Twee zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen octagonale borden met floraal/goud decor. Minimale chips. Eén bord haarscheur. Afmeting: 21,5 x 21,5 cm. In redelijk/goede staat.
Zes 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kopjes met vlinder/insekten decor. Twee kopjes oor beschadigd. Vier kopjes minimale chips. Afmeting: 6 x Ø 9 cm. In redelijk/goede staat.
Zeer grote 18e - 19e eeuwse Chinese Kantonese porseleinen vaas met tekst + bodemmerk en kostbaarheden decor. Gerestaureerd. Afmeting: H 61 cm. In redelijke staat.
Antieke Chinees porseleinen Familie Rose dekselvaas met chicken decor. Bovenrand gerestaureerd. Afmeting: H 24 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek Chinees porseleinen diep bord met hengsel en floraal decor. Afmeting: H 6 x Ø 21 cm. In goede staat.