Duitse Rolleicord camera met flitser. Compleet met lederen schoudertas + originele gebruiksaanwijzing. Compour-Rapid, Franke & Heidecke Braunschweig. Afmeting: 14 x 8 x 10 cm. In goede staat.
Antieke gemonogrammeerde petroleumlamp met messing voet, massief glazen stam, persglazen reservoir, en gesatineerde lampenkap. Met dubbele messing brander. Decor van wildvoorstelling. Circa 1900. Afme...
Antieke Engelse bronzen weegschaal met stierenkop en complete gewichtenset. 19e Eeuw. Afmeting: 61 cm. In goede staat.
Grote antieke Jugendstil plafond hanglamp met druiventrossen, hoorn des overvloeds, fruit, fratzen en albasten lampenkappen. Eén lampenkap gelijmd. Circa 1915. Afmeting: 115 x Ø 90 cm. In goede staat.
18e Eeuwse koloniale kist met messing beslag en hengsels. Deksel ooit gerestaureerd. Eén scharnier behoeft restauratie. Afmeting: 9,5 x 18 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Koffer vol met vrijmetselaars artikelen. Engels. 20e Eeuw. Onder andere: 4x buiktas, vaandel, linten, tinnen brandewijnkom, Masonic Tarot kaartenset, boekje Constitutions Free Masons. In goede staat.
Twee blauwe opaline glazen petroleumlampen met gesatineerde glazen lampenkappen. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 60 cm. In goede staat.
Fles LBV port 1988, Vinho do Porto Quinta do Cachao ( porto Messias)
Twee 19e eeuwse grote Duitse gietijzeren historisme wandschotels met bijbelse voorstellingen en engelen. Afmeting: Ø 43 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse gegraveerde messing tabaksdozen met figuren/spreuken decor. Afmeting: 17 - 18 cm. In goede staat.
Grote antieke bronzen hanglamp. Circa 1880. Historisme. Ooit gaslamp. Omgebouwd. Nu voor kaarsen en petroleum. Eén arm gelast. Afmeting: 112 x Ø 65 cm. In redelijke staat.
18e Eeuwse Hollandse tabaksdoos met spreuken en Heilige figuren voorstelling. Afmeting: 4 x 17 x 7 cm. In goede staat.
Twee antieke handbeschilderde aardewerken petroleumlampen met floraal/goud decor en gesatineerde glazen kappen. Afmeting: H 68 cm. In goede staat.
Hollandse wortelnoten bakbarometer in Louis Seize-stijl. Tweede helft 20e eeuw. Naar oud voorbeeld. Gesigneerd A. Peia Amsterdam. Afmeting: 119 cm. In goede staat.
Zeer grote antieke Zwitserse palissander speeldoos met tien melodieën, intarsia op deksel met jockeys. Diverse tanden van kam beschadigd. Afmeting: 18 x 61 x 29 cm. In redelijke staat.
Twee grote antieke compositie metalen vergulde kaarskandelaren met putti. Geëlektrificeerd. Circa 1870. Afmeting: H 70 cm. In goede staat.
Grote antieke bronzen messing hanglamp met bronzen putti. Circa 1890. Louis Seize-stijl. Afmeting: H 77 x Ø 55 cm. In goede staat.
Drie antieke bronzen vijzels. Twee maal 18e eeuw. Eén gedateerd 1780, één mogelijk ouder. Afmeting: 8,5 - 14,5 cm. In goede staat.
17e/18e Eeuwse eikenhouten geldkist met groot slot en dubbele vergrendeling. IJzeren binnenbekleding + ijzeren beslag. Afmeting: 49 x 45 x 60 cm. In goede staat.
Grote metalen gepolychromeerde staande lamp met jardiniere en dame. Circa 1900. Afmeting: H 166 x Ø 43 cm. In goede staat.
Grote antieke Italiaanse Murano glazen kroonluchter. Circa 1920. Afmeting: 100 x Ø 65 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse bronzen pronkvazen met putti/druivenranken/faunkoppen decor. Eén vaas voet iets verbogen. Lichte bedeuking. Afmeting: H 58 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke notenhouten dekseldoos met vijf porseleinen plaquettes. Vermoedelijk Sevres. 19e Eeuw. Handbeschilderd met goud decor. Afmeting: 15 x 20 x 18 cm. In goede staat.
Lot oude/antieke ansichtkaarten. Divers. 20e Eeuw. Hoofdzakelijk koningshuis Nederland en Engeland. Onder andere Lady Di. Afmeting: 10 - 18 cm. In goede staat.