45. Juliveiling 2020

Veiling op donderdag 2 juli 2020 van 10:00

Lamp, Man met lantaarn 2125
Lamp, Man met lantaarn
Startprijs 90 EUR
Haardscherm, blaasbalg + openhaard bestek 2142
Haardscherm, blaasbalg + openhaard bestek

80 EUR

Oude Engelse microscoop, 1920 2159
Oude Engelse microscoop, 1920
Startprijs 50 EUR
Salontafel met bronzen figuur 4030
Salontafel met bronzen figuur

350 EUR

2x Gietijzeren spaarpotten 2176
2x Gietijzeren spaarpotten
Startprijs 40 EUR
Prachtige gestoken voltaire stoel 4047
Prachtige gestoken voltaire stoel

150 EUR

4-Laden commode, Louis Philippe 4064
4-Laden commode, Louis Philippe
Startprijs 250 EUR
2x Italiaanse stoelen 4081
2x Italiaanse stoelen
Startprijs 150 EUR
Wortelnoten vitrinekast 4098
Wortelnoten vitrinekast
Startprijs 150 EUR
Eiken 4-laden commode 4115
Eiken 4-laden commode
Startprijs 150 EUR
Chinese piedestal 4132
Chinese piedestal

120 EUR

Engelse armleunstoel 4149
Engelse armleunstoel

60 EUR

2x Gründer armstoelen 4166
2x Gründer armstoelen
Startprijs 400 EUR
Eiken buffetkast 4183
Eiken buffetkast
Startprijs 400 EUR
Eikenhouten kapstok, 1880 4200
Eikenhouten kapstok, 1880

80 EUR

Commode, Franse stijl 4217
Commode, Franse stijl
Startprijs 640 EUR
Louis Quinze kabinet 4234
Louis Quinze kabinet

400 EUR

Antiek dressoir, 1870 4247
Antiek dressoir, 1870

100 EUR

Perzisch kleed, 101 x 220 cm. 4511
Perzisch kleed, 101 x 220 cm.

50 EUR

Perzisch kleed, 138 x 74 cm. 4528
Perzisch kleed, 138 x 74 cm.
Startprijs 25 EUR
Antiek bronzen figuur 5013
Antiek bronzen figuur
Startprijs 350 EUR