Vijf delen antiek Chinees tin. Circa 1900. Bestaande uit: tablet, twee stapeldozen (beschadigd) en twee vaasjes. Afmeting: 14 - 30 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Chinese terracotta knobbelvaas met rode polychromie en twee lachende boeddha's. 18e Eeuw of ouder. Met bodemmerk. Bovenrand beschadigd. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.
Vijf maal oud/antiek Oosters/Chinees houtsnijwerk. Boeddhistisch/Chinees. Deels verguld. Afmeting: 25 - 61 cm. In goede staat.
Antiek 26-delig Japans porseleinen ontbijtservies met landschap decor. Circa 1900. Mogelijk haarlijnen of enkele chips. In goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen ovale schaal met floraal/vogel decor. Bodemmerk. Afmeting: 27 x 21 x 5 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinese of Japanse porseleinen stapeldozen met bamboeblad decor. Afmeting: H 14 x Ø 11 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinese tinnen kandelaar met draken en lotusbloem. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
Antieke Franse Fayence snuifdoos met figuur in landschap decor + brons. 19e Eeuw. Afmeting: 3 x 7 x 4 cm. In goede staat.