Antieke Franse Comtoise omstreeks 1800 met spillegang, in goede staat, met vouwslinger, compleet met stoelbok en sleutel. 37x24x15cm Cond:G
Oude messing lantaarnklok, Engels, Tho Moore Ipswich, 20e eeuw zonder gewicht 35x17x14cm Cond:R/G
Antieke Duitse Schwarzwald wandklok omstreeks 1870 met achterglas voorstelling in goede staat 46cm Cond:G
Antieke Duitse Schwarzwalder wandklok omstreeks 1870 met achter glas afbeelding, in goede staat 47cm
Oude Kathedraal skeletklok, 2e helft 20e eeuw mechanisch met slagwerk op bel, glazen stolp in goede staat 31x18ø Cond:G
Antieke 19e eeuwse Friese staartklok, eikenhout met bruidskrans omstreeks 1830 in goede staat met tinnen beelden en mooie gave wijzerplaat, 135cm.
Vroeg 19e eeuwse Hollandse eikenhouten Friese staartklok omstreeks 1820 met gave beschilderde wijzerplaat en vergulde versiering, 135cm Cond:G
Mooie antieke notenhouten Weense regulateur omstreeks 1880 met halve zuilen, weekloper met decentrale secondenwijzer (zonder slag) in goede staat 115cm Cond:G
Negentiende eeuwse Friese staartklok met bruidskrans en spiegels, met originele patina in goede staat 140cm
Franse comtoise, 19e eeuws, compleet met bok en sleutel, met harpslinger in goede originele staat 45x16x25 Cond:G
Mooie eikenhouten Friese staartklok met wekker maan en datum aanduiding 20e eeuws, handbeschilderde wijzerplaat met floraal en gouddecor in zeer goede staat 103cm
Nieuwe Empirestijl klok 21e eeuw met vrouwelijke Moor(batterij functie) in goede staat 28x18x6cm Cond:G
Vroeg 19e eeuwse albasten pendule, beschadigd en vuil, met 8 daags uurwerk, halfuurslag met touwtjesslinger (chappe a Paris) 36x22x12cm Cond:M
Duitse beschilderde Schwarzwaldklok, 19e eeuws in goede originele staat 34x18x24cm
Franse 19e eeuwse comtoise met harpslinger Feuille voorstellende 2 tuinders bij waterput (wijzerplaat bedeukt) 44x28x16cm Cond:R
Antieke Franse zuilenpendule met getorste zuilen en houtinleg(intarsia) omstreeks 1870 met vuurvergulding, wormbeval, slinger niet compatibel, emaille wijzerplaat beschadigd 45cm Cond:R
Antieke Franse comtoise 19e eeuws met ankergang en dagaanduiding en harpslinger, versieringen bij wijzerplaat (zonder gewichten) 40x25x14cm Cond:R
Notenhouten Warmink tafelklok met Westminster kwartierslag op 5 staven, 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 31cm
Vijf oude antieke keramieken keukenklokken omstreeks 1930 o.a. Kieniger, Kaiser, in goede staat 21-28cm Cond:G
Grote antieke Franse bronzen pendule omstreeks 1880 in Rococo vormgeving 8 daags uurwerk met halfuurslag 53cm Cond:G
Antieke vergulde Franse pendule omstreeks 1870 compositie metaal met zwart marmer, in originele staat (pootje los en scheurtje) 8 daags uurwerk met halfuurslag Cond:R/G 37cm
Drie delig antiek Frans marmeren klokkenstel omstreeks 1880(vervuild) met kaarskandelaren Frans 8 daags uurwerk met halfuurslag(slinger mist) 32x43cm Cond:G
Kleine oude messing reiswekker, ovaalvormig, 20e eeuw met emaille wijzerplaat in goede werkende staat 7,5x5x6cm
Oude Friese stoelklok 2e helft 20e eeuw handbeschilderd in goede staat 75cm Cond:G