Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

48. Aprilveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 8 april 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Antieke Duitse lamp met Schwarzwalder beer 2400
Antieke Duitse lamp met Schwarzwalder beer

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Hoorn des overvloeds 2011
Hoorn des overvloeds

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Antieke wijn-decanter, 1900 2004
Antieke wijn-decanter, 1900

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Prachtige Art Deco-stijl staande lamp 2001
Prachtige Art Deco-stijl staande lamp

Resultaat:

1.900 EUR

Verkocht
Diverse poststukken 2397
Diverse poststukken

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
2x Oude Loewe Opta radio's 2395
2x Oude Loewe Opta radio's

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
2x Houten kandelaren 2387
2x Houten kandelaren

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Boek, Picasso 2386
Boek, Picasso

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
WMF comfoor + theekan, 1905 2384
WMF comfoor + theekan, 1905

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Antieke Jugendstil bleompot 2365
Antieke Jugendstil bleompot

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Vier delen antiek devotia 2359
Vier delen antiek devotia

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Drie antieke trompetten 2358
Drie antieke trompetten

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Gewei van Afrikaanse bok 2354
Gewei van Afrikaanse bok

Resultaat:

150 EUR

Bronzen kandelaar 2351
Bronzen kandelaar
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Vergulde houten crucifix 2335
Vergulde houten crucifix

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
AEG Mignon typemachine 2328
AEG Mignon typemachine

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Vijf antieke apotheker-vijzels 2326
Vijf antieke apotheker-vijzels

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Twee Jugendstil schalen, 1900 2325
Twee Jugendstil schalen, 1900

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Tibetaanse sieradenkist 2324
Tibetaanse sieradenkist

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Drie cakevormen 2322
Drie cakevormen

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Lepelrek + 6 lepels 2321
Lepelrek + 6 lepels

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Twee antieke tinnen inktstellen 2318
Twee antieke tinnen inktstellen

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Kolenkit + scheppen 2312
Kolenkit + scheppen

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Vier koffiemolens 2308
Vier koffiemolens

Resultaat:

50 EUR