Chinees porseleinen gemberpot met kostbaarheden decor. Afmeting: 9,5 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen Kantonese dekselkom met figuren/goud decor. Afmeting: H 13 x Ø 17 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen vazen met vier tekens bodemmerk. Floraal/vogel/figuur decor. Eén vaas goed. Twee beschadigd. Afmeting: H 28 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen dekseldoos met oranje glazuur, goudrand en Europese figuren in landschap decor. Met bodemmerk. Afmeting: 4,5 x 7,5 x 7,5 cm. In goede staat.
Vier antieke Chinese voorouder portretten op papier. Opgeplakt. Prenten op papier. Enkele vlekken. Afmeting: H 130 - 156 cm. In redelijk/goede staat.
Twee Chinees porseleinen chicken cups. Met bodemmerk. Afmeting: 4,2 x Ø 8,1 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen gemberpot met draken decor in wolken. Afmeting: 18 x Ø 18 cm. In goede staat.
Negen Chinees porseleinen gemberpotten met diverse decors. 20e Eeuw. Afmeting: 10 - 16 cm. In goede staat.
Viertien Imari porseleinen borden, diverse modellen, 19e eeuw. ø 15-24cm. In goede staat
Twee delen Chinees porselein. Eén blauw-wit vaasje met floraal decor + bodemmerk (bloemvorm). En een Chinese créme-kleurige porseleinen cup met opgewerkt floraal decor. Afmeting: 7 - 8 cm. In goede st...
Vijf diverse antieke Chinees porseleinen miniatuur vazen met landschap/floraal decor. 19e Eeuw. Afmeting: 5 - 7 cm. In goede staat.
Geknoopt collier van jadekralen, ø 7mm, met een grote fraai gesneden jadehanger versierd met leguanen op een vrucht, 68x35mm. lengte 55 cm. ca 85 gram. In zeer goede staat
Twee Chinese of Japanse porseleinen vazen. Zeskantig met Familie Rose/floraal/vazen/goud decor. Circa 1900. Afmeting: 29 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met figuren/floraal/goud decor. Eén kopje haarlijn, één kopje minimale chip, beide schotels goed. Afmeting: circa 7 - 10 cm. In redelijk/goede staat...
Twee Chinees porseleinen schotels met geel glazuur, draken decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 10,8 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Onder meer: 2x Koekoek in het huisje + 1x floraal. Twee met haarlijn. Eén gelijmd. Afmeting: Ø 23 - 35 cm. In redelijke staat.
Lot diverse Chinees porseleinen kop en schotels. 18e - 19e Eeuw. Divers. Haarlijnen en/of chips. Afmeting: 9 - 13 cm. In redelijke staat.
Chinese Peking glazen snuffbottle met watervogel decor. Met signatuur. Afmeting: 8,5 cm. In goede staat.
Oude Chinese Peking glazen snuffbottle met salamander, vissen, floraal decor et cetera. Met signatuur. Afmeting: 9 cm. In goede staat.
Vijf antieke Chinees porseleinen kommen. Tek Sing Cargo. Floraal/karakterteken decor. Eén kom lichte randschade. Afmeting: Ø 10,5 - 15 cm. In goede staat.
6x Chinees porselein. Bestaande uit: 1x Familie Verte bord met figuren in tuin decor. 2x Familie Rose kopjes + schotels met zeldzaam decor van magere Hein, met bodemmerk. 3x Miniatuur vaas, geel, para...
Chinese celadon wierookbrander met bruin/grijs craquele glazuur. Afmeting: 8,5 x Ø 13,5 cm. In goede staat.
Twee antieke Japanse Satsuma porseleinen vazen met goud decor + Japanse portretten. Met bodemmerk. Circa 1900. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Kantonese celadon vaas met kostbaarheden decor. Afmeting: H 17 x Ø 15 cm. in matige staat zit breuk in.