Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

42. Oktoberveiling 2019

Veiling op vrijdag 4 oktober 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Groot lot mineralen 2480
Groot lot mineralen

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Barok-stijl plafondlamp 2481
Barok-stijl plafondlamp

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Jugendstil plafondlamp, 1915 2482
Jugendstil plafondlamp, 1915

Resultaat:

54 EUR

3x oud cloisonne 2483
3x oud cloisonne
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Oude zakkroonluchter 2484
Oude zakkroonluchter

Resultaat:

50 EUR

Lot China (5x) 2485
Lot China (5x)
Startprijs 15 EUR
Hoornen rozenkranshouder, 1920 2486
Hoornen rozenkranshouder, 1920
Startprijs 20 EUR
Verkocht
Houtgestoken schaakspel 2487
Houtgestoken schaakspel

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Grote glas-in-lood deur, 201 x 166 cm. 2488
Grote glas-in-lood deur, 201 x 166 cm.

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
2x Antieke bestekkisten 2489
2x Antieke bestekkisten

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Antieke deurbel, 1890 2490
Antieke deurbel, 1890

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Katholiek altaar 2491
Katholiek altaar

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Ongebruikte electrische gitaar 2492
Ongebruikte electrische gitaar

Resultaat:

25 EUR

2x Antieke coupes, 1900 2493
2x Antieke coupes, 1900
Startprijs 120 EUR
2x Antieke schenkkannen 2494
2x Antieke schenkkannen
Startprijs 140 EUR
Antieke 6-arms bolkroonlamp 2495
Antieke 6-arms bolkroonlamp
Startprijs 35 EUR
Verkocht
Empire-stijl tafellamp 2496
Empire-stijl tafellamp

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
IJzeren geldkist 2497
IJzeren geldkist

Resultaat:

400 EUR

Oud gestoken masker 2498
Oud gestoken masker
Startprijs 20 EUR
Verkocht
Oude messing lampenvoet 2499
Oude messing lampenvoet

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
Vergulde plaquette 2500
Vergulde plaquette

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Antiek beursje (on-edel) 2501
Antiek beursje (on-edel)

Resultaat:

35 EUR

2x Hoornen bootjes met figuren 2502
2x Hoornen bootjes met figuren
Startprijs 20 EUR
Verkocht
Stoof met ketel 2503
Stoof met ketel

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Stoof met koperen ketel 2504
Stoof met koperen ketel

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Antieke porseleinen lampenvoet 2505
Antieke porseleinen lampenvoet

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Design plafondlamp 2506
Design plafondlamp

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Lot oude speldjes 2507
Lot oude speldjes

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Originele Revox Fullstereo E36 bandrecorder 2508
Originele Revox Fullstereo E36 bandrecorder

Resultaat:

100 EUR