27. Januariveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 januari 2016 van 16:00

Schilderij, onduidelijk gesigneerd 1346
Schilderij, onduidelijk gesigneerd

80 EUR

Fleischmann Startset 931201 3020
Fleischmann Startset 931201

75 EUR

Kristallen bowlpot met zilveren knop 47
Kristallen bowlpot met zilveren knop

90 EUR

2 Karaffen + 6 glaasjes 5601
2 Karaffen + 6 glaasjes

30 EUR

4 Delen kristal, 19e eeuw 5591
4 Delen kristal, 19e eeuw

30 EUR

Märklin H0 37074, BR78 stoomlok 3016
Märklin H0 37074, BR78 stoomlok
Startprijs 100 EUR
Geëtste ruit met spinnewiel 5559
Geëtste ruit met spinnewiel
Startprijs 20 EUR
Goud op zilveren emaille ei 40
Goud op zilveren emaille ei
Startprijs 50 EUR
Grote Witgouden ring, rozet 311
Grote Witgouden ring, rozet

140 EUR

Schilderij, stilleven 1433
Schilderij, stilleven
Startprijs 50 EUR
Onduidelijk gesigneerd, 19e eeuw 1304
Onduidelijk gesigneerd, 19e eeuw

70 EUR

Schilderij, J. van Oosten 1544
Schilderij, J. van Oosten
Startprijs 25 EUR
Melkglazen dekseldoos 5535
Melkglazen dekseldoos
Startprijs 60 EUR
Glazen vis 5526
Glazen vis
Startprijs 80 EUR
Bronzen penning, 100 jaar Vincent van Gogh 2717
Bronzen penning, 100 jaar Vincent van Gogh

25 EUR

26 bankbiljetten 2709
26 bankbiljetten
Startprijs 50 EUR
3 Delen Walther glas 5517
3 Delen Walther glas
Startprijs 100 EUR
Zilveren cabaret op pootjes, 18e eeuw 3
Zilveren cabaret op pootjes, 18e eeuw

1.000 EUR

Zilveren geboortepenning van de koning 2703
Zilveren geboortepenning van de koning
Startprijs 550 EUR
Barok schilderij 1055
Barok schilderij
Startprijs 100 EUR
2 Kleine werken 1268
2 Kleine werken
Startprijs 40 EUR
Gesigneerd, van Asperen 1263
Gesigneerd, van Asperen
Startprijs 80 EUR
Petroleumlamp 2138
Petroleumlamp

85 EUR

T. Gavik 1254
T. Gavik
Startprijs 80 EUR