Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

48. Aprilveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 8 april 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Antieke petroleumlamp 2257
Antieke petroleumlamp

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Albasten piedestal + bloempot 2256
Albasten piedestal + bloempot

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Afrikaanse wapenstok Zulu stam 2254
Afrikaanse wapenstok Zulu stam

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Bijzettafel + lamp 2247
Bijzettafel + lamp

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
2x Empire wandkandelaren, 1830 2244
2x Empire wandkandelaren, 1830

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Drie delen 19e eeuws antiek 2241
Drie delen 19e eeuws antiek

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Lot diversen etc. 2240
Lot diversen etc.

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Antieke dekseldoos 2239
Antieke dekseldoos

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Ketel met stoof 2227
Ketel met stoof

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Lot strijkijzers (8x) 2226
Lot strijkijzers (8x)

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Theestoof 2223
Theestoof

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Scheerbekken-houder 2222
Scheerbekken-houder

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Schwarzwalder hangkast, 1860 2221
Schwarzwalder hangkast, 1860

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
9 Koraal doodshoofden 2220
9 Koraal doodshoofden

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
4 Antieke briefopeners 2206
4 Antieke briefopeners

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
12 Villeroy en Boch onderzetters 2203
12 Villeroy en Boch onderzetters

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
2 Heilig kruizen 2200
2 Heilig kruizen

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
4 Oude emblemen 2197
4 Oude emblemen

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
98 Stuks zilveren munten 2196
98 Stuks zilveren munten

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Lot munten Amerika 2194
Lot munten Amerika

Resultaat:

100 EUR

Lot penningen + onderscheiding USA 2193
Lot penningen + onderscheiding USA
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Lot muntgeld (wereld/Europa) 2192
Lot muntgeld (wereld/Europa)

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Verrekijker in kist 2185
Verrekijker in kist

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Oude dwarsfluit 2179
Oude dwarsfluit

Resultaat:

50 EUR