari Henri Ten Kate. 1831 - 1910. Landschap met meisje op klompen. Iets verkleurd. Aquarel op papier. Afmeting: H 13 x B 15 cm. In redelijk/goede staat.

Henk Lassche, Ballade van het achterland
Startprijs 350 EUR

Henk Lassche. 1948 - . Ballade van het achterland. Acryl op papier. Afmeting: H 45 x B 50 cm. In goede staat.

Chris van Dijk, Strandgezicht
Startprijs 350 EUR

Chris van Dijk. 1952 - . 21e Eeuw. Strandgezicht. Mother and daughter on a sunny beach. Olieverf op papier. Afmeting: H 30 x B 24 cm. In goede staat.

F. de Stuers, Driemaster op volle zee
Startprijs 350 EUR

F. de Stuers, 1854. 1830 - 1869. Driemaster op volle zee. Minimale vochtvlekken. Aquarel op papier. Afmeting: H 33 x B 47 cm. In redelijke staat.

Keith Haring, Zwangere dansende vrouwen
Startprijs 360 EUR

Keith Haring. Nr. 21/200. Amerikaanse School. Zwangere dansende vrouwen. Lithografie op papier. Afmeting: H 88 x B 104 cm. In goede staat.

G.J. Staller, Vrouwen bij marktkraam
Startprijs 360 EUR

G.J. Staller. 1880 - 1956. Vrouwen bij marktkraam. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 37 x B 35 cm. In goede staat.

Wesselman, Liggend vrouwelijk naakt
Startprijs 380 EUR

Wesselman. Nr. 130/199. Liggend vrouwelijk naakt. Lithografie op papier. Afmeting: H 60 x B 67 cm. In goede staat.

C.A. van Assendelft, Boer met zeis in korenschoven landschap
Startprijs 400 EUR

C.A. van Assendelft. 1870 - 1945. Boer met zeis in korenschoven landschap. Pastel op papier. Afmeting: H 68 x B 56 cm. In goede staat.

Jan Altink, Landschap met zandpad en boerderij
Startprijs 400 EUR

Jan Altink, 1969. 1885 - 1971. Landschap met zandpad en boerderij. Houtskool op bruin papier. Afmeting: H 29 x B 39 cm. In goede staat.

Gelimiteerd Art Collection Picasso wandkleed 1996
Startprijs 400 EUR

Gelimiteerd Art Collection Picasso wandkleed 1996. Met ophangsysteem. Naar schilderij uit 1928 'Le peintre et son modele'. Afmeting: H 112 x B 96 cm. In goede staat.

Willem Cornelis Rip, Melktijd
Startprijs 400 EUR

Willem C. Rip. 1856 - 1922. Hollands landschap met melkende boer en boerin. Olieverf op paneel. Afmeting: H 23 x B 28,5 cm. In goede staat.

Friedrich Frotzel, Duitse meisjes met speelgoed
Startprijs 400 EUR

Friedrich Frotzel, 1922. 1898 - 1971. Duitse School. Duitse meisjes met speelgoed. Olieverf op schilderkarton. Afmeting: H 33 x B 50 cm. In goede staat.

Alphons Freijmuth, Animal
Startprijs 400 EUR

Alphons Freijmuth. 1940. Animal. Gouache op papier. Afmeting: H 52 x B 66 cm. In goede staat.

Alphons Freijmuth, Kijken
Startprijs 400 EUR

Alphons Freijmuth. 1940. Kijken. Gouache op papier. Afmeting: H 40 x B 54 cm. In goede staat.

W.A. Wassenaar, Figuur in Hollandse bollenveld
Startprijs 400 EUR

W.A. Wassenaar. 1873 - 1956. Figuur in Hollandse bloembollenveld. Aquarel op papier. Afmeting: circa H 18 x B 30 cm. In goede staat.

Frits Goosen, Hollands landschap met wilgen en koeien
Startprijs 400 EUR

Frits Goosen. 1943 - . Hollands landschap met wilgen en koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: H 35 x B 45 cm. In goede staat.

Walter Heimig, Der Trinker
Startprijs 400 EUR

Walter Heimig. 1881 - 1955. Duitse School. Der Trinker. (man met bierpul). Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 60 cm. In goede staat.

Ludwig Klerkmann, Boerin met vee op zandpad
Startprijs 400 EUR

Ludwig Klerkmann, Bremen. Duitse School. Circa 1900. Boerin met vee op zandpad. Afmeting: H 89 x B 60 cm. In goede staat.

Emile Viegers, Bloempot met amarylis
Startprijs 450 EUR

Emile Viegers, 1945. 1921 - 1984. Stilleven. Bloempot met amaryllis. Afmeting: H 100 x B 70 cm. In goede staat.

Aad de Haas, 20x Linoleumsneden
Startprijs 450 EUR

Aad de Haas. 1920 - 1972. Twintig linoleumsneden gesigneerd door weduwe Nel de Haas. Getiteld; 'de dood en het meisje'. Uitgegeven door W.A. Palm te Den Haag. Nr. 35. Afmeting: H 56 x B 41 cm. In goed...

Meeuwis van Buuren, Zeegezicht
Startprijs 450 EUR

Meeuwis van Buuren. 1902 - 1992. Zeegezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 58 x B 98,5 cm. In goede staat.

E. Pasini, Oosters zeegezicht
Startprijs 450 EUR

E. Pasini (Emilio). 1872 - 1953. Oosters zeegezicht met zeilboten en stad. Olieverf op linnen, op paneel, marouflé. Afmeting: H 31 x B 41 cm. In goede staat.

W.A. Knip, Frans havengezicht
Startprijs 450 EUR

W.A. Knip. 1883 - 1967. Frans havengezicht. Olieverf op linnen op paneel. Marouflé. Afmeting: H 23 x B 29 cm. In goede staat.

2x A. Verhoesen, Twee koeienkoppen
Startprijs 500 EUR

Pendant van Albert Verhoesen. 1806 - 1881. Twee koeienkoppen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 12 x 9,5 cm. In goede staat.

Henk Schuring, Abstracte compositie
Startprijs 500 EUR

Henk Schuring. 1928 - . Abstracte compositie. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 80 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Kerkgezicht te Leiden
Startprijs 500 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Toegeschreven aan Johannes Bosboom. Kerkgezicht te Leiden met vele figuren. Aquarel op papier. Afmeting: H 57 x B 45 cm. In goede staat.

J. Meine Jansen, Vaas met bloemen
Startprijs 500 EUR

J. Meine Jansen. 1908 - 1994. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 60 cm. In goede staat.

Nicolaas van der Waay, Schets voor plafond
Startprijs 500 EUR

Nicolaas van der Waay, 1804 - 1880 + E.S. Witkamp. Schets voor plafond. Restauratie + beschrijving. Afmeting: H 49 x B 42 cm. In redelijke staat.

C. Artz, Wintergezicht
Startprijs 500 EUR

Constant Artz. 1870 - 1951. Haagse School. Wintergezicht met windmolen en boot. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 29 cm. In goede staat.

2x Robbert Fortgens, Bergdorp + Breaking point
Startprijs 500 EUR

Twee werken van Robbert Fortgens.(1) Bergdorp 1996. (2) Breaking point 1996. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

Fred Arends, Wintergezicht
Startprijs 500 EUR

Fred Arends. 1949 - . 20e Eeuw. Hollandse ijspret bij houten brug. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.

Meeuwis van Buuren, Zeegezicht
Startprijs 580 EUR

Meeuwis van Buuren. 1902 - 1992. Zeegezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.

P. A. Schipperus, Landschap met landweg, ossengespan en figuren
Startprijs 580 EUR

P.A. Schipperus. 1840 - 1924. Landschap met landweg, ossengespan en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 37 x B 57 cm. In goede staat.

Ernst Albert Fischer Cörlin, Zwitserse blokhutten
Startprijs 600 EUR

Ernst Albert Fischer Cörlin. 1853 - 1932. Duitse School. Zwitserse blokhutten in de bergen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 68 x B 82 cm. In goede staat.

Jan van Vuuren, Riviergezicht met huizen en ophaalbrug
Startprijs 600 EUR

Jan van Vuuren. 1871 - 1941. Riviergezicht met huizen en ophaalbrug. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.

Carl Deiker, Korhoenders
Startprijs 600 EUR

Carl Deiker. 1879 - 1958. Duitse School. Winters landschap met korhoenders. Olieverf op linnen. Afmeting: H 90 x B 110 cm. In goede staat.

J. Blok, Ballerina
Startprijs 600 EUR

J. Blok. 20e Eeuw. Ballerina zittend op bankje. Olieverf op linnen. Afmeting: H 75 x B 65 cm. In goede staat.

Victor Zeppenfeld, Vluchtelingen met kind
Startprijs 600 EUR

Victor Zeppenfeld, 1872. 1839 - 1890. Vluchtelingen met kind in hondenkar. Bedoeking ter conservatie. Olieverf op linnen. Afmeting: H 43 x B 55 cm. In goede staat.

Jan van Lokhorst, Berglandschap met koeien en geiten
Startprijs 650 EUR

Jan van Lokhorst. 1837 - 1924. Berglandschap met koeien en geiten. Olieverf op paneel. Afmeting: H 43 x B 49 cm. In goede staat.

G. Boysen, Bomschuiten op het strand met vissersvolk
Startprijs 680 EUR

G. Boysen. 1949. Hollandse School. Bomschuiten op het strand met vissersvolk. Olieverf op linnen. Afmeting: H 42 x B 60 cm. In goede staat.

G.J. Derens, Vissersfamilie in de duinen
Startprijs 700 EUR

Gerrit Jan Derens. 1831 - 1898. Vissersfamilie in de duinen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 65 x B 50 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Landschap met vos, kat en haan
Startprijs 850 EUR

Ongesigneerd. 17e Eeuw ? Landschap met vos, kat en haan. Gedoubleerd. Olieverf op linnen. Afmeting: H 76 x B 103 cm. In redelijke staat.

Arie Zuidersma, Gezicht op Rottum
Startprijs 900 EUR

Arie Zuidersma. 1925 - 2014. Gezicht op Rottum. Gouache op papier. Afmeting: H 50 x B 65 cm. In goede staat.

A.L. Perk Fecit, Strandgezicht met vissersboten
Startprijs 1.000 EUR

A.L. Perk Fecit. Circa 1900. Strandgezicht met vissersboten en figuren. Olieverf op linnen. mooi schilderij met prachtige lijst. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Bosgezicht met jager, jachthonden en ree
Startprijs 1.000 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Engelse of Duitse School. Bosgezicht met jager, jachthond en ree. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 90 cm. In goede staat.

Louis Hartz, Elegante dame in park
Startprijs 1.200 EUR

Louis Hartz. 1869 - 1935. Elegante dame in park. Olieverf op linnen.Herkomst collectie Sem Hartz zoon van Louis. Afmeting: H 50 x B 65 cm. In goede staat.

Hendrik Savrij, Hollands landschap
Startprijs 1.200 EUR

Hendrik Savrij. 1823 - 1907. Hollands landschap met vee en boer. Olieverf op paneel. Afmeting: H 25 x B 39 cm. In goede staat.

H. Paradies, Waalhaven
Startprijs 1.200 EUR

H.C.A. Paradies, 1883-1966. Waalhaven Rotterdam. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 42 x B 63 cm. In goede staat.

Zeldzaam 16e eeuws schilderij, Heilig figuur met aureool en engelen
Startprijs 1.500 EUR

Zeldzaam 16e eeuws Italiaans architectonisch marqueterie schilderij met nature Morte Heilig figuur met aureool en engelen + tekst geschrift staat Romi. Paneel is met houtsoorten belijmd in architecton...

Zeldzaam 16e eeuws schilderij, Jezus deelt brood aan tafel
Startprijs 1.500 EUR

Zeldzaam 16e eeuws Italiaans renaissance architectonisch marqueterie schilderij. Jezus deelt brood aan tafel. Paneel is met diverse houtsoorten belijmd in architectonische stijl en beschilderd. Ongere...

Evert Moll, Havengezicht
Startprijs 1.500 EUR

Evert Moll, 1878-1955. Rotterdams havengezicht met vele boten en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 100 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Vrouw met kind en bloem
Startprijs 1.600 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Vrouw met kind en bloem. Mooie Italiaanse lijst. Olieverf op linnen. Afmeting: H 72 x B 59 cm. In goede staat.

Max Fritz, Noord Duitse haven met schepen
Startprijs 2.000 EUR

Max Fritz. 1849 - 1913. Duitse School. Noord Duitse haven met vele schepen en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 65 x B 95 cm. In goede staat.

J. Rijlaarsdam, Hollands strandgezicht
Startprijs 4.500 EUR

Jan Rijlaarsdam. 1911 - 2007. Hollands strandgezicht met spelende kinderen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 70 cm. In goede staat.

17e Eeuwse gravure, Belegering van Breda
Resultaat: 40 EUR

17e Eeuwse gravure. Belegering van Breda Sevenbergen. Gravure op papier. Afmeting: H 23 x B 32 cm. In goede staat.

F. Lebret, Landschap met schapen en herderin
Resultaat: 40 EUR

Ets van Frans Lebret. 1820 - 1909. Landschap met schapen en herderin. Ets op papier. Afmeting: H 20 x B 14 cm. In goede staat.

Brandsma, Italiaanse jongen
Resultaat: 40 EUR

Brandsma. Italiaanse jongen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 24 cm. In goede staat.

Antieke gravure, Den Briel met vele schepen
Resultaat: 45 EUR

Antieke gravure. 17e - 18e Eeuw. Den Briel met vele schepen. Gravure op papier. Afmeting: H 17 x B 24 cm. In goede staat.

T. Kroes, Vispoort Deventer
Resultaat: 50 EUR

T. Kroes. 1984. Gezicht 'Achter de muren vispoort te Deventer'. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

Maarten Krabbé, 3 Etsen
Resultaat: 50 EUR

Maarten Krabbé. 1868 - 1931. Drie etsen betreffende bevrijding. (1) Victorie 1945. (2) Des duivels bouwwerk stort ineen 1945. (3) Hier is London 1939 - 1945. Etsen op papier. Afmeting: 32 x 21 cm. In ...

J. van Slotberg, Landschap met boerderij en sloot
Resultaat: 50 EUR

J. van Slotberg. Landschap met boerderij en sloot. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

Graadt van Roggen, Gezicht op Amsterdam
Resultaat: 50 EUR

Steendruk Graadt van Roggen. 1867 - 1959. Gezicht op Amsterdam Schreiertoren. Naar Jacob Maris. Steendruk op papier. Afmeting: H 40 x B 73 CM. In goede staat.

Ongesigneerd, Besneeuwd veengebied met wilg
Resultaat: 50 EUR

Ongesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Besneeuwd veengebied met wilg. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30,5 x B 40 cm. In goede staat.

P. Mos, Vrouw trekt kousen uit bij bedstede
Resultaat: 50 EUR

P. Mos. 1932. Vrouw trekt kousen uit bij bedstede. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 18 cm. In goede staat.

J. van Ronkenstein, Boerderij Diepenheim
Resultaat: 50 EUR

J. van Ronkenstein. 1986. Nr. 15/60, eigen druk. Boerderij Diepenheim. Linosnede op papier. Afmeting: H 31 x B 36 cm. In goede staat.

2x Ongesigneerd, Olifanten
Resultaat: 50 EUR

Ongesigneerd. 20e Eeuw. Twee oude Indiase gouaches op zijde met goud decor. Olifanten met versieringen. Gouaches op zijde. Afmeting: H 38 x B 49 cm. In goede staat.

2 Oude jachtprenten
Resultaat: 50 EUR

Twee grote oude/antieke Engelse jachtprenten met jachthonden. Th. Blinks London. Prenten op papier. Afmeting: H 54 x B 76 cm. / H 51 x B 78 cm. In goede staat.

Bert Tiekstra, Hollands riviergezicht
Resultaat: 60 EUR

Bert Tiekstra. Circa 1950. Friesland. Hollands riviergezicht met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm .In goede staat.

W. v.d. Berg, Religieuze figuren voorstelling
Resultaat: 60 EUR

Willem van den Berg, 1925. 1886 - 1970. Religieuze figuren voorstelling. Vochtvlekken. Ets op papier. Afmeting: H 33 x B 33 cm. In redelijke staat.

J. Schipper, Stadsgezicht met koets
Resultaat: 60 EUR

J. Schipper. Circa 1920. Stadsgezicht met koets en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

H.N. Werkman, 17 x reproducties
Resultaat: 60 EUR

Map met zeventien stuks diverse reproducties H.N. Werkman. Uitgegeven 1985 door het Groninger Museum. Reproducties op papier. Afmeting: H 51 x B 33 cm. In goede staat.

Haussert, Poldergezicht met punter
Resultaat: 60 EUR

Haussert. Circa 1930. Duitse School. Poldergezicht met knotwilgen en punter. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Riviergezicht met platbodem
Resultaat: 60 EUR

Ongesigneerd. Circa 1930. Riviergezicht met platbodem. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 38 x B 37 cm. In goede staat.

Jan van Wissen, Landschap Veluwe met dorp
Resultaat: 60 EUR

Jan van Wissen. Hollandse School. Landschap Veluwe met dorp. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 50 cm. In goede staat.

Ruisman, Bosgezicht met man die boomstammen op de kar aan het laden is
Resultaat: 60 EUR

Ruisman. Tweede helft 20e eeuw. Bosgezicht met man die boomstammen op de kar aan het laden is. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

B. Ligtenberg, Landschap met boerderij, boer en koeien
Resultaat: 60 EUR

B. Ligtenberg. Tweede helft 20e eeuw. Landschap met boerderij, boer en koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

H. Beogoff, Figuren bij waterbron
Resultaat: 60 EUR

H. Beogoff. 20e Eeuw. Figuren bij waterbron. Marouflé. Olieverf op linnen. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Franse gravure, J. Daulle
Resultaat: 70 EUR

18e Eeuwse Franse gravure. Les differeus Traveaux Dien port de Mer. Grave par J. Daulle. 1703 - 1763. Met prachtige originele lijst. Gravure op papier. Afmeting: H 46 x B 73 cm. In goede staat.