Twee Chinese vazen. 1x Celadon, oker craquelé glazuur. 1x Celadon, groen glazuur. Afmeting: H 18,5 x 23 cm. In goede staat.
Twee Chinese uit koraal gesneden figuren op houtgestoken consoles. Afmeting: 12 - 15 cm. In goede staat.
Zes 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Cargo kommen. Floraal. Twee met haarlijnen. Vier goed. Afmeting: 10 - 11 cm. In redelijk/goede staat.
Indiaas verguld bronzen boeddhistisch figuur. 20e Eeuw. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.
Groot houtgesneden Thais boeddha figuur. Met polychromie, glas en rest vergulding. 20e Eeuw. Afmeting: H 115 cm. In goede staat.
Vier oude boeddhistische figuren. 2x Messing. 1x Hout. 1x IJzer (mogelijk antiek). 20e Eeuw. Afmeting: H 30 - 57 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen vaas met floraal/paradijsvogel decor. Afmeting: H 64 cm. In goede staat.
Drie antieke Chinees vergulde houtgesneden altaarstukken. Floraal + figuren decor. Afmeting: 22 - 41 cm. In goede staat.
Grote Chinese spekstenen figuur, Quanyin, op console. 31 cm. 20e eeuw. In goede staat
Drie antieke Chinese houtgestoken, vergulde, altaarstukken. Afmeting: 16 x 45 x 3 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen tafellamp. Gemaakt van een republiek penselenvaas. 20e Eeuw. Afmeting: 70 x 45 x 45 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen drakenvaas. Robijnrood + wit. Minimale beschadigingen aan salamander. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.
Vier 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen vazen met diverse florale decors. Kleinere vaas gerestaureerd. Afmeting: 1 7 - 26 cm. In redelijk/goede staat.