27. Januariveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 januari 2016 van 16:00

Eiken kabinet 4027
Eiken kabinet
Startprijs 400 EUR
2 Koperen bakken 2356
2 Koperen bakken

50 EUR

Beren kapstok 4037
Beren kapstok
Startprijs 800 EUR
Onduidelijk gesigneerd ca. 1930 1242
Onduidelijk gesigneerd ca. 1930
Startprijs 100 EUR
Tibetaanse sieradenkist 2307
Tibetaanse sieradenkist
Startprijs 60 EUR
Grenen barok kast 4054
Grenen barok kast
Startprijs 200 EUR
Grote mahonie meidenkast 4070
Grote mahonie meidenkast

90 EUR

Eiken commode, snijwerk in de laden 4086
Eiken commode, snijwerk in de laden
Startprijs 250 EUR
Blauwe armfautteuille Habe 4102
Blauwe armfautteuille Habe

70 EUR

Eiken kist, 18e eeuw 4116
Eiken kist, 18e eeuw

225 EUR

Eiken halve maan tafel 4131
Eiken halve maan tafel

45 EUR

Chinees bijzettafeltje 4150
Chinees bijzettafeltje

40 EUR

Queen Anne kastje 4164
Queen Anne kastje

80 EUR

Mini bijzettafeltje met inleg 4178
Mini bijzettafeltje met inleg

60 EUR

Empire kastje 4148
Empire kastje
Startprijs 350 EUR
Eiken kist 4211
Eiken kist

100 EUR

Engelse mahonie commode 4237
Engelse mahonie commode
Startprijs 120 EUR
Perzisch tapijt 4505
Perzisch tapijt

35 EUR

Perzisch tapijt 4535
Perzisch tapijt

25 EUR

Perzisch tapijt 4518
Perzisch tapijt

60 EUR

Persje, 80-er jaren 4530
Persje, 80-er jaren

50 EUR

Groot bronzen heilig beeld 5015
Groot bronzen heilig beeld
Startprijs 350 EUR
Beeld, Weense stijl 5031
Beeld, Weense stijl
Startprijs 75 EUR
Bronzen beeld, vrouw met boek 5048
Bronzen beeld, vrouw met boek
Startprijs 100 EUR