Pendant Aart Glansdorp. 1903 - 1989. Bestaande uit: Zelfportret + portret van zijn vrouw. Olieverf op linnen. Afmeting: H 39 x B 32 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd linksonder. 20e Eeuw. Vrouwelijk naakt. Afmeting: H 67 x B 40 cm. In goede staat.
A. Arnegge. 19e Eeuw. Duitse School. Duits landschap met herder en zijn vee. Aquarel op papier. Afmeting: H 65 x B 47 cm. In redelijk/goede staat.
Frits Pieters. Tweede helft 20e eeuw. Havengezicht Dalmatië. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Frans Reijnders. Circa 1920. Dorp bij Vianen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.
Piet Rackwitzs. 1892 - 1968. Huis met figuur aan de kust. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
T.H. Topalski. Joodse man met hoed. Olieverf op linnen. Afmeting: H 24 x B 18 cm. In goede staat.
T.H. Topalski. Joodse man met keppeltje. Olieverf op linnen. Afmeting: H 24 x B 18 cm. In goede staat.
Anton Heyboer. 1924 - 2005. Meisje van lichte zeden. Pastel op papier. Afmeting: H 20 x B 14 cm. In goede staat.
K. ten Hagen. Hollandse School. 19e Eeuw. Hollands riviergezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 23 x B 31 cm. In goede staat.
Albert van Gelderen. Eerste helft 20e eeuw. Voederen van een paard. Olieverf op paneel. Afmeting: H 23 x B 30 cm. In goede staat.
A.J. Zwart. 1903 - 1981. Boerenhuis aan het water. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Jan Ouwersloot. 1912 - 1975. Landschap met waterput en vee. Verso titel achter de boerderij 1944. Olieverf op paneel. Afmeting: H 26 x B 22 cm. In goede staat.
Jan Ouwersloot. 1912 - 1975. Zomers heidegezicht met wandelpad. Olieverf op paneel. Afmeting: H 34 x B 49 cm. In goede staat.
W. Asten verso. Circa 1920. Stadsgezicht met figuren in de winter. (Bedoekt) Olieverf op linnen. H 70 x B 88 cm. In goede staat.
Jan Ouwersloot. 1912 - 1975. Rivièra 1961. Olieverf op paneel. Afmeting: H 38 x B 53 cm. In goede staat.
Jan Ouwersloot. 1912 - 1975. Heidegezicht in de zomer. Olieverf op paneel. Afmeting: H 45 x B 65 cm. In goede staat.
Herman A.C. Bogman. 1890 - 1975. Stadsgezicht met waterpomp en figuren. Den Briel. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 17 cm. In goede staat.
J.J.H. van Leeuwen. Den Haag. 21e Eeuw. Strandgezicht Scheveningen met vele figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In goede staat.
Tony Warrens. 1960 - . Geisha. Signatuur verso. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 15 cm. In goede staat.
Jean Leon. Belgische School. 21e Eeuw. Dame met hoed. Olieverf op paneel. Afmeting: H 25 x B 20 cm. In goede staat.
P.A. Schipperus. Circa 1900. Figuren in dorpsstraat. Aquarel op papier. Afmeting: H 22 x B 18 cm. In redelijke staat.
German Grobe. 1857 - 1938. Duitse School. Vissersboot in de branding en man met anker op strand. Aquarel op papier. Afmeting: H 32 x B 23 cm. In goede staat.
C. Verschuur. Cor Bouter. 1888 - 1966. Herderin bij schaapskooi en coming sheep. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 78 cm. In goede staat.