Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

46. Oktoberveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 22 oktober 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Kristalglazen kroonluchter
Resultaat: 60 EUR

Grote kristalglazen kroonluchter. 21e Eeuw. Afmeting: 80 x ø 75 cm. In zeer goede staat.

2x Kraagkandelaren
Resultaat: 110 EUR

Twee 18e eeuwse bronzen kraagkandelaren. Afmeting: 21 x Ø 10,5 cm. In goede staat.

Beschilderd dienblad
Resultaat: 40 EUR

Groot 19e eeuws Hollands beschilderd blikken dienblad met floraal/goud decor. Afmeting: 55 x 74 cm. In goede staat.

Lot ansichtkaarten Hengelo
Resultaat: 25 EUR

Circa vijftig stuks antiquarische postkaarten van Hengelo-Overijssel. 20-er Jaren in boekje. Afmeting: 25 x 12 x 5 cm. In goede staat.

2x Charles Dix kandelaren, 1840
Resultaat: 450 EUR

Twee vuurvergulde en gepatineerde Franse bronzen Charles Dix kaarskandelaren. Circa 1840. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.

2x Vuurvergulde kaarskandelaren
Startprijs 800 EUR

Twee grote vuurvergulde bronzen Empire kaarskandelaren met Venetiaanse figuren. Circa 1820. Afmeting: 55 cm. In goede staat.

Bronzen inktstel
Startprijs 300 EUR

19e Eeuws bronzen inktstel. Inktpot in strohut en in biervat. Afmeting: 18 x 24 x 11cm. In goede staat.

Grote lijst met stucwerk
Startprijs 90 EUR

Grote opengewerkte houten lijst met stucwerk. Bronskleurig. Tweede helft 20e eeuw. Binnenmaat/spanning H 101 x B 71 cm. In goede staat.

Witte smeedijzeren poort
Startprijs 150 EUR

60er-Jaren smeedijzeren witte poort. Afmeting: 183 x 116 cm. In goede staat.

Groot smeedijzeren hek
Startprijs 160 EUR

Groot smeedijzeren hek met pauw. Rood gelakt. 20e Eeuw. Afmeting: 207 x 181 cm. In goede staat.

2x Smeedijzeren hek
Startprijs 325 EUR

Twee smeedijzeren hekken met pauw. Rood gelakt. 20e Eeuw. Afmeting: 207 x 181 cm. In goede staat.

2x Empire-stijl kratervazen
Startprijs 250 EUR

Twee grote bronzen Empire-stijl kratervazen. 20e Eeuw. Afmeting: 31 x Ø 16 cm. In goede staat.

Lot koperwerk op dienblad
Startprijs 80 EUR

Lot antiek koperwerk op eikenhouten dienblad. Onder andere: Blakers, mokka kan, suikerpot, roomkan, kaarsendovers. Afmeting: 6 - 42 cm. In goede staat.

2x Bronzen kroonluchter
Resultaat: 130 EUR

Twee kleine 19e eeuwse Hollandse bronzen kaarsenkroonluchters. Afmeting: 28 x Ø 35 cm. In goede staat.

Bronzen kroonluchter
Startprijs 40 EUR

Grote bronzen kroonluchter. Zes-lichts. Circa 1900. Afmeting: 68 X Ø 50 cm. In goede staat.

6x Tinnen maten
Startprijs 60 EUR

Zes 19e eeuwse tinnen maatkannen. Geijkt F. Schutties. Afmeting: 7 - 21 cm. In goede staat.

17e Eeuwse bronzen kookpot
Startprijs 80 EUR

17e Eeuwse bronzen kookpot met hengsel. Scheur in bodemrand. Afmeting: 13 x Ø 27 cm. In goede staat.

Antiek eiken bordenrek, 1880
Resultaat: 35 EUR

Antiek Hollands eikenhout gestoken bordenrek. Circa 1880. Afmeting: 114 x 64 x 8 cm. In goede staat.

6x Aziatica houtsnijwerk
Resultaat: 45 EUR

Zes maal Aziatica houtsnijwerk. Onder andere: boekensteunen (Indonesië), maskers. 20e Eeuw. Afmeting: 18 - 30 cm. In goede staat.

2x Antiek koperwerk
Resultaat: 30 EUR

Twee maal antiek koperwerk. Bestaande uit: Jugendstil schaal met floraal decor, circa 1910. En een Art Deco fotolijst met marmeren basement en koperen vogel, circa 1930. Afmeting: 34 - 35 cm. In goede...

2x Kaarskandelaren
Resultaat: 45 EUR

Twee antieke koperen kaarskandelaren met geëtste glazen kappen en voorzien van een veer die de kaars omhoog drukt. Ca. 1900. Kandelaren hebben enkele deukjes H. 48 cm. In redelijke staat.

Plafondlamp met geslepen glas
Startprijs 35 EUR

Oude hallamp van messing, hout en gematteerd glas. Circa 1970. Afmeting: 67 cm. In goede staat.

Zeldzame glazen strijksteen
Startprijs 250 EUR

Zeldzame glazen strijksteen. 15e - 16e Eeuw of ouder. Afmeting: 2,5 x Ø 7 cm. In goede staat.

5x Olielampen
Resultaat: 40 EUR

Vijf diverse antieke olielampen, onder andere: ijzer, messing, brons. Afmeting: 8 - 25 cm. In goede staat.