Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

45. Juliveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 2 juli 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
17e Eeuwse Chinese vaas 7004
17e Eeuwse Chinese vaas

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
3-Delig Petrus Regout kaststel 6222
3-Delig Petrus Regout kaststel

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
4x Diverse schotels 6186
4x Diverse schotels

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
2x Engelse keramieken figuren 6179
2x Engelse keramieken figuren

Resultaat:

30 EUR

Antieke Majolica onderzetter, 1915 6172
Antieke Majolica onderzetter, 1915
Startprijs 50 EUR
3x Grote kommen 6136
3x Grote kommen
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Porseleinen Napoleon set 6129
Porseleinen Napoleon set

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Porseleinen figurengroep 6122
Porseleinen figurengroep

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Bronzen beeld, Naakte dame op paard 5008
Bronzen beeld, Naakte dame op paard

Resultaat:

275 EUR

Antiek porseleinen figuur, 1930 6086
Antiek porseleinen figuur, 1930
Startprijs 260 EUR
Verkocht
Porseleinen beeldje 6079
Porseleinen beeldje

Resultaat:

50 EUR

Erotisch bronzen figuur 5001
Erotisch bronzen figuur
Startprijs 375 EUR
Verkocht
Antiek Rozenburg tegeltableau 6072
Antiek Rozenburg tegeltableau

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Antiek Perzisch kleed, 150 x 190 cm. 4526
Antiek Perzisch kleed, 150 x 190 cm.

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Meissen taartschaal Ø 32,5 cm. 6036
Meissen taartschaal Ø 32,5 cm.

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Vaas Hanau 6029
Vaas Hanau

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
2x Maya terracotta 6022
2x Maya terracotta

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Zeldzaam schrijfsecretaire, 1880 4243
Zeldzaam schrijfsecretaire, 1880

Resultaat:

300 EUR

19e Eeuws bokaalglas 5546
19e Eeuws bokaalglas
Startprijs 80 EUR
Hollandse vitrine kast, 1850 4236
Hollandse vitrine kast, 1850
Startprijs 220 EUR
Mahonie kabinet 4229
Mahonie kabinet
Startprijs 250 EUR
Verkocht
Piece de milieu, 1900 5539
Piece de milieu, 1900

Resultaat:

110 EUR

Moderne vaas 5532
Moderne vaas
Startprijs 50 EUR
Zilver vergulde ring/luipaard 840
Zilver vergulde ring/luipaard
Startprijs 60 EUR