Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

46. Oktoberveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 22 oktober 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

6x Tinnen maten 2302
6x Tinnen maten
Startprijs 60 EUR
2x Antieke petroleumlampen 2314
2x Antieke petroleumlampen
Startprijs 60 EUR
Comfoor + tabakspot 2114
Comfoor + tabakspot
Startprijs 70 EUR
Antieke schotel van blik, 1810 2266
Antieke schotel van blik, 1810
Startprijs 70 EUR
Oude dekseldoos + schaal 2064
Oude dekseldoos + schaal
Startprijs 80 EUR
7x Duitse eerste-dag-envelop jaaralbums met inhoud 2128
7x Duitse eerste-dag-envelop jaaralbums met inhoud
Startprijs 80 EUR
2x Koperen cake vormen 2138
2x Koperen cake vormen
Startprijs 80 EUR
Schildpad sigarenhouder 2200
Schildpad sigarenhouder
Startprijs 80 EUR
Afrikaans figuur 2215
Afrikaans figuur
Startprijs 80 EUR
2 Parker pennen 2268
2 Parker pennen
Startprijs 80 EUR
Lot koperwerk op dienblad 2299
Lot koperwerk op dienblad
Startprijs 80 EUR
17e  Eeuwse bronzen kookpot 2303
17e Eeuwse bronzen kookpot
Startprijs 80 EUR
Globe 2171
Globe
Startprijs 90 EUR
Grote lijst met stucwerk 2294
Grote lijst met stucwerk
Startprijs 90 EUR
Antiek album met postkaarten, 1910 2022
Antiek album met postkaarten, 1910
Startprijs 100 EUR
2x Antieke kaarskandelaren 2066
2x Antieke kaarskandelaren
Startprijs 100 EUR
Antieke theestoof, 1880 2115
Antieke theestoof, 1880
Startprijs 100 EUR
2 Antieke Engelse oorkondes 2135
2 Antieke Engelse oorkondes
Startprijs 100 EUR
Koperen hanglamp, 1920 2148
Koperen hanglamp, 1920
Startprijs 100 EUR
Afrikaans figuur, Vrouw 2219
Afrikaans figuur, Vrouw
Startprijs 100 EUR
8 Delen Afrikaans 2220
8 Delen Afrikaans
Startprijs 100 EUR
Afrikaans figuur 2221
Afrikaans figuur
Startprijs 100 EUR
60er-Jaren bureaulamp 2099
60er-Jaren bureaulamp
Startprijs 120 EUR
2x Afrikaanse figuren 2217
2x Afrikaanse figuren
Startprijs 120 EUR