Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

47. Januariveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 januari 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Chinees porseleinen vaas op sokkel
Resultaat: 325 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose vaas met figuren in landschap decor + bodemmerk. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.

2x Chinese vazen
Resultaat: 325 EUR

Twee grote Chinees porseleinen vazen. Midden 20e eeuw. Met besneeuwde landschappen/figuren decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.

Chinese vaas
Resultaat: 325 EUR

Chinese vierkante celadon vaas met ribbels en craquelé glazuur. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.

Chinees Imari bord Ø 25,5 cm.
Resultaat: 325 EUR

18e Eeuws Chinees Imari porseleinen bord met tuin/vogel/vlinder en goud decor. Afmeting: Ø 25,5 cm. In goede staat.

Twee antieke Chinese vazen
Resultaat: 325 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen vazen met vier tekens bodemmerk. 1x Drakenvaas, randglazuurschade. 1x Vaas met geisha's in landschap decor, bovenrand beschadigd. Afmeting: H 23 - 26,5 cm. In redelijk...

Chinese Familie Rose plaquette
Resultaat: 325 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose plaquette met geisha aan tafel decor + tekst. Afmeting: H 35 x B 24 cm. In goede staat.

Chinese oorvaas
Resultaat: 325 EUR

Chinees porseleinen oorvaas met paars-rood glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 13,5 cm. In goede staat.

7x Chinese miniatuurvazen
Resultaat: 325 EUR

Zeven antieke Chinees porseleinen miniatuur vazen. Divers. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 3,5 - 7 cm. In redelijk/goede staat.

2 Kang Xi schotels Ø 28,5 cm.
Resultaat: 300 EUR

Twee grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotels met Chinese vrouwen/wezel decor. Met bodemmerk. Eén heeft haarscheuren. Eén gaaf. Afmeting: Ø 28,5 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese reukverdrijver met BWG montuur
Resultaat: 300 EUR

Chinees porseleinen reukverdrijver met gemarmerd decor en opengewerkt BWG zilveren deksel met vogel decor. Afmeting: H 11 x Ø 12 cm. In goede staat.

Celadon pijpvaas op sokkel
Resultaat: 300 EUR

Blauwe Chinese celadon porseleinen pijpvaas met craquelé glazuur. Gerestaureerd. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.

Chinese cloisonne dekselpot op sokkel
Resultaat: 300 EUR

Chinese cloisonne dekselpot met floraal decor en vergulde Foo-hond. Afmeting: H 24 cm. Met sokkel. In goede staat.

Chinese Kang Xi trekpot
Resultaat: 300 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi trekpot met tuin decor. Chips tuit + oude haarlijn. Afmeting: 19,5 x 15 x Ø 9 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese Familie Rose dekseldoos Ø 27 cm.
Resultaat: 300 EUR

Zeer grote Chinees porsleinen dekseldoos met draak/floraal decor +bodemmerk. Afmeting H 16 x Ø 27 cm. In goede staat.

2 Chinese vazen
Resultaat: 300 EUR

Twee grote Chinees porseleinen vazen met spelende figuren in tuin decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Familie Rose trekpot
Resultaat: 300 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose trekpot met floraal/goud decor. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.

Boeddha van shoushan gesteente
Resultaat: 300 EUR

Chinese boeddha gesneden uit shoushan gesteente. Zittend op Foo-hond. Gesigneerd op rug. Afmeting: 9,5 x 11 x 5,5 cm. In goede staat.

2 Grote Chinese dekselvazen
Resultaat: 300 EUR

Twee grote Chinees porseleinen dekselvazen. 19e Eeuw. Paradijsvogel/floraal decor. Vier tekens bodemmerk. Chips + haarlijnen. Afmeting: H 39 cm. In redelijke staat.

18e Eeuwse Chinese Queng Lung trekpot
Resultaat: 300 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung trekpot. Met landschap decor. Eén minimale schilfer. Afmeting: 14 x 21 x Ø 12 cm. In goede staat.

Chinese celadon oorvaas
Resultaat: 300 EUR

Chinese celadon porseleinen oorvaas met craquelé glazuur. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.

Chinese gele kom
Resultaat: 300 EUR

Chinees porseleinen kom met floraal glazuur en floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 15 cm. In goede staat.

Antieke Chinese kom
Resultaat: 300 EUR

Antieke Chinees porseleinen kom met rondom figuren, herten en hoogwaardigheidsbekleders decor. Afmeting: 8 x Ø 12 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 22 cm.
Resultaat: 300 EUR

Chinees porseleinen vaas met dorp/figuren/berg decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.

Chinese theepot met draken
Resultaat: 300 EUR

Chinees porseleinen Familie Verte theepot met draken decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: 17 x 14 x Ø 10,5 cm. In goede staat.