Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

42. Oktoberveiling 2019

Veiling op vrijdag 4 oktober 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Antieke 4-delige toiletset met malachiet 2049
Antieke 4-delige toiletset met malachiet
Startprijs 150 EUR
19e Eeuwse fruitboom onder stolp 2050
19e Eeuwse fruitboom onder stolp
Startprijs 100 EUR
Bureauthermometer, 19e eeuw 2051
Bureauthermometer, 19e eeuw
Startprijs 140 EUR
Verkocht
Koffer vol Oosterse kleding (16x) 2052
Koffer vol Oosterse kleding (16x)

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Doos vol antieke Chinese kleding etc. 2053
Doos vol antieke Chinese kleding etc.

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
4x Franse Art Deco messenleggers 2054
4x Franse Art Deco messenleggers

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Antieke Jugendstil koekjestrommel 2055
Antieke Jugendstil koekjestrommel

Resultaat:

50 EUR

Antiek tafelstuk, 1915 2056
Antiek tafelstuk, 1915
Startprijs 120 EUR
Antiek gebrandschilderd paneel, 1900 2057
Antiek gebrandschilderd paneel, 1900
Startprijs 60 EUR
Verkocht
30er Jaren asbak 2058
30er Jaren asbak

Resultaat:

50 EUR

2x Antieke Chinese emaille vazen 2059
2x Antieke Chinese emaille vazen
Startprijs 145 EUR
Verkocht
Bronzen wierookbrander 2060
Bronzen wierookbrander

Resultaat:

90 EUR

4x Antiek cloisonne 2061
4x Antiek cloisonne
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Asbak Holland-Amerika-lijn 2062
Asbak Holland-Amerika-lijn

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Oude Chinese bronzen waterpot 2063
Oude Chinese bronzen waterpot

Resultaat:

180 EUR

Antieke Chinese bamboe penselenhouder 2064
Antieke Chinese bamboe penselenhouder
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Antieke Tibetaanse bel 2065
Antieke Tibetaanse bel

Resultaat:

45 EUR

Grote Chinese bronzen vaas 2066
Grote Chinese bronzen vaas
Startprijs 375 EUR
Cloisonne wierookbrander, 19e eeuw 2067
Cloisonne wierookbrander, 19e eeuw
Startprijs 170 EUR
Verkocht
7 Delen cloisonne 2068
7 Delen cloisonne

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
7x Antieke bronzen olielampjes 2069
7x Antieke bronzen olielampjes

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
10x Bronzen bellen 2070
10x Bronzen bellen

Resultaat:

95 EUR

2x Oosterse bronzen bellen 2071
2x Oosterse bronzen bellen
Startprijs 80 EUR
4x Antieke bronzen scharen 2072
4x Antieke bronzen scharen
Startprijs 75 EUR
10x Bronzen potjes 2073
10x Bronzen potjes
Startprijs 90 EUR
2x Antieke bronzen altaren 2074
2x Antieke bronzen altaren
Startprijs 60 EUR
2x Oosterse bronzen inktpotten 2075
2x Oosterse bronzen inktpotten
Startprijs 50 EUR
Verkocht
4x Antieke wandkandelaren 2076
4x Antieke wandkandelaren

Resultaat:

40 EUR

2x Messing kandelaren 2077
2x Messing kandelaren
Startprijs 275 EUR
2x Messing kandelaren 2078
2x Messing kandelaren
Startprijs 30 EUR
2x Messing kandelaren 2079
2x Messing kandelaren
Startprijs 60 EUR
7-Lichts bronzen kandelaar 2080
7-Lichts bronzen kandelaar
Startprijs 140 EUR
Antieke bronzen kaarskandelaar 2081
Antieke bronzen kaarskandelaar
Startprijs 40 EUR
2x 19e Eeuwse kandelaren 2082
2x 19e Eeuwse kandelaren
Startprijs 75 EUR
2x Antieke figuren 2083
2x Antieke figuren
Startprijs 70 EUR
2x Messing kandelaren 2084
2x Messing kandelaren
Startprijs 70 EUR
Verkocht
2x Messing kandelaren met putti 2085
2x Messing kandelaren met putti

Resultaat:

50 EUR

6x Wandkandelaren 2086
6x Wandkandelaren
Startprijs 50 EUR
Verkocht
2x Antieke messing kandelaren 2087
2x Antieke messing kandelaren

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Engelse koektrommel (plated) 2088
Engelse koektrommel (plated)

Resultaat:

60 EUR

Antiek sieradenkistje, 1900 2089
Antiek sieradenkistje, 1900
Startprijs 100 EUR
19e Eeuws kistje met portretminiatuur 2090
19e Eeuws kistje met portretminiatuur
Startprijs 100 EUR
Lepeldoos van parelmoer 2091
Lepeldoos van parelmoer
Startprijs 75 EUR
Theekist van parelmoer 2092
Theekist van parelmoer
Startprijs 75 EUR
Verkocht
2x Jugendstil-stijl natuurstenen dekseldozen 2093
2x Jugendstil-stijl natuurstenen dekseldozen

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Documentenkistje met inleg 2094
Documentenkistje met inleg

Resultaat:

60 EUR

18e Eeuwse theekist 2095
18e Eeuwse theekist
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Antieke dekseldoos 2096
Antieke dekseldoos

Resultaat:

70 EUR