Chinees porseleinen pelgrimvaas. Vogels in bloesemtakken decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose bord met floraal decor + Foo-hond. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.
Twee grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Quan Lung kommen. Landschap decor. Beide kommen haarlijn + één chip. Afmeting: H 9 x Ø 20 cm. In redelijke staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung borden met landschap decor. Twee borden chips. Eén bord haarlijn. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen celadon bord met grijs craquelé glazuur. Afmeting: Ø 20,5 cm. In goede staat.
Grote antieke Chinese plated koro met draken/landschap/paradijsvogel decor. 19e Eeuw. Afmeting: 52 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen vaas met draken/zee/wolken decor. Vier tekens bodemmerk. Glazuurschade. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Zes antieke ingelijste Chinese terracotta hoofdjes. 18e Eeuw of ouder. Afmeting: 9 - 12 cm. In goede staat.
Twee antieke Japanse Satsuma porseleinen vazen met goud decor + Japanse portretten. Met bodemmerk. Circa 1900. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Lot diverse Chinees porseleinen kop en schotels. 18e - 19e Eeuw. Divers. Haarlijnen en/of chips. Afmeting: 9 - 13 cm. In redelijke staat.
Vijf antieke Chinees porseleinen kommen. Tek Sing Cargo. Floraal/karakterteken decor. Eén kom lichte randschade. Afmeting: Ø 10,5 - 15 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Onder meer: 2x Koekoek in het huisje + 1x floraal. Twee met haarlijn. Eén gelijmd. Afmeting: Ø 23 - 35 cm. In redelijke staat.
Grote antieke Chinese houtgestoken Quan Yin met rest polychromie. Eén hand mist. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.
6x Chinees porselein. Bestaande uit: 1x Familie Verte bord met figuren in tuin decor. 2x Familie Rose kopjes + schotels met zeldzaam decor van magere Hein, met bodemmerk. 3x Miniatuur vaas, geel, para...
Chinese celadon wierookbrander met bruin/grijs craquele glazuur. Afmeting: 8,5 x Ø 13,5 cm. In goede staat.
Chinese Peking glazen snuffbottle met watervogel decor. Met signatuur. Afmeting: 8,5 cm. In goede staat.
Oude Chinese Peking glazen snuffbottle met salamander, vissen, floraal decor et cetera. Met signatuur. Afmeting: 9 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Kantonese celadon vaas met kostbaarheden decor. Afmeting: H 17 x Ø 15 cm. in matige staat zit breuk in.
Twee antieke Chinese/Kantonese porseleinen lampenvoeten met bronzen monturen, schildpadden. Eén is beschadigd. Afmeting: H 41 cm. In redelijk/goede staat.
Twee Chinees porseleinen schotels met geel glazuur, draken decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 10,8 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met figuren/floraal/goud decor. Eén kopje haarlijn, één kopje minimale chip, beide schotels goed. Afmeting: circa 7 - 10 cm. In redelijk/goede staat...
Grote Chinees porseleinen gemberpot met draken decor in wolken. Afmeting: 18 x Ø 18 cm. In goede staat.
Twee Chinese of Japanse porseleinen vazen. Zeskantig met Familie Rose/floraal/vazen/goud decor. Circa 1900. Afmeting: 29 cm. In goede staat.
Negen Chinees porseleinen gemberpotten met diverse decors. 20e Eeuw. Afmeting: 10 - 16 cm. In goede staat.