VEILING: AFHALEN OP AFSPRAAK

Koop het nu in de naverkoop

Naverkoop | Veiling
386 Resultaten
2x Ongesigneerd, 2x Landschap
1385
2x Ongesigneerd, 2x Landschap

140 EUR

3x C.J. v.d. Vosse, Divers
1384
3x C.J. v.d. Vosse, Divers
Startprijs 50 EUR
Christine Chaplin, Wandelende figuren in landschap
1383
Startprijs 80 EUR
Monogram, Bloemstilleven
1382
Monogram, Bloemstilleven
Startprijs 60 EUR
G.H. Göbell, Landschap met boerderij
1381

250 EUR

4x Twentse werken, Divers
1380
4x Twentse werken, Divers
Startprijs 100 EUR
H. Rijkelijkhuijzen, Hollands bosgezicht
1379

150 EUR

J. van Kregten, Landschap met koeien
1378

80 EUR

Hoshyar Rasheed,  Het rode liedje
1377

100 EUR

Hoshyar Rasheed, Abstract
1376
Hoshyar Rasheed, Abstract

60 EUR

Monogram W.B., Pratende dames
1375
Monogram W.B., Pratende dames

40 EUR

Ongesigneerd, Dochter voedt gevangene (vader) in gevangenis
1374
Startprijs 1.250 EUR
G. v.d. Linden, Stilleven met bloemen en aardewerk
1373

80 EUR

Lot etsen (6x),
1372
Lot etsen (6x),
Startprijs 40 EUR
2x Ton van Os, Abstract
1371
2x Ton van Os, Abstract
Startprijs 40 EUR
2x Ton van Os, Abstract
1370
2x Ton van Os, Abstract
Startprijs 40 EUR
Toegeschr. N. Pieneman, Biddende man
1369
Startprijs 300 EUR
H. Schouten, Paarden bij drenkplaats
1368

500 EUR

Jern. de Bruyne, Naakte vrouw met zwaan
1367

80 EUR

R. Reibeling, Havengezicht met boten
1366
Startprijs 350 EUR
Ongesigneerd, Strandgezicht met platbodems en figuren
1365

50 EUR

H. Bogman, Vrouwen op plein
1364
H. Bogman, Vrouwen op plein
Startprijs 275 EUR
Jos van Dijk,  Molen aan de vaart
1363

50 EUR

Onduid.gesign., Vaas met bloemen
1362
Startprijs 50 EUR