VEILING: AFHALEN OP AFSPRAAK

Koop het nu in de naverkoop

Naverkoop | Veiling
85 Resultaten
Bronzen borstbeeld met hand op schouder
5081
Startprijs 1.300 EUR
Reliëf van gesneden albast
5080
Reliëf van gesneden albast

80 EUR

17e Eeuws Heilig figuur, Anna te Drieën
5079
Startprijs 750 EUR
Danseres, 1920
5078
Danseres, 1920

80 EUR

2x Antieke Maria beelden, 1900
5077
Startprijs 70 EUR
2x Heilig hart beelden
5076
2x Heilig hart beelden

60 EUR

Buste (naar oud voorbeeld)
5075
Buste (naar oud voorbeeld)
Startprijs 90 EUR
Indonesisch fabelfiguur
5074
Indonesisch fabelfiguur

70 EUR

2x Metalen figuren
5073
2x Metalen figuren
Startprijs 70 EUR
Antieke marmeren buste, 1870
5072
Antieke marmeren buste, 1870

80 EUR

Hardhouten figuur
5071
Hardhouten figuur
Startprijs 60 EUR
Buste van Beethoven
5070
Buste van Beethoven

70 EUR

Chinees hout gesneden figuur
5069
Chinees hout gesneden figuur
Startprijs 80 EUR
Bronzen sculptuur, Vrouw met mand
5068

90 EUR

2x Antieke loden figuren
5067
2x Antieke loden figuren

45 EUR

Bronzen figuur
5066
Bronzen figuur
Startprijs 120 EUR
Bronzen figuur, Arabier
5065
Bronzen figuur, Arabier
Startprijs 80 EUR
Bronzen figuur
5064
Bronzen figuur

325 EUR

Antiek vergulde Amor op sokkel, 1900
5063

90 EUR

2x Antieke Franse figuren, 1900
5062

100 EUR

Bronzen roofvogel
5061
Bronzen roofvogel
Startprijs 150 EUR
Bronzen roofvogel
5060
Bronzen roofvogel
Startprijs 130 EUR
Olifant op marmeren basement
5059
Olifant op marmeren basement

160 EUR

Houtgestoken Maria
5058
Houtgestoken Maria

170 EUR