Lot met 5 nieuwe Ti Sento ringen, 925/000, met zirconia's, turkoois en parelmoer. diverse maten, 48-56. Nieuw in originele doos
Lot met 3 zilveren horloges, ovaal horloge met een grove opengewerkt band, 925/000, rond horloge met smalle stijven band en een rechthoekig horloge met opengewerkte rechthoekige schakels voorzien van ...
Zilver vergulde ring, 925/000, met zirconia's. Ring met een ovale kop bezet met een grote ovale cognackleurige zirconia en een rand met witte en een rand met cognackleurige zirconia's. ø20x19mm. ø 56....
Geelgouden dameshorloge, 585/000, met rekband. Klein ovaal gouden horlogekastje. Mechanisch. gemerkt Monte. Voorzien van een double rekband. 14x16mm. Totaal gewicht horloge 16,2 gram
Geelgouden oorknoppen, 585/000, met diamant. Halfronde oorknoppen versierd met een lijnenbewerking en een witgouden stukje bezet met een kleine singlecut geslepen diamant. 10 mm. ca 0,80 gram. Nieuw
Geelgouden broche, 585/000, met diamant. Staafbroche met in het midden een markiesvormige opening bezet met een briljant geslepen diamant en 2 kleien geslepen stukjes diamant aan de zijkant. 55 mm. 2,...
Christine Chaplin. 1842 - ? Wandelende figuren in landschap. Lithografie, monotype op papier. Afmeting: H 19 x B 16 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Hollandse haven met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In goede staat.
J. Vincken. Stadsgezicht Amsterdam met stoomboten. Olieverf op paneel. Afmeting: H 38 x B 40 cm. In goede staat.
Piet Kleinschmit. Circa 1920. Landschap met vakwerkhuis. Olieverf op paneel. Afmeting: H 37 x B 58 cm. In goede staat.
A. Verhaaf. Zandpad met berkenbomen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
J.C. Zeeman 1980. Bloemstilleven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Antiek Hollands affiche 1940 - 1945 Nederland in oorlogstijd. Stichting Heerengracht 597 Amsterdam. Afmeting: H 100 x B 70 cm. In goede staat.
Twee Oosterse schilderijen. China + Indonesië. Chinees schilderij met paradijsvogels, gesigneerd. Afmeting: H 36 x B 21 cm. En een Indonesisch landschap met figuren, ongesigneerd? Afmeting: H 40 x B 2...
H.J. Wijngaard. Circa 1950. Kustgezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 31 x B 40 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Floraal stilleven. Aquarel op papier. Afmeting: H 15 x B 15 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 20e Eeuw. Stilleven naar oud voorbeeld. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.
Bronzen Jugendstil schaal met negroïde man in oesterschelp. Circa 1910. Afmeting: 16 x 13 x 4 cm. In goede staat.
Grote tinnen wandschotel met gravering Henry IV. Circa 1900. Afmeting: Ø 41 cm. In goede staat.
Vier delen antiek tin met bodemmerken. Drie borden + één schenkkan. Afmeting: 16 - 30 cm. In goede staat.
Antieke lamp, ca 1890, compositie materiaal en polychromie. Later geëlectrificeerd. 70x40cm. In goede staat
Antieke koperen kolenkit met handbeschildering. Figuren in interieur. Afmeting: 45 cm. In goede staat.
Zes delen smeedijzer voor de openhaard. 19e Eeuw. Onder andere met messing. Afmeting: 39 - 54 cm. In goede staat.