Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

46. Oktoberveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 22 oktober 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

2x Aardewerken borden 6118
2x Aardewerken borden
Startprijs 20 EUR
2x Terracotta wand sierschotels 6181
2x Terracotta wand sierschotels
Startprijs 20 EUR
Serie Charles Dickens borden (5x) 6196
Serie Charles Dickens borden (5x)
Startprijs 25 EUR
Zilveren suikerstrooier 322
Zilveren suikerstrooier
Startprijs 30 EUR
Ongesigneerd, Vaas op tafel met bloemen 1345
Ongesigneerd, Vaas op tafel met bloemen
Startprijs 30 EUR
Monogram M.P., Twee vissers aan het converseren 1348
Monogram M.P., Twee vissers aan het converseren
Startprijs 30 EUR
C.J.M., Zandpad met boerderij 1358
C.J.M., Zandpad met boerderij
Startprijs 30 EUR
Voor-oorlogse bakelieten haardroger. 2156
Voor-oorlogse bakelieten haardroger.
Startprijs 30 EUR
2x Schemerlampen 2208
2x Schemerlampen
Startprijs 30 EUR
Voor-oorlogs baby bad, 1930 2280
Voor-oorlogs baby bad, 1930
Startprijs 30 EUR
2x Antieke Staffordshire honden 6154
2x Antieke Staffordshire honden
Startprijs 30 EUR
Franse terrine 6173
Franse terrine
Startprijs 30 EUR
Beauty case met byoux sieraden 692
Beauty case met byoux sieraden
Startprijs 35 EUR
7 Parelarmbanden 796
7 Parelarmbanden
Startprijs 35 EUR
Plafondlamp met geslepen glas 2308
Plafondlamp met geslepen glas
Startprijs 35 EUR
Duitse tafelklok, 1920 3688
Duitse tafelklok, 1920
Startprijs 35 EUR
Amerikaanse tafelklok 3691
Amerikaanse tafelklok
Startprijs 35 EUR
Moderne vaas 5530
Moderne vaas
Startprijs 35 EUR
Moderne vaas 5532
Moderne vaas
Startprijs 35 EUR
Moderne vaas 5535
Moderne vaas
Startprijs 35 EUR
6x Glaswerk 5536
6x Glaswerk
Startprijs 35 EUR
Zilveren pillendoosje 101
Zilveren pillendoosje
Startprijs 40 EUR
Lot divers met zilver 181
Lot divers met zilver
Startprijs 40 EUR
Schaal met inhoud 290
Schaal met inhoud
Startprijs 40 EUR