Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

46. Oktoberveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 22 oktober 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Voor-oorlogse bakelieten haardroger. 2156
Voor-oorlogse bakelieten haardroger.
Startprijs 30 EUR
2x Schemerlampen 2208
2x Schemerlampen
Startprijs 30 EUR
Voor-oorlogs baby bad, 1930 2280
Voor-oorlogs baby bad, 1930
Startprijs 30 EUR
Plafondlamp met geslepen glas 2308
Plafondlamp met geslepen glas
Startprijs 35 EUR
Bronzen vijzel 2139
Bronzen vijzel
Startprijs 40 EUR
2x Kruideniersscheppen, 1900 2142
2x Kruideniersscheppen, 1900
Startprijs 40 EUR
2x Koperwerk, 19e eeuw 2143
2x Koperwerk, 19e eeuw
Startprijs 40 EUR
3x Koperen steelpannen 2145
3x Koperen steelpannen
Startprijs 40 EUR
Antieke baromether met thermometer, 1910 2154
Antieke baromether met thermometer, 1910
Startprijs 40 EUR
Lot diverse reclameblikken (9x) 2160
Lot diverse reclameblikken (9x)
Startprijs 40 EUR
Antieke lakwerk pennendoos 2198
Antieke lakwerk pennendoos
Startprijs 40 EUR
2x Silhouet werken 2228
2x Silhouet werken
Startprijs 40 EUR
80er Jaren staande lamp 2243
80er Jaren staande lamp
Startprijs 40 EUR
2x Dekseldozen met intarsia 2246
2x Dekseldozen met intarsia
Startprijs 40 EUR
Lot Goedewaagen tabakspijpen (8x) 2259
Lot Goedewaagen tabakspijpen (8x)
Startprijs 40 EUR
Bronzen kroonluchter 2301
Bronzen kroonluchter
Startprijs 40 EUR
Engelse banjo barometer 2320
Engelse banjo barometer
Startprijs 40 EUR
5x Wandborden van koper 2321
5x Wandborden van koper
Startprijs 40 EUR
3x Oude Duitse bierpullen/kan 2041
3x Oude Duitse bierpullen/kan
Startprijs 50 EUR
Antieke tinnen kraankan , 1900 2085
Antieke tinnen kraankan , 1900
Startprijs 50 EUR
3x Object met tegels 2108
3x Object met tegels
Startprijs 50 EUR
2x Antieke bakvormen 2119
2x Antieke bakvormen
Startprijs 50 EUR
Postzegelverzameling (6x) 2137
Postzegelverzameling (6x)
Startprijs 50 EUR
2x Oude/antieke barometer 2152
2x Oude/antieke barometer
Startprijs 50 EUR