Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

47. Januariveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 januari 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

2x Miniatuurkist met kristalglas
Resultaat: 75 EUR

Twee messing vergulde miniatuurkistjes met kristalglas. Rondom 20e eeuw. Afmeting: 8 - 11 cm. In goede staat.

Weegschaal + gewichten
Resultaat: 70 EUR

19e Eeuwse Engelse mahoniehouten weegschaal met messing en extra gewichten. Afmeting: 29 x 27 x 14 cm. In goede staat.

2x Bewerkte Afrikaanse bok hoornen
Resultaat: 70 EUR

Twee Afrikaanse bewerkte bok hoornen met figuren. 20e Eeuw. Afmeting: 29 - 30 cm. In goede staat.

2x Bakelieten radio's
Resultaat: 70 EUR

Twee bakelieten radio's. Eén maal Volksempfänger Duitsland WO II, VE 301, rugwand mist, bakeliet heel. Eén maal Philips radio, type B2 x 92A, goed. Afmeting: 31 - 40 cm. In redelijk/goede staat.

Grote oliekan
Resultaat: 70 EUR

Grote antieke 18e - 19e eeuwse steengoed oliekan. Vermoedelijk Duitsland. Afmeting: H 41 x Ø 34 cm. In goede staat.

2x Muntmeester set
Resultaat: 70 EUR

Twee Hollandse muntmeester sets. 2003 + 2004. In houten cassettes. Koninklijke Nederlandse Munt. In uitstekende staat. Afmeting: 20 x 22 x 6 cm.

Antieke wijwaterhouder
Resultaat: 70 EUR

Antieke gotische brons vergulde wijwaterhouder met hengsel. Gaatje in bodem. Afmeting: 15 x 6 x 6 cm. In goede staat.

Vier Empire-stijl kandelaren
Resultaat: 70 EUR

Vier 19e eeuwse Empire-stijl kaarskandelaren. Twee plated + twee messing. Afmeting: H 25 - 26 cm. In goede staat.

2 Plated kaarskandelaren
Resultaat: 70 EUR

Twee plated messing Barok-stijl kaarskandelaren. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.

Blaasinstrument
Resultaat: 70 EUR

Oude plated dwarsfluit in koffer. Gemerkt Century France. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 7 x 42 x 10 cm. In goede staat.

Wortelnoten lepeldoos
Resultaat: 70 EUR

19e Eeuwse wortelnoten lepeldoos. Gecontourneerd met benen pootjes. A.D. Verschuur Hofleverancier Amsterdam. Afmeting: 5,5 x 22,5 x 18 cm. In goede staat.

Antieke tinnen kraankan , 1900
Resultaat: 70 EUR

Antieke Hollandse tinnen kraankan. Circa 1900. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.

2x Antieke lampen
Resultaat: 70 EUR

Twee antieke lampen. Eén maal Jugendstil olielamp met floraal decor. Eén maal Duitse porseleinen lampenvoet, later geëlektrificeerd. Circa 1930. Afmeting: 37 - 40 cm. In goede staat.

4x Tinnen borden
Resultaat: 60 EUR

Vier grote antieke tinnen borden. 19e Eeuw. Met diverse stempels. Afmeting: Ø 30 - 33 cm. In goede staat.

Lot tin (6x)
Resultaat: 60 EUR

Zes delen antiek tin. Bestaande uit: vijf kannen + één konische beker met natuurstenen. Afmeting: 15 - 21 cm. In goede staat.

Lot petroleumlampen
Resultaat: 60 EUR

Lot oude/glazen petroleumlampen/blakers. Divers. Afmeting: 30 - 60 cm. In goede staat.

Historisme-stijl inktstel
Resultaat: 60 EUR

Messing historisme-stijl inktstel met engelen. 20e Eeuw. Afmeting: 19 x 30 x 22 cm. In goede staat.

Kleine zakkroonluchter met kristal
Resultaat: 60 EUR

Kleine messing zakkroonluchter met kristal. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 55 x Ø 35 cm. In goede staat.

Twee engelen hoofden
Resultaat: 60 EUR

Twee 19e eeuwse engelenhoofden. 1x Terracotta. 1x Houtgesneden vuren. Afmeting: 20 - 34 cm. In goede staat.

3x Antiek houtsnijwerk, 1900
Resultaat: 60 EUR

Drie delen antiek houtsnijwerk. Circa 1900. Bestaande uit: Notenhouten barometer, oudere wormbeval. Engelse eikenhouten barometer. En een houtgestoken klok, batterij functie. Afmeting: 20 - 50 cm. In ...

Engelse barometer
Resultaat: 60 EUR

Antieke Engelse eikenhouten gestoken barometer met thermometer. Admiral Fitzroy's Indications, Scott Workington. Afmeting: 92 cm. In goede staat.

Mahonie kistje
Resultaat: 60 EUR

Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten kist met hengsels. Sleutel mist. Afmeting: 9,5 x 40 x 28 cm. In goede staat.

Noblet klarinet in originele doos
Resultaat: 60 EUR

Antieke Franse klarinet. Noblet Paris. In originele instrumentenkist. Afmeting: 64 cm. In goede staat.

Reddingsboei
Resultaat: 60 EUR

Antieke reddingsboei met lichtbaken van schip Persian Xerxes. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: Ø 75 cm. In goede staat.