19e Eeuwse Chinees porseleinen vaas met licht-groen celadon glazuur en spelende Foo-honden. Afmeting: 34 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinese houtgestoken gepolychromeerde en vergulde tempelwachters. 19e Eeuw. Met karaktertekens. Afmeting: H 30 - 31 cm. In redelijk/goede staat.
18e - 19e Eeuwse Chinese houtgestoken keizer/hoogwaardigheidsbekleder met vergulding en polychromie. Met tekst op basement. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Twee 18e - 19e eeuwse Chinees Imari kop en schotels met floraal decor. Twee schotels goed. Twee kopjes beschadigd. Afmeting: 7 - 12 cm. In matig/goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen kopjes. 1x Familie Rose met landschap/goud decor, haarlijn bij oor. 1x Rood/goud/floraal. Minimale chip. Afmeting: 6,5 - 7 cm. In redelijke staat.
Twee delen Chinees porselein. Eén grote kom met watervogel/floraal decor. Met zes tekens bodemmerk. En één octagonaal kopje met krijger + vrouw, bloemen en wolk. Met bodemmerk. Afmeting: 7 x 7 x 7,5 c...
Twee oude Chinese rolschilderijen: 1x met berglandschap/waterpartij en tekst + signatuur. Lithografie op papier. Afmeting: H 160 x B 64 cm. In goede staat. en 1x Gesigneerd. Berglandschap. Lithografie...
Drie 19e eeuwse Chinees porseleinen chicken cups. Alle haarlijn. Afmeting: Ø 6,3 cm. In redelijke staat.
2x Boeddha. Bestaande uit: Eén kleine Chinese vergulde bronzen boeddha en één koperen boeddha. Beide 20e eeuw. Afmeting: 9 - 14 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen kom met hert en floraal decor. Met bodemmerk. Eén chip. Afmeting: Ø 15,7 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Japanse goud Imari porseleinen vaas met floraal/vogel/goud decor. 19e Eeuw. Afmeting: 31 x Ø 16 cm. In goede staat.
Twee antieke Japanse of Chinese bronzen vazen met bodemmerk. Draak/paradijsvogel decor. 19e Eeuw. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen schaal met roze glazuur en floraal decor. Afmeting: H 11 x Ø 26 cm. Haarlijn. In redelijk/goede staat.
Gesigneerde houtsnede? China/Japan. Landschap met bloesems. Houtsnede op papier. Afmeting: H 49 x B 15 cm. In goede staat.
Chinese gebedsketting. Materiaal: hoorn ? Afmeting: L 47 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met bamboe omkleed. Haarlijn bodem. Afmeting: H 47,5 cm. In redelijk/goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. 1x Queng Lung, tuin decor, haarlijn. 1x Familie Rose, floraal, haarlijn. 1x Tuin decor, haarlijn + chips. Afmeting: Ø 22 - 23 cm. In redelijke staat.
Zware Chinese bronzen wierookbrander met floraal cloisonné-inleg. Afmeting: H 9 x Ø 16 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung theepot met landschap decor. Haarscheuren tuit-aanzet. Bovenrand beschadigd. Afmeting: 15 x 22 x Ø 12 cm. In redelijke staat.
8x Antieke Chinees porseleinen schotels. 18e - 19e Eeuw. Bestaande uit: 5x Quan Lung met tuin/floraal decor. 3x 19e Eeuw, geschulpt, coulissen voorstelling. Eén haarlijn bodem. Afmeting: Ø 10 - 12 cm....
Zes Chinees porseleinen gemberpotten met diverse decors. 20e Eeuw. Afmeting: 13 - 17 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin decor. Grotere bord heeft haarlijn. Kleinere borden chips. Afmeting: Ø 23 - Ø 27 cm. In redelijke staat.
Vier-delige Chinees porseleinen stapeldoos met figuren/floraal decor. Afmeting: H 13 x Ø 10 cm. In goede staat.
9x Chinees porselein. 19e Eeuw. Bestaande uit: Drie schalen, stapeldoos, twee kommen, pattipan en twee borden. Diverse decors. Bodemmerken. Enkele chips mogelijk. Afmeting: 8 - 24 cm. In goede staat.