Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

42. Oktoberveiling 2019

Veiling op vrijdag 4 oktober 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Groot lot mineralen
Resultaat: 40 EUR

Groot lot diverse mineralen in twee dozen. Circa 40 x 50 x 60 cm. In goede staat.

Barok-stijl plafondlamp
Resultaat: 20 EUR

Zes-lichts messing Barok-stijl plafondlamp. 20e Eeuw. Afmeting: 66 x 42 cm. ø. In goede staat.

Jugendstil plafondlamp, 1915
Resultaat: 54 EUR

Jugendstil messing plafondlamp. Drie-lichts met originele facet geslepen glazen kappen. Circa 1915. Afmeting: 50 x 60 cm ø. In goede staat.

3x oud cloisonne
Startprijs 40 EUR

Drie maal oud cloisonne. 20e Eeuw. Bestaande uit: Schaaltje met pauwen decor. Bolvaasje met floraal decor. Grote vaas met floraal decor. Afmeting: 13 - 23 cm. In goede staat.

Oude zakkroonluchter
Resultaat: 50 EUR

Oude vernikkelde zakkroonluchter. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 35 x 50 cm ø. In goede staat.

Lot China (5x)
Startprijs 15 EUR

Vijf maal China. 20e Eeuw. Bestaande uit: Chinese munten-pop, metalen Chinees polychrome, twee geglazuurde tempelleeuwen, Chinese houtgestoken godheid. Afmeting: 11 - 26 cm. In goede staat.

Hoornen rozenkranshouder, 1920
Startprijs 20 EUR

Hoornen rozenkranshouder. Circa 1920. Afmeting: 6 x 4 cm ø. In goede staat.

Houtgestoken schaakspel
Resultaat: 40 EUR

Oud Indonesisch schaakspel op houtgestoken schaaktafel. 20e Eeuw. Afmeting: 54 x 53 x 53 cm. In goede staat.

Grote glas-in-lood deur, 201 x 166 cm.
Resultaat: 170 EUR

Grote glas in lood deur met zes glas-in-lood ramen met Jugendstil motief. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting geheel: 201 x 166 cm. In goede staat.

2x Antieke bestekkisten
Resultaat: 45 EUR

Twee antieke bestekkisten met bestek. Onder andere: Vismessen, messenslijpset, vleesvork + mes et cetera. Afmeting: 18 - 40 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke deurbel, 1890
Resultaat: 20 EUR

Antieke gietijzeren deurbel met vogel. Circa 1890. Afmeting: 28 x 22 x 15 cm ø. In goede staat.

Katholiek altaar
Resultaat: 25 EUR

Verguld messing katholiek drie-luik altaar. 20e Eeuw. Met steendrukken. Neo Gotisch. Afmeting: 30 x 47 cm. In goede staat.

Ongebruikte electrische gitaar
Resultaat: 25 EUR

Ongebruikte electrische gitaar Discover Guitar USB. Gemerkt Jon Learn to play. Afmeting: 107 cm. In goede staat.

2x Antieke coupes, 1900
Startprijs 120 EUR

Twee antieke compositie metalen coupes met bacchus en marmeren voet. Circa 1900. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.

2x Antieke schenkkannen
Startprijs 140 EUR

Twee grote antieke historisme schenkkannen met cassis-kleurige glazen reservoirs. Deco stukken. Circa 1880. Afmeting: H 50 cm. In goede staat.

Antieke 6-arms bolkroonlamp
Startprijs 35 EUR

Antieke messing bolkroonlamp met zes armen. Afmeting: 55 x ø 66 cm. In goede staat.

Empire-stijl tafellamp
Resultaat: 25 EUR

Empire-stijl tafellamp van messing. Voet met leeuwenkoppen. Midden 20e eeuw. Afmeting: H 89 cm. In goede staat.

IJzeren geldkist
Resultaat: 400 EUR

18e - 19e Eeuwse ijzeren geldkist met drie sluitkleppen voor drie sloten. Met geklonken binnenkant. Originele patina. Afmeting: 33 x 53 x 29 cm. In goede staat.

Oud gestoken masker
Startprijs 20 EUR

Oud mahoniehouten gestoken masker. 20e Eeuw. Afmeting: 57 cm. In goede staat.

Oude messing lampenvoet
Resultaat: 125 EUR

Grote oude messing met marmer lampenvoet en putti. 20e Eeuw. Afmeting: H 50 cm. In goede staat.

Vergulde plaquette
Resultaat: 45 EUR

Vergulde Egyptische messing plaquette met figuren. 20e Eeuw. Afmeting: 26 x 28,5 cm. In goede staat.

Antiek beursje (on-edel)
Resultaat: 35 EUR

Antiek goudkleurig metalen muntenbeursje met bewerkte deksel en twee medaillons, Napoleon Bonaparte. Afmeting: 9 x 6 cm. In goede staat.

2x Hoornen bootjes met figuren
Startprijs 20 EUR

Twee Oosterse hoornen boten met benen figuren. 20e Eeuw. Afmeting: 29 - 30 cm. In goede staat.

Stoof met ketel
Resultaat: 25 EUR

Notenhouten theestoof met bandintarsia en antieke koperen ketel. Afmeting: 50 x 36 cm ø. In goede staat.

Stoof met koperen ketel
Resultaat: 35 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten theestoof met waterketel. Afmeting: 70 x 33 cm ø. In goede staat.

Antieke porseleinen lampenvoet
Resultaat: 30 EUR

Antieke 19e eeuwse porseleinen lampenvoet met goud decor. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.

Design plafondlamp
Resultaat: 40 EUR

70-er Jaren groen-glazen design plafondlamp met chrome. Afmeting: 45 x 28 cm ø. In goede staat.

Lot oude speldjes
Resultaat: 20 EUR

Lot diverse oude spelden etc. Divers. 20e Eeuw. Afmeting: 22 x 13 x 4 cm. In doos. In goede staat.

Originele Revox Fullstereo E36 bandrecorder
Resultaat: 100 EUR

Originele Revox Fullstereo E36 bandrecorder met boekjes en accessoires. Afmeting: 47 x 34 x 30 cm. In goede staat.