Bronzen dame 20e eeuw, in 18e eeuwse klederdracht, boek lezend in goede staat 30cm
Antieke goudkleurige tafelspiegel, Jugendstil omstreeks 1900 (compositiemetaal) 43cm Cond;G
Ongesigneerd 20e eeuw familie bij sterfbed, olieverf op paneel 48x40cm Cond:G
Twee 19e eeuwse eikenhouten gestoken beelden, voorstellende biddende heren in goede staat 26-28cm Cond:G
Zilveren miniatuur, stel op troon. Versierd met geluksoog en turkoois op een stukje been. 4,5x1,5 cm Cond.:G
Twee oude kopergeslagen wandborden, je maintendrai omstreeks 1900 fruitdecor 1e helft 20e eeuw 34-37cm
Pendant J. Menotti, Duitse school, titel:eine diplomatische Antwort/ Liebesbrief (kleine beschadiging) olieverf op linnen 34x45cm Cond:R/G
Elegante rozetring GG 585/000, met blauw saffier en briljant. Fijne rozetring met in het midden een vlak geslepen blauw saffier, ø 5 mm, en een rand met 13 kleine briljanten. ø Rozet 9 mm. ca. 1.9 gr....
Twee grote 19e eeuwse messing hengsel bakken eenmaal genageld, eenmaal met schenktuit(melk) in goede staat 20-32ø 33-31ø
Marmeren Eskimo(Inuit) met dikke kleding, 20e eeuw in goede staat 16cm, en een natuurstenen Indische dansende figuur 15,5cm 20e eeuw Cond:G
Ongesigneerd? 19e eeuw Duitse school, riviergezicht met figuren en zeilboot, olieverf op linnen 64x49cm Cond:G
Bloedkoralen collier met gouden karabijnhaak. Aflopend bloedkoralen collier, ronde kralen ø 3-8 mm met 585/000 gouden sluiting. Lengte 47 cm, ca. 13 gr.
Grote Tibetaanse sieradenkist met toiletspiegel en 4 lades, met leer bkleed en met goudverf beschilderd, drakendecor, koperbeslag 21e eeuw 30x24x31cm Cond:G
Tas met zilveren beugel, 835/000 Hollands. Gecontourneerde beugel met Biedermeier krulgravures. MT.: Onleesbaar jl.: X 1882 met mooie geborduurde tas. 11x18 cm. Cond.: G
Monogram L.A 1853, zeegezicht met ruwe zee, houten pier met reddingswerkers, olieverf op paneel 40x31cm Cond:G
Zeldzame 16e eeuwse Perzische miniatuur, voorstellende een Iraanse vrouw met lang haar, dekkende verf en gouddecor, passepartout beschilderd met florale decors, in 1953 gekocht van M.J Atighetchi, Teh...
Oude landkaart van Zeeland naar oud voorbeeld omstreeks 20e eeuw met mahoniehouten lijst 34x46cm Cond:G
Twaalf zilveren kardinaals taartvorkjes, 835/000, met getorste parelrand met kroon. MT.: Kon.van Kempen en Begeer, Zeist/Voorschoten. 1961-heden. L.11cm., ca. 160gr. Als nieuw.
Onduidelijk gesigneerd, 2e helft 20e eeuw, stal met kippen en kuikens, olieverf op linnen Cond:G 50x60cm
Adrianus Miolee 1879-1961, zon en herfst nevel aan de Vecht bij Weesp, olieverf op paneel 46x37 Cond:G
Twee kunstwerken, onduidelijk gesigneerd maanlandschap (acryl) ongesigneerd omstreeks 1920 lepelaars (tekening) 39-29 39x58 Cond:G
Toon Koster, Schiedam 1913-1989 riviergezicht met punter en windmolen 22x16cm aquarel op papier Cond:G
Daniels 21e eeuw strandgezicht met vele figuren, olieverf op linnen 30x50 Cond:G
Wim van Norden, Bussum 1917-2015 Amsterdam, knotwilgen bij avondlicht olieverf op linnen, 50x70cm Cond;G