Twee antieke Chinese/Kantonese porseleinen lampenvoeten met bronzen monturen, schildpadden. Eén is beschadigd. Afmeting: H 41 cm. In redelijk/goede staat.
Grote antieke Chinese houtgestoken Quan Yin met rest polychromie. Eén hand mist. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung borden met landschap decor. Twee borden chips. Eén bord haarlijn. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijke staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen kopjes + twee schotels. Divers. Floraal. Twee kopjes chip, rest goed. Afmeting: Ø 6,5 - 12 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen celadon bord met grijs craquelé glazuur. Afmeting: Ø 20,5 cm. In goede staat.
Twee grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Quan Lung kommen. Landschap decor. Beide kommen haarlijn + één chip. Afmeting: H 9 x Ø 20 cm. In redelijke staat.
Grote antieke Chinese plated koro met draken/landschap/paradijsvogel decor. 19e Eeuw. Afmeting: 52 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen wierookbrander met lichtblauw glazuur en bodemmerk. Afmeting: 14 x Ø 13 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen pelgrimvaas. Vogels in bloesemtakken decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen gemberpot met landschap decor. Afmeting: H 24 x Ø 20 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose bord met floraal decor + Foo-hond. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.
Lot Chinees porseleinen kop en schotels. 18e - 19e Eeuw. Bestaande uit: drie kopjes + zes schotels. Met oranje/rood floraal decor en gouden karakter tekens. Met bodemmerk. Eén kopje goed, één kopje ha...
Zes kleine Chinees porseleinen vaasjes met floraal decor. Eén vaasje met zilveren dop? Haarlijnen. Afmeting: H 5 - 10 cm. In redelijk/goede staat.
Zes antieke ingelijste Chinese terracotta hoofdjes. 18e Eeuw of ouder. Afmeting: 9 - 12 cm. In goede staat.
Tien delen Chinees porselein. Imari. 18e - 19e Eeuw. Onder andere: vier kopjes + schaaltje, goed. Schotels, twee goed, drie met haarlijnen of chip. Afmeting: 6 - 12 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen vaas met draken/zee/wolken decor. Vier tekens bodemmerk. Glazuurschade. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen borden. 1x Figuren in landschap met spelende zotjes decor, vier tekens bodemmerk Kang Xi, haarlijn. 1x Floraal bord, goed. Afmeting: Ø 21 - 28 cm. In goede staat.
Twee 18e - 19e eeuwse Chinees Imari porseleinen kop en schotels met floraal/goud decor. Afmeting: 7 - 12 cm. In goede staat.
Zes stuks 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen capucine kopjes met floraal decor. Alle kopjes haarlijn + beide schotels ook. Afmeting: 7 - 11 cm. In redelijke staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung vaas met landschap decor. Afmeting: H 19,5 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Imari bord met tuin decor. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kom met bruin glazuur en floraal decor. Sung-stijl. Afmeting: H 7 x Ø 12,5 cm. In goede staat.
Chinese groene jade-gesneden dekselvaas met draken. Afmeting: 21 x 15 x 4,5 cm. In goede staat.
Kleine 18e eeuwse Chinees porseleinen trekpot met floraal decor. Tuit gelijmd. Afmeting: H 6 cm. In redelijke staat.