Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

47. Januariveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 januari 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

2x Japanse kraagvazen
Resultaat: 225 EUR

Twee grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen kraagvazen met floraal decor. Bakfout. Afmeting: H 60 cm. In goede staat.

Chinese schaal/waterbak Ø 12 cm.
Resultaat: 225 EUR

Chinees porseleinen schaal/waterbak met rood glazuur + zes tekens bodemmerk. Afmeting: 4,5 x Ø 12 cm. In goede staat.

Chinees porseleinen verdeelschaal, 1900
Resultaat: 225 EUR

Antieke zeven-delige Chinees porseleinen verdeelschaal met vogel/goud decor. In originele lakwerk doos met Foo-hond. Circa 1900. Afmeting: 10 x Ø 37 cm. In goede staat.

2x Chinese tempelhonden, 18e eeuw
Resultaat: 225 EUR

Twee 18e eeuwse Chinese houtgestoken tempelhonden met originele polychromie. Eén beschadigd bij staart. Afmeting: H 20 - 21 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese vaas
Resultaat: 200 EUR

18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen vaas met bloemen/vogel decor + vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.

Familie Rose bord Ø 21,1 cm.
Resultaat: 200 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose bord. Figuren in tuin decor. Afmeting: Ø 21,1 cm. In goede staat.

Chinese Familie Verte stapeldoos
Resultaat: 200 EUR

19e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte stapeldoos in originele kist. Afmeting: 21 x 17 x 17 cm. In goede staat.

Lot Familie Rose
Resultaat: 200 EUR

Lot 18e eeuws Chinees porselein met theebus, deksel gelijmd, 4x schotel waarvan 1x goed, 2 kopjes, 1x haarlijn en 1x chip. 6,5-13cm. In redelijke staat.

Chinese schaal
Resultaat: 200 EUR

Chinees porseleinen schaal met blauw glazuur en goudreliëf + stenen. Afmeting: H 9 x Ø 22 cm. In goede staat.

Chinese gemberpot
Resultaat: 200 EUR

Chinees porseleinen gemberpot met houten deksel. Met landschap decor. Afmeting: H 14 x Ø 10 cm. In goede staat.

2 Chinese vazen
Resultaat: 200 EUR

Twee Chinese vazen. 1x Sang de boeuf vaas. 1x Celadon vaas, craquelé glazuur, chip rand. Afmeting: H 19 - 23 cm. In redelijk/goede staat.

19e Eeuws Chinees Familie Rose bord, 21,7 x 21,7 cm.
Resultaat: 200 EUR

19e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose bord. Octagonaal met floraal/kostbaarheden/gans/goud decor. Afmeting: 21,7 x 21,7 cm. In goede staat.

Chinese Cargo kop + schotel
Resultaat: 200 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen Cargo kop en schotel. Ca mau binh thuan. Landschap met hert/coulissen decor. Afmeting: 5 x Ø 12 cm. In goede staat.

5 Japanse borden
Resultaat: 200 EUR

Vijf 19e eeuwse Japans porseleinen borden. Geisha bij kraanvogel decor. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.

Chinese Sung schotel
Resultaat: 200 EUR

Chinees porseleinen Sung bord met groen/grijs glazuur. Afmeting: 3 x Ø 17 cm. In goede staat.

Chinese Sung kom
Resultaat: 200 EUR

Kleine Chinees porseleinen Sung kom met blauw verlopen glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 4 x Ø 9,5 cm. In goede staat.

Chinese gemberpot
Resultaat: 200 EUR

Chinees porseleinen gemberpot met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: H 11,5 x Ø 10,5 cm. In goede staat.

2 Chinese Fam. Rose kopjes
Resultaat: 200 EUR

Twee Chinees porseleinen Familie Rose kopjes met figuren in landschap decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 7,5 cm. In goede staat.

Chinese Quan Yin
Resultaat: 200 EUR

Grote Chinees porseleinen Quan Yin, met floraal decor. Afmeting: H 49 cm. In goede staat.

Chinese celadon vaas
Resultaat: 200 EUR

Chinees porseleinen celadon vaas met blauw-groen craquelé glazuur. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.

Chinese cup uit hoorn gesneden
Resultaat: 200 EUR

Grote uit hoorn gesneden Chinese cup met floraal/figuren decor. Afmeting: 11 x 17 x 13,5 cm. In goede staat.

Japanse benen beeldengroep
Resultaat: 200 EUR

Oude Japanse benen figurengroep. Man met fruit en kind. Gesigneerd. 20e Eeuw. Afmeting: 24 cm. In goede staat.

Chinese blauwe vaas
Resultaat: 200 EUR

Flesvormige Chinees porseleinen vaas met rondom landschap decor + vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 17,5 cm. In goede staat.

Chinese pijpvaas
Resultaat: 200 EUR

Chinees porseleinen pijpvaas met wit glazuur en Foo-hond decor. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.