Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

47. Januariveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 januari 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren miniatuur kabinet
Resultaat: 110 EUR

Zilveren miniatuur in de vorm van een kabinet, 835/000, met gecontourneerde toog, 3 lades en versierd met graveerwerk. Geplaatst op 4 klauwpoten. MT.: J.Weeda, Haarlem (argentor) jl.: c: 1987. 6x10x3c...

Gouden zegelring, fijn model
Resultaat: 110 EUR

Geelgouden zegelring, 585/000, met agaat. Ring met een vierkante kop bezet met een vierkant vlak geslepen agaat, 16x12mm, met een roodbruine kleur. Stukje van de zetkast afgesleten. Onder de steen is...

Monogram W.K.K., Oud Hollands stadsgezicht
Resultaat: 110 EUR

Monogram W.K.K. 20e Eeuw. Oud Hollands stadsgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 25 x B 35 cm. In goede staat.

P. Florek, Stilleven met rozen
Resultaat: 110 EUR

P. Florek. 20e Eeuw. Stilleven met rozen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

F. Franke, Hollands stadsgezicht
Resultaat: 110 EUR

F. Franke. 20e Eeuw. Hollands stadsgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

2x Majolica bokalen
Resultaat: 110 EUR

Twee antieke Majolica bokalen (lampenvoeten). Met compositie metalen voet. Historisme. Circa 1880. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.

W. Krauss speelgoed
Resultaat: 110 EUR

Antiek Duits Wilhelm Kraus, Happy Jack. Voor stoommachine gebruik. Circa 1925. Afmeting: 16 cm. In redelijk/goede staat.

Tafelklok
Resultaat: 110 EUR

Mahoniehouten Warmink tafelklok met maanstand en bronzen versieringen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.

2x Perzische kleden
Resultaat: 110 EUR

Twee fijngeknoopte oude Perzische kleden. Slijtage. Afmeting: 97 - 140 cm. In redelijke staat.

Boeddha op console
Resultaat: 110 EUR

Oosters boeddha figuur van messing + messing bewerkte console. 20e Eeuw. Afmeting: H 98 cm. In goede staat.

Drie Chinese Familie Verte borden Ø 19,7 cm.
Resultaat: 110 EUR

Drie 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte borden met bodemmerk, bamboe/tekst decor. Eén minimale chip. Afmeting: Ø 19,7 cm. In goede staat.

Japanse rijstkom, 1900
Resultaat: 110 EUR

Antieke Japanse porseleinen rijstkom met deksel en Hollanders decor rondom. Circa 1900. Afmeting: H 7,5 x Ø 11 cm. In goede staat.

2x Antieke Satsuma vazen
Resultaat: 110 EUR

Twee grote antieke Japanse Satsuma porseleinen vazen met figuren/goud decor. Met bodemmerk. Eén oor gelijmd. Afmeting: H 48 - 50 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese pattipan
Resultaat: 110 EUR

Chinees porseleinen pattipan met floraal reliëf. Afmeting: 17 x 10 x 2 cm. In goede staat.

Zilveren geboortelepel, 1863
Resultaat: 110 EUR

Antieke 835/000 zilveren geboortelepel met platte gegraveerde steel en fraaie rattestaard. Bekroond met afbeelding 'de Republiek', inscriptie bak; Riemke Imes de Boer, geboren den 10 Mei 1865. L 21 cm...

Zilveren geboortelepel, 1826
Resultaat: 110 EUR

Antieke 835/000 zilveren geboortelepel met gevlochten steel en afbeelding 'de liefde'. Met inscriptie 1826 den 9 September is geboren Doekele Feekes De Boer. Mr. J. Heemstra-Makkum. jl: R. 1826. L 18,...

Gouden oorstekers met blauw saffier
Resultaat: 110 EUR

Geelgouden oorstekers, 585/000, met saffier. Gebogen oorstekers met 2 banden bezet met carre geslepen saffieren. Grootte 8,5x14mm. totaal ca 3,0 gram. In goede staat

Cassettes met zilveren lepels en taartschep
Resultaat: 115 EUR

Drie cassetes met zilveren lepels en taartschep, 835/000. Zwarte cassette voorzien van een taartschep met een gecontourneerd blad met graveerwerk, een deels getorste steel met parelrand, MT.: J.A.A.Ge...

5x 18e Eeuws Chinees porselein
Resultaat: 120 EUR

Vijf delen 18e eeuws Chinees porselein. Quen Lung et cetera. Drie vazen + twee kannen. Beschadigd. Afmeting: 8 - 14 cm. In matig/redelijke staat.

Louis Seize nachtkast, 1800
Resultaat: 120 EUR

Hollandse eikenhouten Louis Seize nachtkast met jalouziedeur. Circa 1800. Afmeting: 71 x 49 x 34 cm. In goede staat.

Lepelrek + 12 tinnen lepels
Resultaat: 120 EUR

19e Eeuws gepolychromeerd houten lepelrek met daarbij twaalf tinnen lepels. Afmeting: 65 x 23 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Herenportret
Resultaat: 120 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Herenportret. Restvuil. Olieverf op paneel. Afmeting: H 26 x B 21 cm. In goede staat.

Vaas met gezicht, Murano-stijl
Resultaat: 120 EUR

Grote moderne glazen vaas met gezicht. Opgewerkt, diverse technieken. 21e Eeuw. Afmeting: 40 cm. In goede staat.

Zilveren miniatuur staande klok
Resultaat: 120 EUR

Zilveren miniatuur staande klok, 835/000, voorzien van atlas en met vazen. Beweegbare wijzers en met slinger. Voorzien van klauwpoten. 12x3x2cm. Totaal ca 60 gram. Voorzien van herkeuringsteken. In g...