Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

47. Januariveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 januari 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Chinese Quan Yin
Resultaat: 200 EUR

Grote Chinees porseleinen Quan Yin, met floraal decor. Afmeting: H 49 cm. In goede staat.

Chinese celadon vaas
Resultaat: 200 EUR

Chinees porseleinen celadon vaas met blauw-groen craquelé glazuur. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.

Chinese cup uit hoorn gesneden
Resultaat: 200 EUR

Grote uit hoorn gesneden Chinese cup met floraal/figuren decor. Afmeting: 11 x 17 x 13,5 cm. In goede staat.

Chinese gemberpot
Resultaat: 200 EUR

Chinees porseleinen gemberpot met kostbaarheden decor. Afmeting: 9,5 cm. In goede staat.

Kantonese dekselkom Ø 17 cm.
Resultaat: 200 EUR

18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen Kantonese dekselkom met figuren/goud decor. Afmeting: H 13 x Ø 17 cm. In goede staat.

Chinese dekseldoos
Resultaat: 200 EUR

Chinees porseleinen dekseldoos met oranje glazuur, goudrand en Europese figuren in landschap decor. Met bodemmerk. Afmeting: 4,5 x 7,5 x 7,5 cm. In goede staat.

Chinese vaas
Resultaat: 225 EUR

Grote Chinees porseleinen octagonale vaas met oren. Figuren/floraal decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.

2x Chinese tempelhonden, 18e eeuw
Resultaat: 225 EUR

Twee 18e eeuwse Chinese houtgestoken tempelhonden met originele polychromie. Eén beschadigd bij staart. Afmeting: H 20 - 21 cm. In redelijk/goede staat.

2x Japanse kraagvazen
Resultaat: 225 EUR

Twee grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen kraagvazen met floraal decor. Bakfout. Afmeting: H 60 cm. In goede staat.

3x Chinese borden
Resultaat: 225 EUR

Drie stuks 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen borden met tuin/goud decor. Eén bord haarlijn, rest goed. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.

2x Chinese dekselkommen
Resultaat: 225 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen dekselkommen met Foo-honden/karaktertekens decor. Afmeting: 10,5 x Ø 11 cm. In goede staat.

Lot Mandarijn porselein (5x)
Resultaat: 225 EUR

Lot van vijf delen Chinees mandarijn porselein. 18e Eeuw. Bestaande uit: drie schotels met figuren decor, haarlijnen. Twee kopjes, haarlijnen. Afmeting: 8 - 12 cm. In redelijke staat.

Japanse benen beeldengroep
Resultaat: 225 EUR

Grote oude Japanse benen figurengroep. Drinkende man met kind. Gesigneerd. 20e Eeuw. Afmeting: 25,5 cm. In goede staat.

Chinese schaal/waterbak Ø 12 cm.
Resultaat: 225 EUR

Chinees porseleinen schaal/waterbak met rood glazuur + zes tekens bodemmerk. Afmeting: 4,5 x Ø 12 cm. In goede staat.

Zeldzame Chinese schotel Ø 23,2 cm.
Resultaat: 225 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen schotel met goud/granaatappel decor. Haarlijnen + chip. Afmeting: Ø 23,2 cm. In redelijke staat.

Chinese Flambé vaas
Resultaat: 225 EUR

Zware Chinees porseleinen Flambé knobbelvaas. H 30 cm. In goede staat.

Chinees porseleinen verdeelschaal, 1900
Resultaat: 225 EUR

Antieke zeven-delige Chinees porseleinen verdeelschaal met vogel/goud decor. In originele lakwerk doos met Foo-hond. Circa 1900. Afmeting: 10 x Ø 37 cm. In goede staat.

Peking glas snuffbottle
Resultaat: 225 EUR

Grote Chinese Peking glazen snuffbottle met eend en vis decor. Met stempel. Afmeting: 11 cm. In goede staat.

Chinese drakenkom Ø 20 cm.
Resultaat: 225 EUR

Grote Chinees porseleinen drakenkom met bodemmerk. Afmeting: 9,5 x Ø 20 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose vaas
Resultaat: 250 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose vaas met floraal/landschap decor en zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 11 cm. In goede staat.

4x Chinese miniatuur schotels Ø 9 cm.
Resultaat: 250 EUR

Vier 19e eeuwse Chinees porseleinen schotels met figuren in landschap decor. 2 bordjes puntgaaf, 2 bordje klein haarlijntjes Afmeting: Ø 9,1 cm. In goede staat.

Twee Chinese kop+schotels
Resultaat: 250 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met diverse bodemmerken. Floraal/figuren/coulissen decor. Eén kop en schotel haarlijn. Afmeting: Ø 13 - 14 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese chicken-cup
Resultaat: 250 EUR

Chinees porseleinen chicken cup met figuur/kip in landschap decor + tekst + bodemmerk. Afmeting: 7,5 x Ø 8 cm. In goede staat.

4x Chinese gemberpotten
Resultaat: 250 EUR

Vier Chinese gemberpotten met watervogels/waterlelie decor. Eén deksel mist. Eén deksel gelijmd. Afmeting: 11 - 17 cm. In redelijk/goede staat.