Antiek Chinees natuurstenen boeddha hoofd. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.
Zware 19e eeuwse Japanse bronzen wandfiguur, paradijsvogels op rots. Afmeting: 38 x 26 x 14 cm. In goede staat.
Twee zeldzame 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met vogel/goud/floraal decor. Minimale randschilfers. Afmeting: Ø 23,5 cm. In goede staat.
Twee antieke porseleinen Japanse of Chinese pijpvazen met mat bruin glazuur en floraal decor. Op houtgestoken consoles. Circa 1900. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.
Chinese celadon porseleinen oorvaas met grijs craquelé glazuur. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen dekseldoos met cranberry-kleurig glazuur. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: 5 x Ø 9,5 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen knobbelvaas met landschap decor rondom. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met floraal/goud decor. Afmeting: Ø 28 cm. In goede staat.
Antieke Japanse/Chinese ivoren figuur. Oude man met kalebas. Circa 1920. Afmeting: 11 cm. In goede staat. Met certificaat ten behoeve van Cites.