45. Juliveiling 2020

Veiling op donderdag 2 juli 2020 van 10:00

H. Schlenk, Elegant paar bij avond 1356
H. Schlenk, Elegant paar bij avond

225 EUR

J. Lurcat, Steenbok tussen sterren 1349
J. Lurcat, Steenbok tussen sterren
Startprijs 75 EUR
Pendant, portretten 1342
Pendant, portretten

50 EUR

K. Laan, Stilleven met glas, aardewerk en melkemmer 1313
K. Laan, Stilleven met glas, aardewerk en melkemmer

50 EUR

Ongesigneerd, Landschap met paarden en geiten bij knotwilg

130 EUR

Ongesigneerd, Hollands stadsgezicht met figuren 1299
Ongesigneerd, Hollands stadsgezicht met figuren

275 EUR

W. Engelsma, Zeilboot op landkaart 1263
W. Engelsma, Zeilboot op landkaart
Startprijs 70 EUR
H. Broer, Landschap Giethoorn 1256
H. Broer, Landschap Giethoorn

170 EUR

Ongesigneerd, Hond met twee puppy's 1249
Ongesigneerd, Hond met twee puppy's
Startprijs 150 EUR
M. Nefkens, Vaas met bloemen 1213
M. Nefkens, Vaas met bloemen

850 EUR

I.I. Hughes, Heer met lektuur 1206
I.I. Hughes, Heer met lektuur
Startprijs 150 EUR
Onduid.gesign., Havengezicht met zeilboten 1199
Onduid.gesign., Havengezicht met zeilboten
Startprijs 120 EUR
Ben Viegers, Boerderij met koeien. 1163
Ben Viegers, Boerderij met koeien.

300 EUR

F. Nicot, Marokkaanse markt 1156
F. Nicot, Marokkaanse markt

140 EUR

Piet Rackwitzs, Huis met figuur aan de kust 1149
Piet Rackwitzs, Huis met figuur aan de kust
Startprijs 300 EUR
Perzisch schilderij, Hofhouding in landschap 1113
Perzisch schilderij, Hofhouding in landschap

275 EUR

Batik doek, 120 x 85 1106
Batik doek, 120 x 85

275 EUR

Ongesigneerd, Landschap met herderin en vee 1099
Ongesigneerd, Landschap met herderin en vee
Startprijs 80 EUR
Aris Knikker,  Poldergezicht met rietsnijders 1063
Aris Knikker, Poldergezicht met rietsnijders
Startprijs 400 EUR
Ernest Komanski, Vrouw bij trap 1056
Ernest Komanski, Vrouw bij trap
Startprijs 750 EUR
Evert Moll, Stilleven met vaas en bloemen 1049
Evert Moll, Stilleven met vaas en bloemen

500 EUR

Lucie van Dam-van Isselt, Nature Morte 1013
Lucie van Dam-van Isselt, Nature Morte
Startprijs 750 EUR
Thomas van Leent, Figuren bij kaarslicht 1006
Thomas van Leent, Figuren bij kaarslicht
Startprijs 1.200 EUR
Gouden ring met diamant 933
Gouden ring met diamant

80 EUR