Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

47. Januariveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 januari 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Chinese Familie Rose schotel Ø 38 cm.
Resultaat: 375 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Rose schotel met insekten/floraal decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 38 cm. In goede staat.

18e Eeuws Kang Xi bord Ø 20,5 cm.
Resultaat: 375 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi bord met figuren in interieur decor + zes tekens bodemmerk. Twee kleine chips. Afmeting: Ø 20,5 cm. In redelijk/goede staat.

4x Antieke Chinese chicken cups
Resultaat: 375 EUR

Vier antieke Chinees porseleinen chicken cups. 19e Eeuw. 3x Chicken, 1x floraal/vogel decor. Twee maal haarlijn + chips. Twee kopjes twee chips. Afmeting: circa 3,5 - 6 cm. In redelijke staat.

Chinese pot
Resultaat: 375 EUR

Chinees porseleinen pot met oren en crème-kleurig glazuur. Afmeting: H 15 x Ø 19 cm. In goede staat.

Chinese Fam. Rose kom
Resultaat: 375 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose kom met geel glazuur en floraal decor. Bodemmerk. Afmeting: H 8 x Ø 16,2 cm. In goede staat.

3 Antieke Familie Rose schotels Ø 11 cm.
Resultaat: 375 EUR

Drie antieke Chinees porseleinen Familie Rose schotels. Divers. Figuren. Eén schoteltje met 1 figuur met chip + haarlijn, bordje met 2 hondjes 2 kleine haarlijntjes. Afmeting: Ø 11 cm. In redelijk/go...

Grote Chinese gemberpot + console
Resultaat: 375 EUR

Grote Chinees porseleinen gemberpot met deksel. Gemberpot is voorzien van pioenrozen decor. Met console. Afmeting: 24 x Ø 22 cm. In goede staat.

3x Chinese borden Ø 23 - Ø 24,5 cm.
Resultaat: 375 EUR

Drie Chinees porseleinen borden. Bestaande uit; Familie Rose bord, fijn gedecoreerd, figuren in pagode/emaille/goud en landschappen in coulissen decor, goed. Een blauw-wit bord met landschap decor, ha...

Chinees boeddha figuur
Resultaat: 350 EUR

Chinees porseleinen boeddha figuur. Polychromie + goud decor. Bodemmerk. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.

Grote Chinese vaas
Resultaat: 350 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met rood glazuur, geisha's, teksten en karaktertekens. Afmeting: H 44 x Ø 24 cm. In goede staat.

Kapitale Chinese vaas
Resultaat: 350 EUR

Kapitale Chinees porseleinen vaas op houten console. Tweede helft 20e eeuw. Floraal/salamander decor. Afmeting: H 94 x Ø 40 cm. In goede staat.

4 Chinese Imari borden Ø 22 cm.
Resultaat: 350 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari borden met kostbaarheden/goud decor. Twee borden haarlijn. Twee borden minimale randschilfers. Afmeting: Ø 22 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke boeddha
Resultaat: 350 EUR

Antieke Chinese basaltstenen gebeeldhouwde boeddha. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.

3x Familie Rose koppen
Resultaat: 350 EUR

Drie 19e eeuwse Familie Rose porseleinen kopjes met floraal decor. Eén kopje 2x haarlijn 2 kopjes gaaf. Afmeting: Ø 4 - 7 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese Sung kop + schotel Ø 14 cm.
Resultaat: 350 EUR

Chinese Sung porseleinen kop en schotel met zwart verlopen glazuur. Afmeting: H 8 x Ø 14 cm. In goede staat.

Chinees figuur
Resultaat: 350 EUR

Chinees porseleinen figuur. Man met gebonden bamboe. Vinger beschadigd. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.

Chinese celadon pot
Resultaat: 350 EUR

Chinees porseleinen celadon pot in bloemvorm, met craquelé glazuur. Afmeting: 12 x 12 x 12 cm. In goede staat.

Chinese vaas
Resultaat: 350 EUR

Chinees porseleinen vaas met paars glazuur. Bodemmerk. Afmeting: H 26,5 cm. In goede staat.

2x Chinese bonsai bloembakken
Resultaat: 350 EUR

Twee grote antieke Chinees porseleinen bonsai bloembakken met oranje glazuur en goudkleurig floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: 8 x 31 x 23 cm. In goede staat.

3 Delig Chinees kaststel
Resultaat: 325 EUR

Drie-delig 18e - 19e eeuws Chinees porseleinen Familie Rose kaststel met floraal decor. Beschadigd. Afmeting: H 23 - 24 cm. In matige staat.

2 Chinese theebussen
Resultaat: 325 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen theebussen met floraal/landschap decor. Eén dekseltop mogelijk gerestaureerd. Afmeting: H 13,5 cm. In redelijk/goede staat.

3x 18e Eeuwse Chinese schotels Ø 23 cm.
Resultaat: 325 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin/pioenroos decor. Randschades. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.

3x Capucine kop en schotels
Resultaat: 325 EUR

Drie 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen capucine kop en schotels. Floraal decor. Afmeting: 5 x Ø 12 cm. In goede staat.

6x Chinese plaquettes
Resultaat: 325 EUR

Zes antieke 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen landschappen plaquettes. Queng Lung. Afmeting: 13,2 x 6,5 cm. In goede staat.