Chinees porseleinen bord met geisha's bij kraanvogel/goud/insekten decor, verso. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.
German Grobe. 1857 - 1938. Katwijkse vissersboten op volle zee. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Fraaie geelgouden armband, 585/000, met een vossenstaartschakel, ø 7 mm, bevestigd aan een groot veeroog voorzien van geelgouden eindstukken met witgouden randen. Lengte 20,5 cm. ca 25,65 gram. Als ni...
17e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi vaas met geisha's in tuin/coulissen decor. Lichte glazuurschade. Afmeting: H 25,5 cm. In goede staat.
Hollands 18e eeuws mahoniehouten Louis Quinze gebogen Barok schrijfbureau met verguld beslag. Twee-delig. Lichte fineerschade. Afmeting: 110 x 130 x 65 cm. In redelijk/goede staat.
Monumentaal groot 18e - 19e eeuws marmeren reliëf/beeld met religieuze voorstelling. Jezus bij deuropening met engel en romeinen. Afmeting: 71 x 81 x 13 cm. In goede staat.
Hollandse wortelnoten vitrinekast met twee kleinere deuren extra twee-delig met origineel bronzen beslag en klauwpoten. 19e Eeuw. Afmeting: 229 x 155 x 45 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Rose kraagvaas met landschappen in coulissen decor. Afmeting: 48,5 x Ø 23 cm. In goede staat.
Prachtig kapitaal 18e eeuws Hollands Louis Seize kabinet van mahoniehout met origineel beslag, hekwerk, guirlandes, halve zuilen en vergulde messing capitellen. Afmeting: 242 x 195 x 65 cm. In goede o...
Chinees porseleinen celadon schaal met leeuw decor opgewerkt. Craquelé glazuur. Afmeting: H 6 Ø 19,5 cm. In goede staat.
Wilhelm Hambuchen. Duitse school 1869-1939. Bomschuiten en vissersvolk op het strand, Olieverf op linnen. Afmeting: H 60x B 80 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse bronzen figuren. Twee Griekse strijders. Door A. Calmels 1855. 1822 - 1906. Afmeting: H 47 - 49 cm. In goede staat.
Groot 19e eeuws Chinees porseleinen Kantonees klokkenstel met verguld brons. Circa 1860. Met putti en kariatiden. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger uurwerk. Slaghamer mist. Verder in goede ...
Zeldzame gesigneerde Franse Cuba mahonie precisie portaalklok met centrale secondenwijzer, kwartier-slag, dubbelle bel, mesophanging. Ourry L. Tavernier. Circa 1820. Afmeting: 51 cm. In goede staat.
Groot Chinees rolschilderij. Paarden in landschap decor. Gesigneerd. 20e Eeuw. Afmeting: L 136 x 66 cm. In goede staat.
Groot Chinees rolschilderij met landschap decor. Handgesigneerd. 20e Eeuw. Afmeting: L 136 x B 68 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bord met Familie Rose figuren/goud decor en verse rode glazuur. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen dekseldoos met houten deksel en drakendecor. Met 6 tekens, bodemmerk en console. ø13x9cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met paars verlopen glazuur en zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen diepe schotel met figuren in landschapdecor. Met bodemmerk. haarlijn. ø42x8cm. In redelijke staat
Zeldzaam Hollands antiek bronzen sluitgewicht. 2 Ned. ponden/kilo. Met elf geijkte gewichten + houder. Diverse ijkstempels. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 7 x Ø 8,5 cm .In goede staat.
Anton Mauve. 1838 - 1888. Herder met zijn schapen in heide landschap. Houtskool op papier. Minimale vochtvlekken. Afmeting: H 50 x B 68 cm.In goede staat.
Drie Hollandse Colenbrander polychrome Ram borden. Arnhem Holland. Circa 1920. Decor barsten. Model nr. 29. Schilder A.K. Eén bord twee chips glazuur. Afmeting: 7 24,7 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen gemberpot met Familie Rose, vogels, bloesemtak in coulissen decor. Twee gaatjes gerestaureerd. Afmeting: H 24 X Ø 20 cm. In goede staat.