Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

42. Oktoberveiling 2019

Veiling op vrijdag 4 oktober 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Antieke Jugendstil bowlpot
Resultaat: 125 EUR

Grote antieke metalen Jugendstil bowlpot met glas. Messing plated. Circa 1915. Enkele chips. In redelijk/goede staat.

Schaal van Piet Regenspurg
Resultaat: 600 EUR

Piet Regenspurg kopergeslagen schaal. Plated. Monogram. 1894 - 1966 Enschede. Draaikolk. Afmeting: 6 - 18 cm. In goede staat.

Beschilderde haardvoorzet
Startprijs 500 EUR

19e Eeuwse handbeschilderde haardvoorzet. Eikenhout. Buiten seizoen decoratie voor openhaard. Hollandse tweemaster met figuren decor. Afmeting: 106 x 65 x 15 cm. In goede staat.

Antieke Schwarzwald kapstok, 1890
Resultaat: 300 EUR

Grote antieke Schwarzwald (Black Forest) houtgesneden kapstok met adelaar. Circa 1890. Afmeting: 45 x 90 x 20 cm. In goede staat.

Schitterende ingelegde officierskist, 19e eeuw
Startprijs 825 EUR

Schitterende 19e eeuwse officierskist met bronzen leeuwen, sierlijsten, intarsia met kariatiden, putti's en officiers portret op deksel. Afmeting: 15 x 34 x 25 cm. In goede staat.

Antieke Chinese lakwerk dekseldoos
Startprijs 2.500 EUR

Grote antieke Chinese lakwerk dekseldoos met gouden decor van draak in de wolken. Craquele. Afmeting: 6 x 53 x 28 cm. In goede staat.

17e Eeuwse Duitse geldkist
Startprijs 1.150 EUR

17e Eeuwse Duitse ijzeren geldkist met fraai slot en vergrendeling. Binnenin een extra vak met slot. Afmeting: 40 x 82 x 42 cm. In goede staat.

2x Kapitale bronzen kaarskandelaren
Startprijs 1.400 EUR

Twee kapitale bronzen Empire-stijl kaarskandelaren met marmeren sokkels. Jongen en meisje. Zeven-lichts. Verguld brons en donkerbrons gepatineerd. 20e Eeuw. Afmeting: H 70 cm. In goede staat.

Antieke Jugendstil lamp, 1915
Resultaat: 600 EUR

Grote antieke compositie metalen Jugendstil lamp. Circa 1915. Gesigneerd A. Gretay. Scheur 3 cm in basis. Twee-lichts met opengewerkte koperen kap. Afmeting: 98 x 45 cm. In redelijk/goede staat.

Oude palmenvrucht, Coco de Mére
Resultaat: 350 EUR

Grote oude Coco de Mére palmenvrucht uit de Seychellen (top doorgezaagd). Afmeting: 44 cm. In redelijk/goede staat.

Grote 3-delige kristalglazen kratervaas
Startprijs 200 EUR

Grote 19e eeuwse drie-delige kristalglazen kratervaas met vergulde bronzen ornamenten. Eén chip. Afmeting: 32 x ø 18 cm. In redelijk/goede staat.

2x Vergulde kandelaren met putti
Startprijs 350 EUR

Twee vergulde bronzen kandelaren met putti. Circa 1900. Later geëlektrificeerd. Afmeting: 67 cm. In goede staat.

2x Vergulde bronzen kaarskandelaren
Startprijs 325 EUR

Twee 19e eeuwse vergulde bronzen kaarskandelaren met kinderen. Historisme. Circa 1880. Eén arm gerepareerd. Afmeting: H 52 cm. In redelijk/goede staat.

Empire-stijl vergulde lamp, 1915
Resultaat: 100 EUR

Empire-stijl vergulde bronzen tafellamp met albast basement. Circa 1915. Art Nouveau. Afmeting: 35 cm. In goede staat.

18e Eeuwse pijpenhouder
Resultaat: 100 EUR

18e Eeuwse notenhouten Hollandse tabakspijphouder met koperbeslag en spreuk + jaartal 1784. Afmeting: 22 cm. In goede staat.

Twee marmeren cassoletten
Startprijs 550 EUR

Twee zware marmeren Louis Seize-stijl cassoletten met brons. 20e Eeuw. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.

2x Empire-stijl lampenvoeten, 21e eeuw
Startprijs 250 EUR

Twee grote Empire-stijl lampenvoeten. 21e Eeuw. Gemarmerd metaal en verguld brons. Zes-lichts. Basements missen. Afmeting: H 85 cm. Verder in goede staat.

18e Eeuws beschilderd dekselvat
Resultaat: 600 EUR

Zeldzaam 18e eeuws handbeschilderd dekselvat met florale/boerderij/boot decor. Annotatie 1753. Afmeting: 25 x ø 19 cm. In goede originele staat.

2x Antieke marmeren cassoletten, 1900
Startprijs 550 EUR

Twee antieke vergulde brons met marmeren cassoletten in Louis Seize-stijl. Circa 1900. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.

18e Eeuwse messing tabaksdoos
Startprijs 275 EUR

18e Eeuwse messing tabaksdoos met religieuze voorstelling en spreuken. Bijbelse tekst. Afmeting: 3 x 7 x 6,5 cm. In goede staat.

Zeldzaam antiek ivoren schaakspel onder stolp
Startprijs 1.250 EUR

Zeldzaam antiek ivoren Chinees schaakspel bestaande uit 32 schaakstukken en losse centerpiece danseres. Circa 1900. Wit ivoor en rood gekleurd ivoor. Met antieke glazen stolp. Afmeting: 9 - 23 cm. In ...

2x Cloissonné vazen
Resultaat: 150 EUR

Twee grote oude Chinese Peking cloisonne siervazen. Messing met florale decors. Afmeting: 26 x ø 15,5 cm. In goede staat.

Antieke Hoorn des overvloeds
Resultaat: 150 EUR

Antieke Hoorn des overvloeds met verguld brons. Historisme. Circa 1880. Putti op schildpad. Afmeting: 42 cm. In goede staat.

Hoorn des overvloeds
Resultaat: 275 EUR

Zeer grote antieke Duitse Hoorn des overvloeds. Met bronzen versieringen. 'Den Vererlichen Corps Franconia Borussia zu Göttingen S48 83S'. Afmeting: 90 cm. In goede staat.

2x Antieke meerschuimen mondstukken
Resultaat: 45 EUR

Twee antieke meerschuimen tabaksmondstukken met origineel lederen foedraal. Circa 1900. Eén maal drinkende dame. Eén maal hondje. Afmeting: 9 - 12 cm. In redelijk/goede staat.

Venetiaanse Murano hanglamp
Resultaat: 150 EUR

Grote Venetiaanse Murano hanglamp. Zeven-lichts. 20e Eeuw. Enkele kleine beschadigingen. Afmeting: 75 x 70 cm ø. In redelijk/goede staat.

2x Gietijzeren (tuin) bijzettafels
Resultaat: 80 EUR

Twee gietijzeren (tuin) bijzettafels. 20e Eeuw. Afmeting: H 75 x ø 30 cm. In goede staat.

Zeldzaam damasten servet, 1955
Startprijs 150 EUR

M.C. Escher ontwerp. Damasten servet met zeepaardjes en vissen. Eindhoven van Dissel en Zonen 1955. Afmeting: 60 x 58 cm. In goede staat.

2x Empire kandelaren, 19e eeuw
Startprijs 450 EUR

Twee 19e eeuwse bronzen twee-lichts kaarskandelaren met edelman en edelvrouw. Groen gepatineerd en brons. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.

Antieke Noorse hangtelefoon, 1930
Startprijs 175 EUR

Antieke Noorse hangtelefoon met houten kast. Aktieselskabet Kristiania Norge. Circa 1930. Afmeting: 73 x 35 x 27 cm. In goede staat.

Antieke piedestal, 1920
Resultaat: 225 EUR

Grote antieke houten piedestal. Circa 1920. Wit. Klassisisme. Afmeting: 99 x 50 x 38 cm. In goede staat.

19e Eeuwse eiken Korintische zuil
Resultaat: 125 EUR

19e Eeuwse eikenhouten Korinthische zuil. Afmeting: H 175 x ø 15 cm. In goede staat.

Grote marmeren zuil
Resultaat: 200 EUR

Grote marmeren baluster-vormige zuil of tafelpoot. 20e Eeuw. Afmeting: 71 x ø 36 cm. In goede staat.

Antieke piedestal, 1900
Resultaat: 110 EUR

Antieke klassistische houten piedestal. Circa 1900. Afmeting: H 120 x B 35 x D 34 cm. In goede staat.

Antieke botanische stolp, 1900
Resultaat: 170 EUR

Grote antieke botanische stolp met tropische handgemaakte plant van vogelveren, mos en ijzerdraad. Afmeting: H 67 x ø 28 cm. In goede staat.

2x Snijwerk
Startprijs 700 EUR

Twee grote 19e eeuwse eikenhouten snijwerken met druivenranken. Duitsland of Frankrijk. Afmeting: 58 x 70 cm. In goede staat.

Kerkkandelaar , 19e eeuw
Startprijs 450 EUR

Zeer grote vergulde bronzen kerkelijke kaarskandelaar met vier grote figuren. 19e Eeuw. Afmeting: H 136 cm. In goede staat.

Antieke cloisonne petroleumlamp
Resultaat: 150 EUR

Grote antieke cloisonne tafelpetroleumlamp met brons. Circa 1900. Afmeting: H 80 cm. In goede staat.

2x Empire kandelaren, 19e eeuw
Startprijs 425 EUR

Twee 19e eeuwse grote bronzen Empire drie-lichts kaarskandelaren. Deels verguld, deels donker gebruineerd. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.

Spiegel met messing omranding
Resultaat: 180 EUR

Messing spiegel met vrouwengezicht. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 66 x B 40 cm. In goede staat.

Glas-in-lood venster, 19e eeuw
Startprijs 100 EUR

19e Eeuws gebrandschilderd glas-in-lood venster met kinderen en vis decor. Oudere restauraties. Afmeting: 58 x 70 cm. In redelijk/goede staat.

Oude/antieke Russische Kovsch
Resultaat: 50 EUR

Oude/antieke houten Russische kovsch (drankhouder). Afmeting: 20,5 cm. In goede staat.

3x Antieke Oosterse waaiers
Resultaat: 150 EUR

Drie mooie antieke Oosterse waaiers. Eén maal benen lamellen met figuren decor. Eén maal beschilderd zijde met figuren/landschap decor. Eén maal zijde handwerk met vogel decor. Afmeting: 21 - 43 cm. I...

Antieke speeldoos, 1900
Resultaat: 180 EUR

Antieke speeldoos met lithografie en gegraveerd deksel. Circa 1900. Afmeting: 13 x 20 x 16,5 cm. In goede staat.

2x Vergulde kandelaren, 19e eeuw
Resultaat: 425 EUR

Twee 19e eeuwse vergulde kaarskandelaren met Griekse vrouwen en bloemen. Ongereinigd. Afmeting: 53 cm. In goede staat.

Antieke hoorn des overvloeds
Startprijs 100 EUR

Antieke messing hoorn des overvloeds. Circa 1900. Afmeting: 33 x 34 x 14 cm. In goede staat.

2x Gestoken Chinese consoles
Startprijs 160 EUR

Twee grote oude Chinese houtgestoken wandconsoles met Chinese godheden. 20e Eeuw. Afmeting: 65 x 44 x 13 cm. In goede staat.

Eiken gestoken diorama
Startprijs 80 EUR

Antiek eikenhout gestoken heilige diorama. Hagar en Ismaël. Circa 1900. Afmeting: 44 x 32 x 10 cm. In goede staat.