Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

47. Januariveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 januari 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

5x Antiek Chinees Imari
Startprijs 50 EUR

Vijf delen antiek Chinees Imari porselein. Bestaande uit: Drie chocolade koppen, waarvan twee met haarlijn, en één met chip. Andere twee kommen gelijmd. Afmeting: 7,5 - 16,5 cm. In matige staat.

Karaf op zilveren voet
Startprijs 60 EUR

Kristallen schenkkaraf met sterrenslijpsel geplaatst op een ronde zilveren voet met parelrand, 835/000. Voorzien van stop. ø12x41cm. In goede staat

Karaf op zilveren voet
Startprijs 60 EUR

Kristallen karaf op ronde zilveren voet met parelrand, 835/000. De karaf is voorzien van een schenktuit en greep. met stop. 14x11x38cm. In goede staat

2 Zilveren lepels
Startprijs 60 EUR

Twee zilveren lepels, 833/000, een roomlepel met ronde bak, getorste steel en ene bokkepoot, MT,: Gelderblom en Zn. Schoonhoven, jl.:R:2001. En een sauslepel met ronde bak en een gecontourneerde steel...

Zilveren suikerstrooier
Startprijs 60 EUR

Antieke zilveren strooilepel met een peervormige opengewerkte bak met krullen en sterren en een gekrulde steel met gegraveerde vogelkop. MT.: vermoedelijk B.Smits, Schoonhoven, jl.: T:1769. 16 cm. ca ...

2 Delen kristal met zilverwerk
Startprijs 60 EUR

Twee kristallen flacons met zilver. 800/000. Kristallen mosterdpot met bewerking en zilveren deksel met getorste rand. 6x8x14cm en een kristallen flacon met bewerking voorzien van zilveren strooidop v...

3 Zilveren bestekdelen
Startprijs 60 EUR

Drie zilveren bestekdelen, 833/000, met een petitfourschep, kardinaalsmodel, Fa. Niekerk, Schoonhoven, jl.:l:1971, 20 cm, een roomlepel met een bewerkte bak voorzien van een voorstelling met figuren e...

Voorsnijcouvert met zilver
Startprijs 60 EUR

Voorsnijcouvert, vork en mes, voorzien van zilveren, BWG, gecontourneerde heften met voluten. 32 cm. In goede staat

2 Zilveren vorken
Startprijs 60 EUR

Twee zilveren vorken, 833/000. met 3 tanden en een gecontourneerde steel versierd met gegraveerde randbewerking. MT.: J.J.Torlau, Amsterdam, Totaal ca 60 gram. 18 cm. In goede staat

Lepelvaas met zilveren en plated lepels en vorken
Startprijs 60 EUR

Delfs lepelvaasje met zilveren rand gevuld met 5 zilveren lepels en 5 plated lepels met apostelen, 5 plated lepels en 5 plated vorkjes met een getorste steel. In goede staat

Zilveren borstel
Startprijs 60 EUR

Zilveren borstel, 835/000, met haar. Ovale borstel met zilver voorzien van een voorstelling van een man en vrouw op een bankje. jl.:E:1914. Iets gedeukt verder in goede staat. 16x9cm.

3 Delen zilver (divers)
Startprijs 60 EUR

Drie delen zilver. Zilveren taartschep, afmeting: 7 x 12,5 cm. met florale greep, gedreven afbeelding van diverse mensen en opengewerkte florale punt. Mr. Fa. J. Schijfsma-Sneek. jl: N 1948. En een 83...

Zilveren morellenlepel
Startprijs 60 EUR

Zilveren morellenlepel, 833/000, met ronde bak en schenktuit. Voorzien van een steel in waaiervorm. MT.: J.A.A.Gerritsen, Zeist. jl.: N:1923. 27 cm. ca 68 gram. In goede staat

Zilveren bonbonschaal & vaasje
Startprijs 60 EUR

Zilveren bonbonmandje en een vaasje, 833/000. Zilveren schuitvormig bonbonmandje met gezaagd decor met o.a. spijlen. Voorzien van een parelrand. MT.: H.Schriek, Schoonhoven, jl.:H:1942. ca 83 gram. Br...

Gouden fantasie-ring
Startprijs 60 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met witgouden bewerking. Ring met oplopend witgouden stuk. ø57, ca 2,1 gram. Voorzien van reparatie aan de scheen. Iets uit model, verder in goede staat

Lot barnstenen sieraden
Startprijs 60 EUR

Lot barnstenen sieraden met met een collier, 3 armbanden en een hanger. Totaal 98,6 gram. In goede staat

2 Zilveren zodiacs
Startprijs 60 EUR

Twee grote zilveren zodiacs, 835/000, een boogschutter en maagd. 45x25mm, inclusief oog. Totaal ca 46,3 gram. nieuw

Set zilveren sieraden met parel en amethist
Startprijs 60 EUR

Set zilveren sieraden, 925/000, met parel en amethist. 3 Y-colliers met amethist, witte en zwarte parels, met bijpassende oorstekers. 42-45cm. totaal ca 23 gram. Nieuw

Collier van filigrainbloemen
Startprijs 60 EUR

Zilveren collier, 800/000, gemaakt uit filigrainbloemen. breedte 12 mm. lengte 46 cm. ca 19,8 gram. In goede staat

2 Gouden hangers met zirconia
Startprijs 60 EUR

Twee geelgouden hangers, 585/000, met zirconia. 10-19mm. totaal ca 1,4 gram. Nieuw

17e Eeuwse gravure, Belegering van Breda
Startprijs 60 EUR

17e Eeuwse gravure. Belegering van Breda Sevenbergen. Gravure op papier. Afmeting: H 23 x B 32 cm. In goede staat.

Bert Tiekstra, Hollands riviergezicht
Startprijs 60 EUR

Bert Tiekstra. Circa 1950. Friesland. Hollands riviergezicht met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm .In goede staat.

Onduid. gesign., Panoramisch wintergezicht
Startprijs 60 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 19e Eeuw. Hollandse School. Verso Backhuysen. Mogelijk A.H. Bakhuyzen. Panoramisch wintergezicht met figuren. Aquarel op papier. Afmeting: H 6 x 9 B cm. In goede staat.

Frans Mandos, Bloemen in tuin
Startprijs 60 EUR

Frans Mandos, 1946. 1910 - 1977. Bloemen in tuin. Olieverf op linnen. Afmeting: H 51 x B 56 cm. In goede staat.