Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

47. Januariveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 januari 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Chinese vazen
Resultaat: 100 EUR

Twee Chinese vazen. 1x Celadon, oker craquelé glazuur. 1x Celadon, groen glazuur. Afmeting: H 18,5 x 23 cm. In goede staat.

2x Chinese koraal gesneden figuren
Resultaat: 100 EUR

Twee Chinese uit koraal gesneden figuren op houtgestoken consoles. Afmeting: 12 - 15 cm. In goede staat.

6 Chinese Cargo kommen
Resultaat: 100 EUR

Zes 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Cargo kommen. Floraal. Twee met haarlijnen. Vier goed. Afmeting: 10 - 11 cm. In redelijk/goede staat.

Indiaas boeddhistisch figuur
Resultaat: 100 EUR

Indiaas verguld bronzen boeddhistisch figuur. 20e Eeuw. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.

Groot Thais boeddha figuur
Resultaat: 100 EUR

Groot houtgesneden Thais boeddha figuur. Met polychromie, glas en rest vergulding. 20e Eeuw. Afmeting: H 115 cm. In goede staat.

4 Boeddhistische ffiguren
Resultaat: 100 EUR

Vier oude boeddhistische figuren. 2x Messing. 1x Hout. 1x IJzer (mogelijk antiek). 20e Eeuw. Afmeting: H 30 - 57 cm. In goede staat.

2x Chinese figuren
Resultaat: 100 EUR

Twee grote Chinees celadon porseleinen figuren. Met bodemmerk. Afmeting: 32 x 26 x 20 cm. In goede staat.

Imari vaas
Resultaat: 100 EUR

Grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen vaas met floraal/paradijsvogel decor. Afmeting: H 64 cm. In goede staat.

3x Antieke altaarstukken
Resultaat: 100 EUR

Drie antieke Chinees vergulde houtgesneden altaarstukken. Floraal + figuren decor. Afmeting: 22 - 41 cm. In goede staat.

Chinese vaas
Resultaat: 100 EUR

Chinees porseleinen vaas met oker-geel glazuur, wit floraal decor met vogels. Met bodemmerk. Afmeting: H 30,5 cm. In goede staat.

5x 19e Eeuwse Japanse borden Ø 21,5 cm.
Resultaat: 100 EUR

Vijf 19e eeuwse Japanse porseleinen borden met vogel/floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 21,5 cm. In goede staat.

Boeddha, Abhugo Mundea
Resultaat: 90 EUR

Oude bronzen tien-armige Oosterse boeddha Abhugo Mundea. Afmeting: 19 cm. In goede staat.

Quan Yin figuur
Resultaat: 90 EUR

Grote Chinese spekstenen figuur, Quanyin, op console. 31 cm. 20e eeuw. In goede staat

Satsuma boedha
Resultaat: 90 EUR

Antieke Japanse Satsuma Boedha. Afmeting: 23 cm. In goede staat.

3x Antieke Chinese altaarstukken
Resultaat: 90 EUR

Drie antieke Chinese houtgestoken, vergulde, altaarstukken. Afmeting: 16 x 45 x 3 cm. In goede staat.

Chinese lamp
Resultaat: 80 EUR

Chinees porseleinen tafellamp. Gemaakt van een republiek penselenvaas. 20e Eeuw. Afmeting: 70 x 45 x 45 cm. In goede staat.

Chinese Kantonese trekpot
Resultaat: 80 EUR

Kleine 19e eeuwse Chinese Kantonese trekpot met figuren decor. Afmeting: 6 x 9,5 x 6 cm. In goede staat.

Chinese vaas
Resultaat: 80 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met Familie Rose/floraal/paradijsvogel in boom decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 40,5 cm. In goede staat.

Chinese vaas
Resultaat: 80 EUR

Grote Chinees porseleinen drakenvaas. Robijnrood + wit. Minimale beschadigingen aan salamander. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.

Drie delen Chinees porselein
Resultaat: 80 EUR

Drie delen Chinees porselein. 1x Familie Verte theebus, zes-kantig, eerste helft 20e eeuw, beschadigd. 2x Familie Noir dekselvazen, eerste helft 20e eeuw, één deksel beschadigd. Afmeting: 16 - 17 cm. ...

Chinese bamboe penselenvaas
Resultaat: 80 EUR

Chinese uit bamboe gesneden penselenvaas met figuren in landschap/bamboe decor. Afmeting: H 13,5 cm. In goede staat.

2x Antieke Kutani trekpotten
Resultaat: 80 EUR

Twee antieke Japanse Kutani porseleinen trekpotten met floraal/figuren decor. Met bodemmerk. Afmeting: 9 - 16 cm. In goede staat.

Antieke Japanse lakwerk naaidoos
Resultaat: 80 EUR

Grote antieke Japanse lakwerk naaidoos met floraal parelmoer decor. Circa 1900. Afmeting: 16 x 35 x 25 cm. In goede staat.

4x Japanse Imari vazen
Resultaat: 80 EUR

Vier 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen vazen met diverse florale decors. Kleinere vaas gerestaureerd. Afmeting: 1 7 - 26 cm. In redelijk/goede staat.