Grote Chinees porseleinen Familie Rose schotel met insekten/floraal decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 38 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi bord met figuren in interieur decor + zes tekens bodemmerk. Twee kleine chips. Afmeting: Ø 20,5 cm. In redelijk/goede staat.
Vier antieke Chinees porseleinen chicken cups. 19e Eeuw. 3x Chicken, 1x floraal/vogel decor. Twee maal haarlijn + chips. Twee kopjes twee chips. Afmeting: circa 3,5 - 6 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen pot met oren en crème-kleurig glazuur. Afmeting: H 15 x Ø 19 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose kom met geel glazuur en floraal decor. Bodemmerk. Afmeting: H 8 x Ø 16,2 cm. In goede staat.
Drie antieke Chinees porseleinen Familie Rose schotels. Divers. Figuren. Eén schoteltje met 1 figuur met chip + haarlijn, bordje met 2 hondjes 2 kleine haarlijntjes. Afmeting: Ø 11 cm. In redelijk/go...
Grote Chinees porseleinen gemberpot met deksel. Gemberpot is voorzien van pioenrozen decor. Met console. Afmeting: 24 x Ø 22 cm. In goede staat.
Drie Chinees porseleinen borden. Bestaande uit; Familie Rose bord, fijn gedecoreerd, figuren in pagode/emaille/goud en landschappen in coulissen decor, goed. Een blauw-wit bord met landschap decor, ha...
Chinees porseleinen boeddha figuur. Polychromie + goud decor. Bodemmerk. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met rood glazuur, geisha's, teksten en karaktertekens. Afmeting: H 44 x Ø 24 cm. In goede staat.
Kapitale Chinees porseleinen vaas op houten console. Tweede helft 20e eeuw. Floraal/salamander decor. Afmeting: H 94 x Ø 40 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari borden met kostbaarheden/goud decor. Twee borden haarlijn. Twee borden minimale randschilfers. Afmeting: Ø 22 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Chinese basaltstenen gebeeldhouwde boeddha. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Drie 19e eeuwse Familie Rose porseleinen kopjes met floraal decor. Eén kopje 2x haarlijn 2 kopjes gaaf. Afmeting: Ø 4 - 7 cm. In redelijk/goede staat.
Chinese Sung porseleinen kop en schotel met zwart verlopen glazuur. Afmeting: H 8 x Ø 14 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen figuur. Man met gebonden bamboe. Vinger beschadigd. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon pot in bloemvorm, met craquelé glazuur. Afmeting: 12 x 12 x 12 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met paars glazuur. Bodemmerk. Afmeting: H 26,5 cm. In goede staat.
Twee grote antieke Chinees porseleinen bonsai bloembakken met oranje glazuur en goudkleurig floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: 8 x 31 x 23 cm. In goede staat.
Drie-delig 18e - 19e eeuws Chinees porseleinen Familie Rose kaststel met floraal decor. Beschadigd. Afmeting: H 23 - 24 cm. In matige staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen theebussen met floraal/landschap decor. Eén dekseltop mogelijk gerestaureerd. Afmeting: H 13,5 cm. In redelijk/goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin/pioenroos decor. Randschades. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.
Drie 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen capucine kop en schotels. Floraal decor. Afmeting: 5 x Ø 12 cm. In goede staat.
Zes antieke 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen landschappen plaquettes. Queng Lung. Afmeting: 13,2 x 6,5 cm. In goede staat.