Chinees porseleinen vaas met Familie Rose floraal decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.
Bijzonder grote 19e eeuwse Chinees porseleinen gemberpot met Foo-hond en figuur in landschap decor. Afmeting: 25 x Ø 24 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen schenkkan met paradijsvogel/Chinese karaktertekens decor. Voet verstevigd met koperrand, chips bodemrand. Afmeting: H 22 cm. In redelijk/goede staat.
Twee Chinees porseleinen Familie Rose theebussen met zilveren sluiting. Met bodemmerk. Afmeting: H 12 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotels. Divers, floraal/vogels. Grote schotel heeft haarlijn + chips. De andere twee minimale chips. Afmeting: Ø 13 - Ø 16 cm. In redelijk/goede staat.
Zes stuks 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen schotels met bloemvaas/goud decor. Afmeting: Ø 10,1 cm. In goede staat.
Vier delen Chinees porselein. 19e Eeuw. Tung Chih Cargo. 1862 - 1874. Met floraal/karakter tekens decor. Bestaan de uit: 2x Stapeldoos, bodemmerk. 2x Bonsai plantenbak, chips. Afmeting: 8,5 - 17,5 cm....
18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen dekselpot met floraal decor + Foo-hond. Beschadigd. Afmeting: 38 cm. In redelijk/goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinese Imari porseleinen kop en schotels voor chocolade. Alle schotels haarlijnen. Eén kopje chip. Afmeting: 7 x Ø 14 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen bord met krijger decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 20 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen gemberpot met bloesemtak decor. Afmeting: H 20 x Ø 16 cm. In goede staat.
Vijf antieke Chinees porseleinen borden. Divers. 18e - 19e Eeuw. Onder andere: Kang Xi, Quan Lung. Haarlijnen en/of chip. Afmeting: Ø 22 - 27 cm. In matig/redelijke staat.
Zes stuks 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin decor. Drie borden met randschade/schilfers. Drie borden met haarlijn + randschade. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijke staat.
Chinese School. Vijf hoogwaardigheidsbekleders. Olieverf op linnen. Afmeting: H 85 x B 50 cm. In goede staat.
Chinees verguld bronzen figuur. Hert-achtig dier met wolk en maan. Slijtage, niet gemerkt. Afmeting: 13,2 cm. In goede staat.
Vijf antieke Japanse been gesneden netsukes. Divers. Signaturen. Afmeting: 5 - 6 cm In goede staat.
Vier Chinees porseleinen kopjes. Divers. 1x Chicken cup. 1x Familie Rose, figuren + bodemmerk, haarlijnen. 1x Queng Lung. 1x Kantonees, circa 1800, oor gelijmd. Afmeting: 5,5 - 7 cm. In redelijke staa...
Twee 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen vazen met tuin decor. Beide bovenranden beschadigd. Afmeting: H 26 cm. In redelijke staat.
Negen stuks 18e eeuws Chinees Imari porselein. Divers. Bestaande uit: Vijf schotels. Twee maal haarlijn, allemaal minimale chips. Vier kopjes, drie kopjes haarlijn. Eén kopje chip. Afmeting: Ø 6,5 - 1...
18e Eeuwse Chinees porseleinen trekpot met Amsterdams Bont decor. Chips tuit + deksel. Afmeting: 11 x 17 x 10 cm. In redelijke staat.
Zeer grote Japanse porseleinen Satsuma dekselvaas met figuren/goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 64 x Ø 40 cm. In goede staat.
Zes delen oud/antiek Chinees porselein. Beschadigd. Afmeting: 17 - 35 cm. In matige staat.
Chinees gesneden vaas uit hoorn. Met figuren in landschap decor. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.
19e Eeuws Chinees porseleinen vaas met tuin/vlinder decor. Afmeting: 34 cm. In goede staat.