Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

46. Oktoberveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 22 oktober 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Chinese draken vaas 7024
Chinese draken vaas
Startprijs 300 EUR
2x Chinese tempelwachters 7023
2x Chinese tempelwachters
Startprijs 500 EUR
3x Chinese figuren 7022
3x Chinese figuren
Startprijs 300 EUR
3x Chinese figuren 7021
3x Chinese figuren
Startprijs 300 EUR
Verkocht
4x Familie Rose kop en schotels 7020
4x Familie Rose kop en schotels

Resultaat:

1.500 EUR

Verkocht
Lot Chinese kop + schotels 7019
Lot Chinese kop + schotels

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Lachende boeddha 7018
Lachende boeddha

Resultaat:

950 EUR

Chinees tempelfiguur, 18e- 19e eeuw 7017
Chinees tempelfiguur, 18e- 19e eeuw
Startprijs 250 EUR
Vergulde Chinese boeddha 7016
Vergulde Chinese boeddha
Startprijs 500 EUR
Verkocht
Familie Rose vaas 7015
Familie Rose vaas

Resultaat:

550 EUR

17e - 18e Eeuwse Kang Xi vaas 7014
17e - 18e Eeuwse Kang Xi vaas
Startprijs 1.500 EUR
Verkocht
2x Familie Rose dekselpotten 7013
2x Familie Rose dekselpotten

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Grote Chinese Kang Xi schotel Ø 37,7 cm. 7012
Grote Chinese Kang Xi schotel Ø 37,7 cm.

Resultaat:

850 EUR

Chinese Kang Xi kom 7011
Chinese Kang Xi kom
Startprijs 650 EUR
Huisaltaar 7010
Huisaltaar
Startprijs 2.000 EUR
Verkocht
Chinese Familie Rose vaas 7009
Chinese Familie Rose vaas

Resultaat:

1.800 EUR

2x Kapitale Chinese dekselvazen, 17e - 18e eeuw 7008
2x Kapitale Chinese dekselvazen, 17e - 18e eeuw
Startprijs 2.000 EUR
Verkocht
2x Grote Chinese gemberpotten 7007
2x Grote Chinese gemberpotten

Resultaat:

1.100 EUR

Verkocht
Grote Familie Rose schotel Ø 35,5 cm. 7006
Grote Familie Rose schotel Ø 35,5 cm.

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Zeldzame Familie Rose schotel Ø 34,7 cm. 7005
Zeldzame Familie Rose schotel Ø 34,7 cm.

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
Grote Familie Rose schotel Ø 31,6 cm. 7004
Grote Familie Rose schotel Ø 31,6 cm.

Resultaat:

650 EUR

Zeldzaam Chinees altaar met boeddha + tempelfiguren 7003
Zeldzaam Chinees altaar met boeddha + tempelfiguren
Startprijs 1.000 EUR
Verkocht
2x Antieke Chinese vazen 7002
2x Antieke Chinese vazen

Resultaat:

4.500 EUR

Verkocht
9x Zeldzaam Chinees porselein 7001
9x Zeldzaam Chinees porselein

Resultaat:

7.500 EUR