Grote Chinees porseleinen Quan Yin, met floraal decor. Afmeting: H 49 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon vaas met blauw-groen craquelé glazuur. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.
Grote uit hoorn gesneden Chinese cup met floraal/figuren decor. Afmeting: 11 x 17 x 13,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen gemberpot met kostbaarheden decor. Afmeting: 9,5 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen Kantonese dekselkom met figuren/goud decor. Afmeting: H 13 x Ø 17 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen dekseldoos met oranje glazuur, goudrand en Europese figuren in landschap decor. Met bodemmerk. Afmeting: 4,5 x 7,5 x 7,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen octagonale vaas met oren. Figuren/floraal decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinese houtgestoken tempelhonden met originele polychromie. Eén beschadigd bij staart. Afmeting: H 20 - 21 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen kraagvazen met floraal decor. Bakfout. Afmeting: H 60 cm. In goede staat.
Drie stuks 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen borden met tuin/goud decor. Eén bord haarlijn, rest goed. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen dekselkommen met Foo-honden/karaktertekens decor. Afmeting: 10,5 x Ø 11 cm. In goede staat.
Lot van vijf delen Chinees mandarijn porselein. 18e Eeuw. Bestaande uit: drie schotels met figuren decor, haarlijnen. Twee kopjes, haarlijnen. Afmeting: 8 - 12 cm. In redelijke staat.
Grote oude Japanse benen figurengroep. Drinkende man met kind. Gesigneerd. 20e Eeuw. Afmeting: 25,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen schaal/waterbak met rood glazuur + zes tekens bodemmerk. Afmeting: 4,5 x Ø 12 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen schotel met goud/granaatappel decor. Haarlijnen + chip. Afmeting: Ø 23,2 cm. In redelijke staat.
Zware Chinees porseleinen Flambé knobbelvaas. H 30 cm. In goede staat.
Antieke zeven-delige Chinees porseleinen verdeelschaal met vogel/goud decor. In originele lakwerk doos met Foo-hond. Circa 1900. Afmeting: 10 x Ø 37 cm. In goede staat.
Grote Chinese Peking glazen snuffbottle met eend en vis decor. Met stempel. Afmeting: 11 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen drakenkom met bodemmerk. Afmeting: 9,5 x Ø 20 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose vaas met floraal/landschap decor en zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 11 cm. In goede staat.
Vier 19e eeuwse Chinees porseleinen schotels met figuren in landschap decor. 2 bordjes puntgaaf, 2 bordje klein haarlijntjes Afmeting: Ø 9,1 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met diverse bodemmerken. Floraal/figuren/coulissen decor. Eén kop en schotel haarlijn. Afmeting: Ø 13 - 14 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen chicken cup met figuur/kip in landschap decor + tekst + bodemmerk. Afmeting: 7,5 x Ø 8 cm. In goede staat.
Vier Chinese gemberpotten met watervogels/waterlelie decor. Eén deksel mist. Eén deksel gelijmd. Afmeting: 11 - 17 cm. In redelijk/goede staat.