Märklin H0 37074, BR78 (Deutsche Bundesbahn, Epoche III) stoomlocomotief in originele verpakking, Cond.: G
Twee antieke bewerkte glazen karaffen met 6 glaasjes omstreeks 1900 in goede staat 9-34cm
Vier delen kristal 19e eeuw amandelgeslepen kaasstolp, gemberpot, deksel, coupe 14-18cm(chips) Cond:R
Zilveren pijpcomfoor, Hollands 835/000. Zilveren langwerpige pijpcomfoor met gecontourneerde rand voorzien van Biedermeier krul gravures met koperen binnenbakje. Geplaatst op houten onderplaat met po...
Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1900, dienstmeid bij een glaskast, olieverf op linnen 30x40cm Cond:G
Grote geetste Jugendstil stijl raam met floraal decor en vrouw achter spinnewiel, 20e eeuw in goede staat. 150x61cm
Antiek zilveren cabaret, Hollands 835/000. Mooi vierkant cabaret, 26x26 cm, met inspringende hoeken. De rand en de pootjes zijn versierd met een uitgezaagd rond en ovaal motief. Stadskeur: Den Bosch ...
Twee rijkelijk versierde servetbanden met floraal decor en voorzien van parelrand, Colen Hewer Cheshire, Chester, JL: D E 1904/1905, ø 4.5x2.5cm, en een eierdop met bloemversieringen. Henry Williamson...
Antieke Vallerysthal melkglazen dekseldoos in de vorm van een aarbei in goede staat 13,5x11x9 Cond:G
Grote moderne kunstenaars glazen vis, 21e eeuw in goede staat, ongesigneerd, 37cm Cond:G
J.Muurman 30er jaren bloemstilleven, olieverf op linnen 51x60cm Cond:G
Ongesigneerd?, 19e eeuw, olieverf op linnen, romantisch landschap bij avond met visnetten en figuren 52x38cm. Cond.: R
J. van Oosten 20e eeuw stilleven met appels, tin en porselein, olieverf op linnen 50x40cm Cond:G
Oude bronzen penning 1890-1990 Vincent van Gogh stichting 7øcm.
Diverse bankbiljetten, 26x, Hollandse kolonieën 20e eeuw Cond:M/R
Drie delen paars Walther glas met koperen bewerkte omranding omstreeks 1930, asbak, ijsemmer, dekseldoos 5-14cm Cond:G
Odeurflacon met zilveren dop en kraag, 835/000. Langwerpig vierkant geslepen kristallen flacon met grote ronde bewerkte dop en hals. Niëllo. 2x2,5x9cm. Voorzien van binnenstop. Cond.: G
S.v. Vit, 19e eeuw, religieuse voorstelling, vrouw bij kookpot olieverf op linnen(bijschilderingen) 65x44cm Cond:R
Drie odeurflacons. Een grote ronde bewerkte kristallen flacon met zilveren dop en kraag met lijnbewerking, ø 5,5 x2,5x8cm, een klein vierkante flacon met opgelegde bewerking en dop met blauwe steen. 1...
Zilver vergulde geboorte penning van koning Willem-Alexander: Prins Willem-Alexander zoon van prinses Beatrix en prins Claus 27 april 1967, een nieuwe telp, een nieuwe band, verbindt oranje en Nederla...
Antieke opaline glazen bloembeschilderde petroleumlamp omstreeks 1900(geelectrificeerd) 47cm Cond:G
Twee kleine werken, v Palen stilleven, poldergezicht, olieverf op paneel 13x18cm Cond:G
J.H. v Asperen omstreeks 1950, reliëf op paneel, gemengde techniek op paneel 40x50cm Cond:G