18e Eeuws Hollands wortelnoten Louis Seize kabinet. Circa 1780. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 230 x 180 x 60 cm. In goede staat.
Grote uitneembare eikenhouten Empire kast met halve zuilen en getoogede deuren. Circa 1820. Afmeting: 230 x 165 x 50 cm. In goede staat.
Duits Louis Seize secretaire. Circa 1780. Met noten en wortelnoten ingelegd. In gerestaureerde staat. Afmeting: H 220 x 131 x 67 cm.
18e Eeuws Hollands mahoniehouten gebombeerd kabinet met prachtig snijwerk en klauwpoten. Kleinere beschadigingen. Afmeting: 245 x 205 x 66 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuws Hollands mahoniehouten Louis Quinze kabinet met klauwpoten en prachtig beslag. Oudere restauratie. Afmeting: 248 x 210 x 60 cm. In goede staat.
19e Eeuwse vergulde historisme spiegel met ranken en vrouwengezicht. Eén beschadiging. Afmeting: H 115 x B 57 cm. In redelijk/goede staat.
Vroeg 19e eeuwse gebombeerde notenhouten Barok jachtcommode met jachttaferelen. Versierd met ivoor inleg, hout intarsia en bronzen beslag. Afmeting: 87 x 83 x 44 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse kersenhouten boeken-opzetkast. Frankrijk, circa 1860. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 235 x 120 x 43 cm. In zeer goede staat.
Twee 19e eeuwse Empire mahoniehouten dolfijn armleun stoelen met restvergulding. Afmeting: 90 x 60 x 57 cm. In zeer goede staat.
19e Eeuwse Hollandse dubbeldeurs notenhouten vitrinekast met florale intarsia en vogels. Ook op zijkanten. Afmeting: 182 x 105 x 50 cm. In goede staat.
Hollandse wortelnoten porseleinkast met zijkanten van glas. 19e Eeuw. Stijlmeubel. Afmeting: H 205 x B 150 x D 38 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse beschilderde hoekkast. Engeland of Amelander. Met koninklijke voorstelling. Afmeting: 92 x 56 x 37 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse beschilderde hoekkast. Engeland of Amelander. Met koninklijke voorstelling. Afmeting: 117 x 40 x 57 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Franse wortelnoten damessecretaire met vergulde bronzen versieringen. Mooi binnenleven met kelder. Voorkant + zijkanten gebogen. Circa 1900. Afmeting: 95 x 72 x 47 cm. In goede staat.
Rozenhouten Franse-stijl vitrinekast met brons en beschilderd landschap met figuur. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 160 x 72 x 50 cm. In goede staat.
Mahoniehouten hoekkast met brons en beschilderd landschap met visser. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 150 x 64 x 45 cm. In goede staat.
18e Eeuws Hollands mahoniehouten gebombeerd Louis Seize kabinet met bronzen beslag en houtgesneden guirlandes. Afmeting: 236 x 180 x 65 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Hollandse eikenhouten Barok vitrine-opzetkast met klauwpoten. Ongerestaureerd. Afmeting: 210 x 140 x 45 cm. In redelijk/goede staat.
18e - 19e Eeuwse Barok beschilderde religieuze Amelander tafelblad. Gecontourneerd. Enkele restauraties. Afmeting: 110 x 84 cm. In goede staat.
Groot antiek Duits eikenhouten Neo Renaissance schrijfbureau met ranken, leeuwenkoppen en klauwpoten. Drie lades. Circa 1920. Afmeting: 81 x 87 x 184 cm. In goede staat.
Grote 18e - 19e eeuwse gepolychromeerde houtgestoken piedestal. Afmeting: H 108 x B 58 x D 30 cm. In goede staat.
Notenhouten Hollandse Barok-stijl porseleinkast met intarsia, bronzen beslag en klauwpoten. Kwaliteits-stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 230 x 195 x 56 cm. In goede staat.
Franse rozenhouten Louis Quinze-stijl commode met bronzen beslag en marmeren blad. 20e Eeuw. Kleine fineerschades. Afmeting: 87 x 80 x 45 cm. In goede staat.
Frans rozenhout belijmd kastje met porseleinen plaquettes, bronzen beslag en intarsia op blad. Louis Quinze-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 80 x 57 x 42 cm. In goede staat.
Antiek Frans houtgestoken bureau met klauwpoten. Rondom bewerkt met putti, engelen en koppen op de hoeken. Afmeting: 108 x 145 x 85 cm. In goede staat.
19e Eeuws dubbelzijdig houten beschilderd kamerscherm met chinoiserie decor, floraal en vogels. Verbindingen zijn weg. Afmeting: 182 x 2 x 160 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek Frans damesbureau met bronzen beslag en florale intarsia. Lichte fineerschade. Circa 1890. Afmeting: 86 x 68 x 43 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse eikenhouten Zeeuwse Renaissance-stijl kast. Vier-deurs met leeuwenkoppen. Afmeting: 185 x 150 x 60 cm. In goede staat.
Franse stijl twee-deurs linnenkast met brandstempel. 20e Eeuw. Mooie kwaliteit rozenhout. Marquetterie met florale intarsia en vergulde bronzen versieringen. Met gebogen front. Uitneembaar met schroev...
Franse stijl dressoir met marmeren blad en gebogen front. Mooie kwaliteit rozenhout. Marquetterie met florale intarsia en vergulde bronzen versieringen. 20e Eeuw. Brandstempel. Blad gerestaureerd. Afm...
19e Eeuws eikenhouten historisme schrijfbureau met leeuwenkoppen, drie lades en gekruisde poten. Circa 1880. Neo Renaissance. Afmeting: 78 x 67 x 108 cm. In goede staat.
Vier antieke mahoniehouten stoelen. Waarvan één armleunstoel. Monogram J.B. Jac van den Bosch. 1868 - 1948. 't Binnenhuis Amsterdam. Circa 1920. Afmeting: 90 x 43 x 52 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Gründerzeit secretaire met snekken, kroon, en een mooi binnenleven. Afmeting: 170 x 102 x 50 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten trumeaux met lade en florale intarsia. Ongerestaureerd. Afmeting: 90 x 100 x 60 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke notenhouten gebogen commode op hoge poten. Met messing beslag. Circa 1900. Afmeting: 75 x 34 x 52 cm. In goede staat.
19e Eeuws eikenhouten kabinet met getoogde deuren, klauwpoten en messing beslag. Afmeting: 250 x 176 x 55 cm. In goede staat.
19e Eeuwse beschilderde kinderwieg met fraaie beschildering van ooievaar en kind, floraal + tekst. Afmeting: 62 x 80 x 60 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Hollandse eikenhouten pastoorskast met één lade, afneembare kop en deuren. Met bronzen beslag. Afmeting: 215 x 180 x 58 cm. In goede staat.
Prachtig wortelnoten orgelgebogen Hollands secretaire met openstaande knieën, mooi binnenleven met kelder, bronzen beslag en klauwpoten. 20e Eeuw. Afmeting: 108 x 56 x 115 cm. In zeer goede staat.
Grote antieke goudkleurige Louis Seize-stijl halspiegel met facetgeslepen glas. Circa 1900. Afmeting: 166 x 77 cm. In goede staat.
Vier notenhouten Barok stoelen met bruin-lederen bekleding. Italië. Renaissance-stijl. Met ranken en figuren. Afmeting: 52 x 125 x 54 cm. In goede staat.
18e Eeuwse notenhout belijmde ladenkast met bronzen beslag en intarsia. Ongerestaureerd. Afmeting: 80 x 46 x 32 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Hollandse eikenhouten linnenpers met lade. Afmeting: 165 x 60 x 42 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Hollandse eikenhouten gebogen Barok secretaire met mooi binnenleven, klauwpoten en origineel bronzen beslag. Afmeting: 110 x 65 x 115 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Hollandse notenhouten Barok commode met klauwpoten. Ongerestaureerd. Lichte fineerschade + krimpnaden zijkant. Afmeting: 74 x 76 x 46 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuwse eikenhouten vier-laden Louis Seize commode. Afmeting: 85 x 88 x 53 cm. In goede staat.
18e Eeuwse eikenhouten vier-laden Barok commode met prachtig bronzen beslag. Afmeting: 95 x 55 x 95 cm. In goede staat.
17e Eeuws eikenhouten Renaissance sideboard met origineel slot, cherubijnkoppen, leeuwenkoppen, ranken et cetera. Met twee lades en twee deuren. Afmeting: 125 x 160 x 79 cm. In goede staat.