Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

47. Januariveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 januari 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

3 Kantonese vazen
Resultaat: 300 EUR

Drie antieke Chinees porseleinen Kantonese vazen met krijger decor en bodemmerk. Afmeting: 25 - 43 cm. In goede staat.

Kapitale Chinese dekselvaas
Resultaat: 300 EUR

Kapitale Chinees porseleinen dekselvaas met Foo-honden decor. Afmeting: H 86 x Ø 38 cm. In goede staat.

2x Grote Imari schalen
Resultaat: 300 EUR

Twee grote 19e eeuwse Imari porseleinen ovale schalen met floraal + verso vleermuis decor. Afmeting: 42 x 32 cm. In goede staat.

Chinese gele kom Ø 12,8 cm.
Resultaat: 300 EUR

Chinees porseleinen kom met oker glazuur en draak in wolken decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 12,8 cm. In goede staat.

Chinese vaas
Resultaat: 300 EUR

Kleine Chinees porseleinen vaas met rood glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 9 cm. In goede staat.

Chinese Tang figuur
Resultaat: 300 EUR

Groot antiek Chinees terracotta figuur op zwart marmeren basement. Trommelaar. Tang dynastie 618 - 907 A.D. Restauraties. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.

Chinees Ming figuur + rapport
Resultaat: 300 EUR

Antiek Chinees terracotta Ming figuur. Hoogwaardigheidsbekleder. Anno 1368 - 1644. Met expertise rapport. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.

2x Chinese kommen
Resultaat: 300 EUR

Twee Chinees porseleinen kopjes met godheid in de wolken decor en goudrand. Met bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 9 cm. In goede staat.

Chinees porseleinen tête à tête
Resultaat: 300 EUR

19e Eeuws Chinees porseleinen tête à tête met geisha's in landschap decor+ tekst. Met bodemmerk. Eén kopje haarlijn, verder goed. Afmeting: 15 x 28 x 26 cm. In redelijk/goede staat.

3x Antieke boeddha's
Resultaat: 300 EUR

Drie antieke Oosterse/Chinese tempel boeddha figuren. Eén maal vergulde houtgesneden gepolychromeerde boeddha op lotusbloem, China. Eén maal bronzen boeddha, China/India. Eén maal bronzen boeddha, Ind...

Vergulde Chinese boeddha
Resultaat: 300 EUR

Grote vergulde Chinese bronzen boeddha. Afmeting: 31cm. In goede staat.

Drie Chinese Kang Xi schotels Ø 13,5 cm.
Resultaat: 275 EUR

Drie 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotels met vogel in landschap decor. Eén schotel goed. Eén schotel minimale chip. Eén schotel haarlijnen + chip. Afmeting: Ø 13,5 cm. In redelijk/go...

17e Eeuws Chinees Ming bord Ø 19,5 cm.
Resultaat: 275 EUR

17e Eeuws Chinees porseleinen Ming bord met kraanvogel decor. Afmeting: Ø 19,5 cm. In goede staat.

5x Chinese chocolade-bekers
Resultaat: 275 EUR

Vijf stuks 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen octagonale chocolade-bekers. Met Lange Lijs/bloemvazen decor. Vier tekens bodemmerk. Enkele chips + twee haarlijnen. Afmeting: H 8 x Ø 10 cm. In redelij...

2 Kang Xi borden Ø 20 cm.
Resultaat: 275 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden met floraal/karper decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 20 cm. In goede staat.

10x Chinese Familie Rose borden Ø 21 cm.
Resultaat: 275 EUR

Tien antieke Chinese porseleinen Familie Rose decor borden. Twee borden chips, rest goed. Afmeting: Ø 21 cm. In redelijk/goede staat.

Twee Chinese kopjes
Resultaat: 275 EUR

Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kopjes met vlinder/floraal decor. Yung Chen. Afmeting: Ø 7,6 cm. In goede staat.

Draken vaas
Resultaat: 275 EUR

Chinees porseleinen drakenvaas. 20e Eeuw. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.

Zeldzaam Familie Rose bord Ø 22,2 cm.
Resultaat: 250 EUR

Zeldzaam Chinees porseleinen Familie Rose bord met hert in tuin decor. Eén haarlijn. Afmeting: Ø 22,2 cm. In redelijk/goede staat.

3 Familie Rose borden Ø 22,7 cm.
Resultaat: 250 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met landschappen en pagode decor. Twee borden haarlijnen + chips. Eén bord chip. Afmeting: 22,7 cm. In redelijke staat.

7 Delen Chinees porselein
Resultaat: 250 EUR

Zeven diverse Chinese schotels. 18e eeuw. Onder andere: Kang Xi. Enkele minimale chips. Afmeting: Ø 9 - 14 cm. In goede staat.

4x Chinese miniatuur schotels Ø 9 cm.
Resultaat: 250 EUR

Vier 19e eeuwse Chinees porseleinen schotels met figuren in landschap decor. 2 bordjes puntgaaf, 2 bordje klein haarlijntjes Afmeting: Ø 9,1 cm. In goede staat.

Sang du Boeuf vaas
Resultaat: 250 EUR

Grote Chinees porseleinen Sang du Boeuf knobbelvaas. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.

2 Antieke Kantonese borden Ø 20,5 cm.
Resultaat: 250 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen Kantonese borden. Met kip/pauw/goud decor. Afmeting: Ø 20,5 cm. In goede staat.