Grote Japanse goud Imari porseleinen vaas met floraal/vogel/goud decor. 19e Eeuw. Afmeting: 31 x Ø 16 cm. In goede staat.
Twee 18e - 19e eeuwse Chinees Imari kop en schotels met floraal decor. Twee schotels goed. Twee kopjes beschadigd. Afmeting: 7 - 12 cm. In matig/goede staat.
Twee oude Chinese rolschilderijen: 1x met berglandschap/waterpartij en tekst + signatuur. Lithografie op papier. Afmeting: H 160 x B 64 cm. In goede staat. en 1x Gesigneerd. Berglandschap. Lithografie...
Drie 19e eeuwse Chinees porseleinen chicken cups. Alle haarlijn. Afmeting: Ø 6,3 cm. In redelijke staat.
2x Boeddha. Bestaande uit: Eén kleine Chinese vergulde bronzen boeddha en één koperen boeddha. Beide 20e eeuw. Afmeting: 9 - 14 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen kom met hert en floraal decor. Met bodemmerk. Eén chip. Afmeting: Ø 15,7 cm. In redelijk/goede staat.
Twee delen Chinees porselein. Eén grote kom met watervogel/floraal decor. Met zes tekens bodemmerk. En één octagonaal kopje met krijger + vrouw, bloemen en wolk. Met bodemmerk. Afmeting: 7 x 7 x 7,5 c...
Zes delen oud/antiek Chinees porselein. Beschadigd. Afmeting: 17 - 35 cm. In matige staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotels. Divers, floraal/vogels. Grote schotel heeft haarlijn + chips. De andere twee minimale chips. Afmeting: Ø 13 - Ø 16 cm. In redelijk/goede staat.
Zes stuks 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen schotels met bloemvaas/goud decor. Afmeting: Ø 10,1 cm. In goede staat.
Vier delen Chinees porselein. 19e Eeuw. Tung Chih Cargo. 1862 - 1874. Met floraal/karakter tekens decor. Bestaan de uit: 2x Stapeldoos, bodemmerk. 2x Bonsai plantenbak, chips. Afmeting: 8,5 - 17,5 cm....
Vijf antieke Chinees porseleinen borden. Divers. 18e - 19e Eeuw. Onder andere: Kang Xi, Quan Lung. Haarlijnen en/of chip. Afmeting: Ø 22 - 27 cm. In matig/redelijke staat.
Twee 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen vazen met tuin decor. Beide bovenranden beschadigd. Afmeting: H 26 cm. In redelijke staat.
19e Eeuws Chinees porseleinen vaas met tuin/vlinder decor. Afmeting: 34 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen vaas met licht-groen celadon glazuur en spelende Foo-honden. Afmeting: 34 cm. In goede staat.
Negen stuks 18e eeuws Chinees Imari porselein. Divers. Bestaande uit: Vijf schotels. Twee maal haarlijn, allemaal minimale chips. Vier kopjes, drie kopjes haarlijn. Eén kopje chip. Afmeting: Ø 6,5 - 1...
Chinees gesneden vaas uit hoorn. Met figuren in landschap decor. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen trekpot met Amsterdams Bont decor. Chips tuit + deksel. Afmeting: 11 x 17 x 10 cm. In redelijke staat.
Twee Chinees porseleinen Familie Rose theebussen met zilveren sluiting. Met bodemmerk. Afmeting: H 12 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen dekselpot met floraal decor + Foo-hond. Beschadigd. Afmeting: 38 cm. In redelijk/goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinese Imari porseleinen kop en schotels voor chocolade. Alle schotels haarlijnen. Eén kopje chip. Afmeting: 7 x Ø 14 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen bord met krijger decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 20 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen gemberpot met bloesemtak decor. Afmeting: H 20 x Ø 16 cm. In goede staat.
Zes stuks 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin decor. Drie borden met randschade/schilfers. Drie borden met haarlijn + randschade. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijke staat.