46. Oktoberveiling 2020

Veiling op donderdag 22 oktober 2020 van 10:00

Kristalglazen kroonluchter 2287
Kristalglazen kroonluchter

60 EUR

2x Kraagkandelaren 2288
2x Kraagkandelaren

110 EUR

Beschilderd dienblad 2289
Beschilderd dienblad

40 EUR

Lot ansichtkaarten Hengelo 2290
Lot ansichtkaarten Hengelo

25 EUR

2x Charles Dix kandelaren, 1840 2291
2x Charles Dix kandelaren, 1840

450 EUR

2x Vuurvergulde kaarskandelaren 2292
2x Vuurvergulde kaarskandelaren
Startprijs 800 EUR
Bronzen inktstel 2293
Bronzen inktstel
Startprijs 300 EUR
Grote lijst met stucwerk 2294
Grote lijst met stucwerk
Startprijs 90 EUR
Witte smeedijzeren poort 2295
Witte smeedijzeren poort
Startprijs 150 EUR
Groot smeedijzeren hek 2296
Groot smeedijzeren hek
Startprijs 160 EUR
2x Smeedijzeren hek 2297
2x Smeedijzeren hek
Startprijs 325 EUR
2x Empire-stijl kratervazen 2298
2x Empire-stijl kratervazen
Startprijs 250 EUR
Lot koperwerk op dienblad 2299
Lot koperwerk op dienblad
Startprijs 80 EUR
2x Bronzen kroonluchter 2300
2x Bronzen kroonluchter

130 EUR

Bronzen kroonluchter 2301
Bronzen kroonluchter
Startprijs 40 EUR
6x Tinnen maten 2302
6x Tinnen maten
Startprijs 60 EUR
17e  Eeuwse bronzen kookpot 2303
17e Eeuwse bronzen kookpot
Startprijs 80 EUR
Antiek eiken bordenrek, 1880 2304
Antiek eiken bordenrek, 1880

35 EUR

6x Aziatica houtsnijwerk 2305
6x Aziatica houtsnijwerk

45 EUR

2x Antiek koperwerk 2306
2x Antiek koperwerk

30 EUR

2x Kaarskandelaren 2307
2x Kaarskandelaren

45 EUR

Plafondlamp met geslepen glas 2308
Plafondlamp met geslepen glas
Startprijs 35 EUR
Zeldzame glazen strijksteen 2309
Zeldzame glazen strijksteen
Startprijs 250 EUR
5x Olielampen 2310
5x Olielampen

40 EUR