17e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi vaas met geisha's in tuin/coulissen decor. Lichte glazuurschade. Afmeting: H 25,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Rose kraagvaas met landschappen in coulissen decor. Afmeting: 48,5 x Ø 23 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon schaal met leeuw decor opgewerkt. Craquelé glazuur. Afmeting: H 6 Ø 19,5 cm. In goede staat.
Groot 19e eeuws Chinees porseleinen Kantonees klokkenstel met verguld brons. Circa 1860. Met putti en kariatiden. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger uurwerk. Slaghamer mist. Verder in goede ...
Groot Chinees rolschilderij. Paarden in landschap decor. Gesigneerd. 20e Eeuw. Afmeting: L 136 x 66 cm. In goede staat.
Groot Chinees rolschilderij met landschap decor. Handgesigneerd. 20e Eeuw. Afmeting: L 136 x B 68 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bord met Familie Rose figuren/goud decor en verse rode glazuur. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen dekseldoos met houten deksel en drakendecor. Met 6 tekens, bodemmerk en console. ø13x9cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met paars verlopen glazuur en zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen diepe schotel met figuren in landschapdecor. Met bodemmerk. haarlijn. ø42x8cm. In redelijke staat
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen gemberpot met Familie Rose, vogels, bloesemtak in coulissen decor. Twee gaatjes gerestaureerd. Afmeting: H 24 X Ø 20 cm. In goede staat.
Chinese miniatuur vaas met floraal decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 9,8 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bord met figuren bij kraanvogel decor en verso insekten. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met kostbaarheden decor. Met bodemmerk. Minimale randschade. Afmeting: Ø 36,5 cm. In goede staat.
Chinese ovale celadon porseleinen schaal met groen/grijs craquelé glazuur + tekst op bodem. Afmeting: 8 x 23 x 16,5 cm. In goede staat.
Twee fijn gedecoreerde Chinees porseleinen borden met haven/schepen/figuren en goud decor. Met gecontourneerde omranding. Afmeting: ø 22,6 cm. In goede staat.
Chinees blauw-wit porseleinen bord met floraal decor. Afmeting: Ø 24,5 cm. In goede staat.
Kapitale 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi kom met landschap/floraal coulissen decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 9 x Ø 20,7 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen pelgrim/maan vaas met vleermuis/paarden decor. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Sung vaas met grijs glazuur. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen blanc de Chine dekseldoos met vleermuis/floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: 9 x Ø 13 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen kom met rood glazuur, spelende zotjes en goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: 9 x Ø 21 cm. In goede staat.
Zes zeldzame Chinees porseleinen Familie Rose kopjes met figuren/teksten en goud decor. Met bodemmerk. Met twee schotels en vier deksels. Afmeting: Ø 14 - 9 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen wierookbrander met landschap/Foo-hond/paradijsvogel decor. Afmeting: H 16 x Ø 21 cm. In goede staat.