Drie Duitse Schwarzwald gesneden bruine beren met glazen ogen. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 6 - 18 cm. In goede staat.
19e Eeuwse fotolijst met kroon en ridderorde en antieke steendruk. Restvergulding. Afmeting: H 30 x B 19 cm. In goede staat.
Grote antieke messing hanglamp met zes armen en glazen kappen in fakkel vorm. Circa 1920. Afmeting: 75 x Ø 80 cm. In goede staat.
Veertien stuks oude/antieke koperen pannen. Divers. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 11 - Ø 27 cm. In goede staat.
Antiek Jugendstil postkaarten album. Vol met postkaarten!! Holland, divers. Iets Duitsland. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 6 x 24 x 41 cm. In redelijk/goede staat.
Twee bakelieten radio's. Eén maal Duitse WO II, Volksempfänger, 2x beschadigd. Eén maal Philips kleine wereldontvanger 1938, 220 V., Type B281 U. Met origineel glas A3219011, goed. Afmeting: 24 - 26 c...
Antiek houtgestoken gepolychromeerd wagenschot + gepolychromeerd ossenjuk. Afmeting: 67 x 105 x 3 cm. / 115 x 27 x 7 cm. In goede staat.
Twee antieke mahoniehouten kisten. Engeland. Geen sleutels. Afmeting: 28 - 30 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Franse notenhouten Louis Seize goudweegset voor munten. Met weegschaal plus twee originele gewichtensets. Voor Europese munten. Zie tekst. Afmeting: 2 x 17 x 5 cm. In goede staat.
Antiek 18e eeuws notenhouten gestoken pelgrimskruis met Corpus Christi en Maria + inhoud. Afmeting: 22 cm. In goede staat.
Antieke wortelnoten theestoof met messing. Octagonaal. Louis Quinze-stijl. Circa 1880. Afmeting: 42 x Ø 28 cm. In goede staat.
Groot Afrikaans ebbenhouten beeld met figuren. Shona - Zimbabwe. 20e Eeuw. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.
Antieke messing relikwiehouder met cherubijnkoppen + heilig kruis. Plated voet. Mogelijk huwelijk. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.
19e Eeuws Oosters/Perzisch langgeweer met vuursteen mechaniek. Afmeting: L 163 cm. In redelijk/goede staat.
Drie blikken spaarpotten + slotmachine aansteker. 20e Eeuw. 1x Gelithografeerde spaarpot St. Bravo kathedraal, circa 1930, reparatie. 1x Kleine Duitse spaarpot, muntinworp = gezichten veranderen, D.R....
Zeven clowns van Sanguilano Arte Italië. Tweede helft 20e eeuw. Collectors item. Afmeting: 23 - 36 cm. In goede staat.
Duitse mechanische messing Herinle scheepsklok. Verzilverde wijzerplaat. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 9 x Ø 21 cm. In goede staat.
Kleine antieke eikenhouten staande klok. Jugendstil. 1910. Met houtgestoken sierlijsten. Weekloper, halfuur-slag op gongspiraal. Afmeting: 136 cm. In goede staat.
Antieke Franse romantische compositie metalen pendule op geëboniseerd houten basement. Circa 1870. Achtdaags stil uurwerk. Afmeting: 38 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Franse mahoniehouten Brevete reiswekker met stil uurwerk. Circa 1900. Afmeting: 16,5 cm. In goede staat.
Antieke Engelse eikenhouten staande klok. Hugh Stokelli, New Castle. Circa 1800. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, met datum/seconden aanduiding. Uurwerk + wijzerplaat behoeft reiniging. Afmeting: H 23...
Eikenhouten Weense twee-gewicht regulateur. Met antiek uurwerk en latere klokkast. Afmeting: 108 cm. In redelijke staat.
Hollandse wortelnoten theetafel met lade + schuifbladen. Circa 1920. Afmeting: 78 x 80 x 55 cm. In goede staat.
Antieke Friese notenhouten speeltafel met kerfsnede. Uitklapbaar met opbergruimte. ca 1900. 68x77x37cm/ 68x77x74cm. In goede staat